شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 470 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 470 TH (/showthread.php?tid=220)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-17 09:25 PM

ممنون که با حوصله جواب میدی یه چیزاییو گرفتم تقریبا عیار اومد دستم,ریتایکلش کجاش میشه؟
گرفتم ببخشید یکم پرتو پلا میگم اینم عکسی که خواستیhttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13688141571.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 470 TH - صادق قرنجیکی - 2013-05-17 10:18 PM

دوست عزیز رتیکل همون خطوطی هستش که تو دوربین هست و به قول عامیانه بعلاوه دوربین و میلدات هم که اون نقطه های مدرج که وسط دوربین تون تو عکسی که گذاشتین نشون داده (جلال جون ببخشید کمی پست بی ربطه هست به تایپیک )

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-18 11:27 AM

دوستان ممنونم مخصوصا ایر کینک عزیز به سوالام جواب دادی خیلی کمکم کرد و میکنه خیلی ارتقاع پیدا کرد کیفیت تیر اندازیم دقتم رفته بالا البته هنوز پرو مگنوم استفاده میکنم از 470راضیم با تمام سنگینیش تا 20 مترو میتونم بدون تکیه گاه خوب بزنم بیشتر ازونو درصد خطام بالا میره بدونه تکیه گاه اما بازم میشه نتیجه گرفت با تمرین و تقویت دست و کتف و تمرکز,اما هنوز نفهمیدم کاربرده درجه سمته چپ که نوشته روش yds چیه؟؟!!!اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم البته تو تاپیک دوربین میرم مطرح کنم که این قسمتو بیش از این به حاشیه نکشم بازم ممنون که تحمل کردین و با حوصله جوابمو تو این قسمت دادین.

RE: معرفی دیانا 470 TH - ashrafi - 2013-05-18 03:32 PM

با درود به دوستان
متاسفانه موضوع بحث نوشته شده معرفی مگنوم 470 اما اظهار نظرها بیشتر در مورد ساچمه ها است

RE: معرفی دیانا 470 TH - صادق قرنجیکی - 2013-05-18 03:43 PM

(2013-05-18 11:27 AM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ممنونم مخصوصا ایر کینک عزیز به سوالام جواب دادی خیلی کمکم کرد و میکنه خیلی ارتقاع پیدا کرد کیفیت تیر اندازیم دقتم رفته بالا البته هنوز پرو مگنوم استفاده میکنم از 470راضیم با تمام سنگینیش تا 20 مترو میتونم بدون تکیه گاه خوب بزنم بیشتر ازونو درصد خطام بالا میره بدونه تکیه گاه اما بازم میشه نتیجه گرفت با تمرین و تقویت دست و کتف و تمرکز,اما هنوز نفهمیدم کاربرده درجه سمته چپ که نوشته روش yds چیه؟؟!!!اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم البته تو تاپیک دوربین میرم مطرح کنم که این قسمتو بیش از این به حاشیه نکشم بازم ممنون که تحمل کردین و با حوصله جوابمو تو این قسمت دادین.
با اجازه علی آقا ، دوست عزیز همانطور که راهنمایی شدین برای اطلاعات بیشتر در رابطه با دوربین و موارد مربوط به آن (انواع دوربین ، کاربرد ، چگونگی تنظیم و صفر کردن ) به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنین. الانه که باقلوا بارون بشیم Khansariha (219)

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-19 08:04 AM

دوست متاسفم مثل اینکه اطلاع نداری نظر به چی میگن،بیاییم در مورد 470چی بگیم ؟لولش قشنگه؟قنداقش،ماشش؟سنگینه؟باید بدونیم با چه ساچمه ای خوب میزنه و چه خواصیتهایی تو موقعیتهای متفاوت داره،یا تو کوه فلان ساچمه بدرد بخور هست یا برای فلان شکار،حتی دوربین ۴۷۰رو هم میتونیم اینجا بحث کنیم چون در رابطه با ۴۷۰ هستش،عملا تجربه ،نه اینکه بشینی حیاطو چایی پیشت هدف بزنی،اره من نمیدونم میل دات چیه یا درمود دوربین زیلد وارد نیستم،ادعایی هم ندارم،چون دست بالیه دست بسیار است،اما میخوام و دارم یا میگیرم و استفاده میکنم
اگه اشتباهات تایپی دارم به بزرگواری و بی اشتباهی خودتون ببخشید چون با گوشی دارم مینویسم

RE: معرفی دیانا 470 TH - rezakaraj - 2013-05-19 09:45 AM

دوست من morii تفنگ های دیانا مثل 470 ،460 ،56،54،52،48 تفنگ های لوله ثابت دیانا هستند و همگی 26 ژول فقط در ظاهر با هم فرق میکنن که هر کسی بر اساس سلیقه یکیشون رو انتخاب میکنه پس ويژگي های مشترکی دارند.مثلا ساچمه ای مثل جی اس بی اگزکت سازگاری خوبی با دیانا ها داره حالا فرق نمیکنه 470 باشه یا 52 در مورد دوربین هم دوربین lebo یک دوربین حرفه ای هستش و پارالاکس بغل که خودش یک مزیت بزرگ هست چون براساس فاصله ای که میخوای شلیک بکنی به سرعت پارالاکس رو تغییر میدی مثلا 50 یارد . اخه بستن دوربین و تراز کردن خودش عالمی داره برای همین بهتره تایپیکش رو کامل مطالعه بکنی نمیشه با یکی دو پست توضیح کامل داد.در ضمن تو این سایت بچه های حرفه ای زیاده که تجربه زیادی در شکار با تفنگ بادی دارند درست نیست بگی(عملا تجربه ،نه اینکه بشینی حیاطو چایی پیشت هدف بزنی) شما هم کم کم میتونی تو این سایت اطلاعاتت رو بالا ببری .

RE: معرفی دیانا 470 TH - AIRKING - 2013-05-19 07:04 PM

به صورت خیلی مختصر اونی که نوشته یارد برای اینه که شفافیت دوربین توی فواصل مختلف تنظیم کنه.

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-19 07:19 PM

ممنونم دوستان هرروز داره ارتقاع پیدا میکنه دقتو کیفیت تیر زدنم،۴۷۰هم تفنگ خوب و دقیقو پرقدرتو زیباییه این همه خوبی خوب میشه از سنگینیش چشم پوشی کرد.راضیم،کارامو را میندازه

RE: معرفی دیانا 470 TH - kavehatm - 2013-05-19 10:11 PM

(2013-05-19 07:19 PM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم دوستان هرروز داره ارتقاع پیدا میکنه دقتو کیفیت تیر زدنم،۴۷۰هم تفنگ خوب و دقیقو پرقدرتو زیباییه این همه خوبی خوب میشه از سنگینیش چشم پوشی کرد.راضیم،کارامو را میندازه
مطمئن باش در شکار هم دست رد به سینت نمی زنه . فقط خیلی مواظب باش که در موقع مسلح کردن اهرم رو حتما به صورت کاملا موازی با بدنه سلاح پائین بکشی و نه با زاویه نسبت به بدنه سلاح چون این کار باعث فشار و در نهایت لق شدن مفصل های نگهدارنده اهرم می شه . و دیگه هم اینکه مواظب باش تا در موقع مسلح کردن اهرم از دستت در نره چون فشار بسیار زیادی داره و هم برای خودت خطرناکه و هم برای اسلحه ...