شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 470 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 470 TH (/showthread.php?tid=220)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-16 11:24 AM

دوربینش به ظاهر خیلی خوب میاد سه تا تنظیم درجه داره یکی را چپ یکی برا راست یکی هم یارد بندی هستش از 7.5 یارد شروع میشه تا 300یارد راستی بچه ها اینو چطور باید صفرش کرد؟رو همون مثلا 40 یار بزارم تنظیم که شد موقع شلیک به مسافت کوتاه یاردو بیارم پایین؟؟؟؟؟دیگه نمیخواد رو میل دات کار کنم؟

RE: معرفی دیانا 470 TH - THUNDER - 2013-05-16 11:32 AM

جالبه من تا حالا اسم این مارک رو نشنیده بودم! ظاهراً وابسته به شرکت بارسکا هست...
فکر کنم اون که میگید زده یارد مال تنظیم پارالکس باشه...
برای تنظیم دوربین هم به پست زیر برید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-17 03:51 PM

دوستان کارایی کردم تو این چند روز اول اینکه ساچمه سامیانگو تاق زدم با دوبسته پرومگنوم,بعدم اینکه یکم رو تنظیم دوربین کار کردم تو 10 الی 20متر با مر کز هدف 3 الی4 حداکثر خطا دارم تو 40متر به شعاع7 سانت اشکال فکنم از منه نه تنظیم بنطرم لگدو لرزش دست این خطارو بوجود میاره,نظرتون؟البته به مرکز هدف هم میخوره منظورم شعاع تیر اندازیام بود

RE: معرفی دیانا 470 TH - DAGGER - 2013-05-17 04:03 PM

(2013-05-17 03:51 PM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کارایی کردم تو این چند روز اول اینکه ساچمه سامیانگو تاق زدم با دوبسته پرومگنوم,بعدم اینکه یکم رو تنظیم دوربین کار کردم تو 10 الی 20متر با مر کز هدف 3 الی4 حداکثر خطا دارم تو 40متر به شعاع7 سانت اشکال فکنم از منه نه تنظیم بنطرم لگدو لرزش دست این خطارو بوجود میاره,نظرتون؟البته به مرکز هدف هم میخوره منظورم شعاع تیر اندازیام بود
دوست عزيزKhansariha (8)
خسته نباشي اگر با پرو مگنوم زديد يه مقدار هم جنس اون ساچمه در مسافت بالاي 30 متر كم دقت ميشه و نميشه زياد ازش انتظار داشت و كلآ نتيجه زياد بدي هم نيست
ولي به مراتب با تمرين بيشتر و مهار لرزش دست با تمركز و ساپورت مناسب و پيدا كردن بهترين ساچمه اي كه با اسلحه تون مچ باشه در آينده نتايج بهتري خواهيد گرفت و براحتي ميتونيد دوبرابر اين دقت بدست بيارين
Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-17 06:07 PM

دنجر عزیز ساچمم پرو مچ بود سر تخت اما وقتی پرو مگنوم نوک تیز استفاده کردم نتایج این شد تو 10 متر به شعاع مرکز هدف 1سانت تو 16 متر بازم 1 سانت بین 25تا 30 متر3الی6سانت تو 40متر به بالا همون دوروبره 5تا 7 سانت با ساچمه هالو پوینت دوتا زدم بالای 40متر تقریبا زیره 5سانت خطا دیگه نتونستم ادامه بدم خسته شدم 10مترو 16 متر با تکیه گاه و بدون تکیه گاه تقریبا نتیجه یکی بود,دوستان تجدیده تنظیم بکنم؟یا با همون کار کنم؟تو 10تا شلیک به 25تا30متر اکثرا بالا میزد کمی انحراف به چپ البته اینم اضافه کنم من چپ دستم,تو تمام هدف گیریها مرکزه هدفو ثابت نگاه میکنم یعنی درست وسط + خوب اشکالاتم کجاست؟؟؟؟
ممنون دنجر بابت روحیه دادنت یادم رفت تشکر کنم,کمک میکنین دستتون درد نکنه

RE: معرفی دیانا 470 TH - AIRKING - 2013-05-17 06:51 PM

سلام.
خوب بالاخره تفنگ دستتون رسید.
در خصوص دقت این اسلحه شک نکن که اسلحه با دقتی خریدی اما تیراندازی باهاش قلق داره منم روزای اول واقعا ناامید شدم اما بعدش تو 20 متر باهاش گروپ میگرفتم در حد تیم ملی.ساچمه پرو مگنوم به درد این اسلحه نمیخوره.سعی کن اگر میتونی جی اس بی گیر بیاری.برای اینکه از دقت اسلحت مطمئن بشی تو 20 متر صفرش کن و گروپ بگیر.
در خصوص صفر کردن دوربین هم میتونی به تاپیک مربوطه مراجعه کنی.
یه عکس از دوربینت بذار ببینیم چیه؟Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-17 07:36 PM

منونم ایر کینگ,یکم دلم قرص شد اول اینکه عکس و چه جوری باید بزارم؟شما الان خودت 470 داری؟باهاش شکار رفتی؟راهپیمایی,کوه پیمایی باهاش کردی؟پایه بستی؟یا کلا پایه میبندن به 470؟اگه جواب سوالت به شکار مبته چیا زدی؟تو تاپیک مربوطه گفته رو 40متر واقعا نفس گیره تو 40تا پایینتر نمیشه؟متراژو دل بخواهی انتخاب کنیم؟وای چقدر سوال پرسیدم جواب بدی یا ندی ممنونم دستت درد نکنه مرسی

RE: معرفی دیانا 470 TH - AIRKING - 2013-05-17 08:40 PM

(2013-05-17 07:36 PM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منونم ایر کینگ,یکم دلم قرص شد اول اینکه عکس و چه جوری باید بزارم؟شما الان خودت 470 داری؟باهاش شکار رفتی؟راهپیمایی,کوه پیمایی باهاش کردی؟پایه بستی؟یا کلا پایه میبندن به 470؟اگه جواب سوالت به شکار مبته چیا زدی؟تو تاپیک مربوطه گفته رو 40متر واقعا نفس گیره تو 40تا پایینتر نمیشه؟متراژو دل بخواهی انتخاب کنیم؟وای چقدر سوال پرسیدم جواب بدی یا ندی ممنونم دستت درد نکنه مرسی

سلام.
1-اول بادی عکس توی آپلود سنتر سایت از روی کامپیوترت آپلود کنی.تو قسمت نوار قرمز رنگ بالای صفحه نوشته آپلود سنتر انجمن.
2-من 470 داشتم فروختمش چون اصلا دلم نمیومد باهاش تیر بندازم خخخ
3-بله چندین بار ولی چون خیلی روی خط و خش حساس بودم جیگرم خون میشد چون همش سر دست میزدم .
4-بله .اگه یادت باشه چند پست قبل بهت گفتم که اسلحه سنگینیه و به درد کوه پیمایی نمیخوره این اسلحه مخصوص فیلد تارگت هست و باید برای دقت خوب یه جایی تکیش بدی.
5-خودم نه ولی میشه روش پایه بست.
6-من با این اسلحه سار و گبوتر و گنجشک زدم.چون اون یکی دو باری که باهاش رفتم شکار چیزی بیشتر از اینها گیرم نیومد.
7-منظورت متوجه نشدم اما اگه منظورت صفر کردنه من پیشنهاد میکنم توی 20 متر صفرش کنی .
8-نه .دوست عزیز توی تک تیر اندازی هیچ چیز دلبخواهی نیست و همش باید با حساب و کتاب باشه.
9-سوال بود در خدمتم.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-17 09:08 PM

خب آپلود کردم یه سوالاتی دارم,[تصویر: 13688117291.jpg]Uhghk ]d ,الان چی داری؟من قیلا 35 داشتم باهاش کوهپیمایی هم کردم طبیعت کردی که بسیار از نظره من سنگینیش با اون فرق دارن اما رو من تاثیرش کمه ,پایرو کجا گیر بیارم؟خودم میبندم؟یا میدم میبندن؟حدود قیمت؟اما صفر تو 20 متر بعدش چی؟مثلان هدف 40 متری بود چیکارش کنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سمت چپ دوربین نوشته yds این همون یارده؟اگه نه پس چیه؟چی کار میکننه؟رو چند باید باشه؟کجاها تغییر میکنه؟از 7.5شروع میشه تا300,اگه میتونی و سختت نمیشه یکم برام بنویس کالا در مورده 470 و دوربینش,دوربینو خراب میکنه؟هرچندتا تیر باید دستی بکشم به تنظیماتش؟

RE: معرفی دیانا 470 TH - AIRKING - 2013-05-17 09:20 PM

دوست عزیز رفتار هر ساچمه متفاوته.شما اگه دوربینت میل دات داشته باشه اگر نخوای محاسبات لازم انجام بدی باید با سعی و خطا بهش برسی که مثلا اگه دوربینت تو 20 متر صفره توی 50 متر روی کدوم نقطه از دوربینت بگیری که به هدف بخوره.این چیزی نیست که بشه گفت.حتی توی دو تا اسلحه کاملا مشابه هم ممکنه رفتار ساچمه متفاوت باشه.من پشنهاد میکنم توی 20 متر صفرش کنی.بعد توی 30 ،40،45 و 50 روی کاغد درجه بندی شده تست کنی اونوطری به راحتی میتونی برای خودت یه خط شلیک ترسیم کنی .
در خصوص پایه هم میتونی خودت بسازی و میتونی بخری البته نوع خریدنیش گرونه.توی تاپیک ساخت پایه مراجعه کنی مورد های خوبی دوستان ساختند.
دوربین اسلحت هم به نظر چیز پدر مادر داری میاد.اگه تونستی یه عکس از ریتایکلش بذار.