شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 470 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 470 TH (/showthread.php?tid=220)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: معرفی دیانا 470 TH - abdanan - 2013-04-06 10:28 PM

دوست عزیز یک دونه 54بگیر ویک عمر حالشو ببر اصلا نیاز به دوربین هم نداره چون واقعا دقتش عالیه من یکسالی هست یکیشون دارم ود رفاصله جدود 90 متری بدون دوربین کبوتر زدم ووقتی به شکار رسیدم انگار دوسال پیش مرده بود وتیر از دو طرف بیرون زده بود لگد هم نداره وخوشدست هم هست

RE: معرفی دیانا 470 TH - Marksman - 2013-04-07 11:22 AM

(2013-04-06 10:28 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز یک دونه 54بگیر ویک عمر حالشو ببر اصلا نیاز به دوربین هم نداره چون واقعا دقتش عالیه من یکسالی هست یکیشون دارم ود رفاصله جدود 90 متری بدون دوربین کبوتر زدم ووقتی به شکار رسیدم انگار دوسال پیش مرده بود وتیر از دو طرف بیرون زده بود لگد هم نداره وخوشدست هم هست
دوست عزیز این پستتون چه ربطی به تاپیک داره؟بعد شما در فاصله 90 متری چطور با مگسک کبوتر زدی؟؟؟؟عجب بساطی داریم ها!!Khansariha (226)

RE: معرفی دیانا 470 TH - kavehatm - 2013-04-07 12:10 PM

(2013-04-06 10:28 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از 90 متري با مگسك كبوتر زدي ؟ بابا دم شما گرم ... رخصت ...
ضمنا دوست عزيز 54 و 470 هر دو 26 ژول هستند و اگه با 54 كبوتر زدي و انگار دوسال پیش مرده بود وتیر از دو طرف بیرون زده بود حتما با 470 هم مي زدي انگار دوسال پیش مرده بود وتیر از دو طرف مي زد بيرون ...
اما در مورد 90 متر بيشتر فكر كن .

RE: معرفی دیانا 470 TH - kavehatm - 2013-05-14 11:30 PM

دوست عزيز مباركت باشه . واقعا اسلحه خوب، دقيق، خوش دست و قوي است . تا 50 متري براي شكار روش حساب اساسي باز كن . بعد از 50 متري بستگي به محل برخورد و نوع ساچمه و شانس و ... داره . تشي كه نه ولي خرگوش رو مي خوابونه شك نكن . يه مقداري سنگينه برا حمل در دشت و پياده روي اما واقعا زيباست به نظرم زيباترين ديناست .

RE: معرفی دیانا 470 TH - arash1324 - 2013-05-15 10:43 AM

(2013-05-14 09:56 PM)morii نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یادم رفت بگم گروپ گیری این صفرش چندمتره؟برد موثرش؟برد مفیدش؟با دیانا 35رو 10متر تنظیم کرده بودم تا 30 35تارو خوب میزدم میدونم متراژم پایین بود اما خوب اون موقع خیلی ناشی بودم قدرتش با 35 چقدر فرق داره؟البته با 350 هم تیر انداختم اما کلا کمر شکن تو کتم نمیره حال نمیکنم باهاشون
سلام مباركت باشه Khansariha (8)
تاپيك نصب و تنظيم دوربين رو مطالعه بكن به خيلي نكات مفيد خواهي رسيد كه استاد خوبمون علي اقا ( خالزن ) قشنگ و رسا توضيح دادند .در زير لينكش رو قرار دادم

براي شكار با فنري در شرايط معمولي زير 50 متر حساب كن . تفنگ ديانا 35 چيزي حدوداً 15 الي 18ژول انرژي داره و ديانا 470 طبق كاتولوگ خود شركت 26 ژول انرژي . البته باتوجه به نوع ساچمه مورد استفاده از نظر قدرت و برد تلورانس داره . Khansariha (8)

اين هم لينك تاپيك نصب و تنظيم دوربين خدمت شما Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 470 TH - AIRKING - 2013-05-15 04:12 PM

دوست عزیز به سایت خوش اومدی.
خوشحالم که اینقدر بابت خریدت خوشحالی Khansariha (8)
وقتی ساچمه ها و اسلحه و دوربین دستت رسید دقیق بگو تا بچه ها در خصوص دوربین و ساچمه راهنماییت کنند.اما اینطور که مشخصه ساچمه سامگ یانگ برای این اسلحه مناسب نیست چون وزنش خیلی بالاست خصوصا اینکه کالیبر اسلحه شما 5.5 هست.
در خصوص دوربین هم حتما مدلشو دقیق بگو تا راهنمایی های لازم در خصوصش صورت بگیره.
من 470 داشتم اسلحه خوش دست اما سنگینه و از دقت خوبی هم برخوردار هست مطمئنم وقتی دستت برسه بیشتر دوست داری نوازشش کنی تا باهاش بری شکار .سعی کن یه کاور خیلی خوب دور اسلحه بگیری چون مطمئنا موقع شلیک لازم میشه برای بالا بردن دقت اسلحه رو به جایی تکیه بدی و اونوقت اگر خطو خشی روش بیفته حسابی حالت گرفته میشه.
یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - amin2904 - 2013-05-15 04:16 PM

مبارک باشه دوست عزیز.
470 هم 2تا عیب بزرگ داره.
1-سنگین بودنشه که برای شکار خیلی ازیت میکنه
2-فقط باساچمه گرون خوب گروپ میده
من زیاد خیری ازش ندیدم.
اما انصافا ابوهت خاص خودشو داره.بی مگسکه آدم فکر میکنه شاتگان دستشه.

RE: معرفی دیانا 470 TH - rezakaraj - 2013-05-15 09:56 PM

اقای morii ساچمه های بالای 30 گرین معمولا در تفنگ هایی با قدرت بالای 60 ژول کارایی دارند.تفنگی مثل 470 با 26 ژول قدرت در بهترین شرایط نهایتا براش ساچمه 22 گرینی مناسب هستش چون قدرت تخریب در کنار وزن ساچمه به سرعت شلیک هم بستگی داره.بجای هزینه کردن برای ساچمه سامیانگ شما اگر بتونی ساچمه جی اس بی اگزوکت 15.89 گرینی تهیه بکنی بیشتر از 470 لذت خواهی برد طبق تست هایی که انجام دادم دیاناها خیلی جی اس بی دوست هستند.(متاسفانه بعضی از فروشنده ها با اطلاعات نادرستی که به مشتری هاشون میدن نتیجه ای جز هدر دادن وقت و هزینه برای مشتری نداره هدف چنین سایت هایی هم بالا بردن اطلاعات خریدار هستش)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 470 TH - morii - 2013-05-16 10:30 AM

آقا رضا موافقم الان تفنگ تو دستمه عملا 30 گرینی فرقش با 15گرینی برام مشخص شد شما درست میگین فکنم 35تومن و دور ریختم,بهرحال اما ساچمه های موجودم پرومچ premeier hollow pointوسام یانگ که این آخری تقریبا بی کاربرد هستش برام اما خود تفنگ واقعا خوشگل و خوب یکم سنگینما خوب کنار میاییم,میرسیم به دوربین lebo 3-9*40 درپوش هم داره کسی اطلاعی از کیفیت دوربین داره؟

RE: معرفی دیانا 470 TH - THUNDER - 2013-05-16 10:35 AM

داداش اون سامیانگ ها رو توی همین انجمن بذار برای فروش...الکی مصرفشون نکن...
دوربین هم اگر اسمش رو درست نوشته باشید به احتمال خیلی زیاد چینی گمنام هست و اگر چینی باشه توصیه میکنم اصلاً روی تفنگتون نبندید چون خراب میشه.
ساچمه کراسمن هالو پوینت هم بسیار ساچمه ی خوبی هست و بذاریدش برای شکار و گروپ گیری و برای تفریح استفاده نکنید.Khansariha (8)