شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2013-08-30 11:00 PM

(2013-08-30 10:54 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-30 10:39 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-30 10:09 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگترین شکاری که میشه با 52 کالیبر 4.5 زد چیه؟؟؟؟؟؟

کالیبر 4.5 میتونه در فواصل زیر 30 متر سگ یا روباه رو بندازه؟؟؟؟

دوست عزیز با 52 تا 50 متر به هرجایه روباه بزنی اونو از پا میندازه.اما در مورد سگ فک نکنم چون سگ استخوان بندی محکمی داره مگر اینکه به سرش شلیک کنیKhansariha (8)

دوست عزیز مطمین باش سگو از ناحیه سر از پا در نمیاره.چون جمجمه سگ فوق العاده محکمه

من میگم در میاره یه ساچمه هست نوک تیرش یه ساچمه برنجه هست اسمش یادم نیست با اون بزنه تویه 30 متر صد در صد افتاده.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-08-30 11:23 PM

دوستان عزیز نمی دونم چه اصراریه !!! این همه کفتر و کاکلی و حالا بعضی جاها خرگوش ! و شکار برای زدن و بحث سر چگونه شکار کردن اونها این وسط ..............
نمی دونم توانایی از پای درآوردن سگ و روباه با فلان مدل سلاح بادی !!!، آخه کمی تو تایپیک های تخصصی ، تخصصی تر و علمی تر صحبت کنید ناسلامتی همتون هم اعضا فعال انجمن هستید و قرار ه این انجمن برای ارتقا فرهنگ تیراندازی و استفاده صحیح از سلاح بادی مطلب بدر کنه Khansariha (48) ،
پیشنهاد میدم برای نتیجه گیری در بحثتون هم لطفا با محیط زیست هماهنگی کنید و تونستید چند راس روباه و سگ از نوع جون سختش رو در فواصل از قبل تعیین شده با مدل 52 هدف قرار بدین و نتیجه آزمایش رو حتما اینجا پست کنید. Khansariha (290)
ممنون می شم Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2013-08-30 11:39 PM

(2013-08-30 11:23 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز نمی دونم چه اصراریه !!! این همه کفتر و کاکلی و حالا بعضی جاها خرگوش ! و شکار برای زدن و بحث سر چگونه شکار کردن اونها این وسط ..............
نمی دونم توانایی از پای درآوردن سگ و روباه با فلان مدل سلاح بادی !!!، آخه کمی تو تایپیک های تخصصی ، تخصصی تر و علمی تر صحبت کنید ناسلامتی همتون هم اعضا فعال انجمن هستید و قرار ه این انجمن برای ارتقا فرهنگ تیراندازی و استفاده صحیح از سلاح بادی مطلب بدر کنه Khansariha (48) ،
پیشنهاد میدم برای نتیجه گیری در بحثتون هم لطفا با محیط زیست هماهنگی کنید و تونستید چند راس روباه و سگ از نوع جون سختش رو در فواصل از قبل تعیین شده با مدل 52 هدف قرار بدین و نتیجه آزمایش رو حتما اینجا پست کنید. Khansariha (290)
ممنون می شم Khansariha (8)

داش صادق دمتگرم همین مونده برم سگ شکار کنم خخخخخخخخخخخخخخ.اماخودمونیم تا به حال حیوانی به محکمی سگ ندیدم .فامیلون با 206شب خورده بود به سگ با سرعت 120 تا رادیاتو کاپوتو سپرو هرچی جلویه ماشین بود خرد شده بود اما سگه هیچیش نشده بود سالم پا به فرار گذاشت.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - saeedaria - 2013-08-30 11:48 PM

با سلام
دوستان لطفا این قضیه سگ کشی رو ختم کنید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sari - 2013-08-31 06:02 AM

خیلی ممنون از همه دوستان و عذرخواهی از مدیران به خاطر به حاشیه رفتن تاپیکKhansariha (8)

بازم میگم من فقط میخواستم بدونم توانایی 52 در چه حدهKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sabergholamian - 2013-08-31 09:18 AM

سلام_دوستان از دوربينهايه زوم ثابت كدوم برند رو 52جواب ميده؟لگدش دوربين خرابكنه؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-08-31 09:45 AM

صابر جان ، گویا به مراد رسیده و دیانا 52 در دستان شماست Khansariha (219)
والا من با سنتر پوینت 3-9*32 روی 52 کار کردم چون بیشتر دوستان توصیه کرده بودند ولی دوستانی هم برای زوم بیشتر و همچنین دقت بالاتر از سنترپوینت 4-16*40 هم ااستفاده کرده بودند که هر دو آنتی شوک هستند.
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezamohammadi - 2013-08-31 10:30 AM

سلام
دیانا 52 خیلی تفنگ خوبیه ، بدون شک یکی از افتخارات کمپانی دیانا هست ، من داشتم و بنا به دلایل امنیتی شکسته شد ، تا حالا واستون اتفاق افتاده تفنگتون رو جلوی چشمتون بشکنن ؟
اما حالا یک قبضه 470 دارم که وقتی دستم میگیرم احساس میکنم توی خیابونای برلین دارم راه میرم Khansariha (256)
شاد و پیروز باشید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-08-31 10:47 AM

(2013-08-31 10:30 AM)rezamohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دیانا 52 خیلی تفنگ خوبیه ، بدون شک یکی از افتخارات کمپانی دیانا هست ، من داشتم و بنا به دلایل امنیتی شکسته شد ، تا حالا واستون اتفاق افتاده تفنگتون رو جلوی چشمتون بشکنن ؟
اما حالا یک قبضه 470 دارم که وقتی دستم میگیرم احساس میکنم توی خیابونای برلین دارم راه میرم Khansariha (256)
شاد و پیروز باشید

احیانا اگه داستان خاصیه توی قسمت خاطرات تلخ بگو که دیگران هم استفاده کنن که به همچین وضعی نیوفتن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mik - 2013-08-31 01:09 PM

(2013-08-31 10:30 AM)rezamohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شاد و پیروز باشید

باسلام
ببخشید منظور شما ازشکستن تفنگ چی بود؟