شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-08-25 11:04 PM

(2013-08-25 07:55 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-25 07:37 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه دیانا تقلبی هم داریم این چه حرفی هستش.ماشه های T05 اگر سالم باشه قابلیت برگدوندن به حالت ضامن رو دارند ماشه T06 رو امتحان نکردم.
اره عزیز خیلی هم داریم به طوری که یکی از تعمیر کاران خبره تفنگ بادی زمانی رفتم برای مشاوره خرید تفنگ بادی بهم گفت فکر دیانا رو از سرت بیرون کن چون دیگه المان برای ایران تفنگ نمیسازه و همه اینا رفتن زیر لیسانس چین و الان چین تولید میکنه به اسم المان.....خدا لعنتت کنه چین از سر تفنگ بادی هم دست برنمیداره تازه خیلی ها رو میشناسم که تفنگ به مارک دیانا گرفتندو ولی......

دوست عزیز توی تاپیک های دیگه این قضیه کاملا بررسی شد و به این نتیجه رسید که دیانا تقلبی نداره.
حتی یکی از دوستان با خود شرکت آلمان تماس گرفته بود و فرد آلمانی با قاطعیت تمام گفت که ما به هیچ عنوان اجازه تولید سلاح های دیانا رو توی چین نمیدیم.
این امر درسته که توی بازه زمانه اخیر کیفیت محصولات دیانا تا حدی کاهش پیدا کرده اما این که تقلبی و ..... داره کاملا اشتباهه.

مدل های تقلبی دیانا هستن اما به عنوان تقلبی که حتی ظاهرشون هم با دیانا تفاوت داره.
از اون تعمیر کارای حرفه ای که اینو به شما گفته توی شهر ما هم هست.
ولی اگه ازشون بپرسی به چه دلیل چیز خاصی نمیگن.

بهتره باقی این بحث توی تاپیک خودش دنبال بشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-08-26 05:12 PM

(2013-08-25 07:55 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-25 07:37 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه دیانا تقلبی هم داریم این چه حرفی هستش.ماشه های T05 اگر سالم باشه قابلیت برگدوندن به حالت ضامن رو دارند ماشه T06 رو امتحان نکردم.
اره عزیز خیلی هم داریم به طوری که یکی از تعمیر کاران خبره تفنگ بادی زمانی رفتم برای مشاوره خرید تفنگ بادی بهم گفت فکر دیانا رو از سرت بیرون کن چون دیگه المان برای ایران تفنگ نمیسازه و همه اینا رفتن زیر لیسانس چین و الان چین تولید میکنه به اسم المان.....خدا لعنتت کنه چین از سر تفنگ بادی هم دست برنمیداره تازه خیلی ها رو میشناسم که تفنگ به مارک دیانا گرفتندو ولی......

اسم این تعمیرکار خبره رو هم میشه بفرمایید؟ با این اطلاعات بالا حیفه از خبره بودنشون استفاده نکنیم!Khansariha (226)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mozahem - 2013-08-26 05:37 PM

نمیدونم به خدا هر چی شما میگین خدا کنه اینجوری نباشه ما که از خدامون Khansariha (256)شاید اون تعمیرکاره از عمد اینجوری میگفته که......Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-08-26 07:33 PM

اره عزیز الان هر کی فنر تفنگ چینی زیر تاشو رو عوض میکنه اسم خودش رو میزاره تعمیرکار و درباره دنیای ایرگان اظهار نظر میکنه شما هم که همچین اساتید بزرگواری رو میشناسید برای چی وقتتون رو تو سایت هدر می دید . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - foolad - 2013-08-26 08:50 PM

t06 منم راحت ضامنش عقب جلو میشه . مشکلی هم نداره
هروقت یک نفر به شما یک دیانای چینی یا پاکستانی نشون داد و بعد یک آلمانی هم کنارش گذاشت و فهمیدید که دو تا 52 با هم فرق فاحش دارند اونوقت باور کنید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mozahem - 2013-08-26 08:50 PM

دوست عزیز حالا مگه من چی گفتم که شما با این لحن صحبت میکنید من دارم برای خرید یک سلاح جدید تحقیق میکنم این رو هم برای همین بیان کردم که ببینم صحت داره یا نه دیگه هم ادامش نمیدم چون بحث تاپیک منحرف شد ممنون از همه.
(2013-08-26 07:33 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عزیز الان هر کی فنر تفنگ چینی زیر تاشو رو عوض میکنه اسم خودش رو میزاره تعمیرکار و درباره دنیای ایرگان اظهار نظر میکنه شما هم که همچین اساتید بزرگواری رو میشناسید برای چی وقتتون رو تو سایت هدر می دید . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - BROWNING X BOLT - 2013-08-27 01:00 AM

سلام
اینم جواب ایمیلی که به شرکت دیانا زده بودم...
Your model 52 cal. 5,5 mm was produced in October 2010
جا داره همین جا از اشکان جان که با اون مطلب کامل و بی نقص انگلیسیش منو راهنمایی کرد تشکر کنم.
سپاسگزارمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - MARI - 2013-08-27 04:42 AM

دوستان بنظر شما کدوم کالیبر بهتره؟دلیلش را هم بگید.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mik - 2013-08-27 07:47 AM

با سلام
به نظر من کالیبر 5.5 بهتر هست زیرا در تفنگهای با قدرت بالا دیگر با ساچمه 5.5 افت زیادی نخواهید داشت و اگر کالیبر 4.5 باشد ساچمه مانند یک سوزن از بدن شکار عبور می کند و تازه چند متر اون طرف تر تازه احساس می کنه تیر خورده ولی کالیبر 5.5 تخریب بسیار بالایی دارد و با قدرت 52 شکار را کله پا می کند و بازهم اساتید بهتر می توانند راهنمایی تان کنند

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-08-27 10:52 AM

(2013-08-27 04:42 AM)MARI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بنظر شما کدوم کالیبر بهتره؟دلیلش را هم بگید.Khansariha (8)

توی تفنگی مثل 52 هر دو کالیبر خوبن و مزایای خودشون رو دارن.
شما اگه برای هدف زنی میخوای 4.5 بگیر که هم سیر حرکت ساچمه تا 50 متر مستقیم تره و هم هزینه کم تری برای ساچمه میدید.

اگرم برای شکار میخوای 5.5 بگیر.

در کل برای بادی شکار در فواصل بالای 60 متر یه کار اشتباهه ولی خوب بستگی به تیر اندازشم داره.Khansariha (8)
پس فرق خاصی براتون نمیکنه.
من خودم باره ها و بارها از فاصله کم به پرنده با 4.5 شلیک کردم و پرنده همونجا افتاده.
تا فاصله 75 متر هم با 52 4.5 شلیک کردم و تونستم هدف رو بزنم.