شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - saeedmsgh - 2013-08-18 03:47 PM

با سلام خدمت دوستان
آقا فکر میکنید فاصله از حیاط تا اون آنتن برقی (سمت چپی) چند متره؟ این عکس در حالت نرمال و بدون زوم گرفتم. تا سال پیش من از این فاصله با دیانا 52 خودم رو اون آنتن کلاغ شکار میکردم . نوع دوربین هم لیپرز 24-6 بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - AREF . H . V - 2013-08-19 03:53 PM

سلام دوستان اقا مسیح فرمایش کردن که یه فنر تایتان و یه واشر رو 52 نصب کردم که قدرتشو به 40 ژول رسونده . به نظر شما عملیه ؟ تفنگ خراب نمیشه با این همه قدرت ؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-08-19 04:40 PM

(2013-08-19 03:53 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اقا مسیح فرمایش کردن که یه فنر تایتان و یه واشر رو 52 نصب کردم که قدرتشو به 40 ژول رسونده . به نظر شما عملیه ؟ تفنگ خراب نمیشه با این همه قدرت ؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست من فنر تیتان یک فنر معمولی نیستش یک فنر با کیفیت بالا که به طور اختصاصی برای هر مدل ساخته میشه و 30 درصد افزایش قدرت داره و اون واشر هم که شما میگی واشر مکاری هستش که به تنهایی 10 متر بر ثانیه در سرعت تیر ماثر هستش درباره میزان دقیق قدرت خود اقا مسیح باید صحبت کنند ولی تیونینگی که ایشون انجام دادند کاملا اصولی و استاندارد بودش.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shovan - 2013-08-20 01:26 PM

(2013-08-19 04:40 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-19 03:53 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من فنر تیتان یک فنر معمولی نیستش یک فنر با کیفیت بالا که به طور اختصاصی برای هر مدل ساخته میشه و 30 درصد افزایش قدرت داره و اون واشر هم که شما میگی واشر مکاری هستش که به تنهایی 10 متر بر ثانیه در سرعت تیر ماثر هستش درباره میزان دقیق قدرت خود اقا مسیح باید صحبت کنند ولی تیونینگی که ایشون انجام دادند کاملا اصولی و استاندارد بودش.

سلام به همه دوستان آقا شرمنده دوتا سوال .... ميشه فقط واشر رو تعويض كرد ؟ يعني اينكه حتما بايد پيستون رو هم تعويض نمود يا اين واشر به پيستون قبلي هم ميخوره .... اگر اين كار شدني باشه فكر مي كنيد بدون تعويض فنر چه ميزان تأثير داشته باشه ..... ممنونم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2013-08-20 02:37 PM

سلام دوستان منم شنیدم که تیونگ 52 میشه 40 ژول اما ندیدم انگار حقیقت داره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-08-20 03:16 PM

دوستان عزیز ، همانطور که آقا رضا گفتن فنر تایتان و واشر مکاری یک سری کیت هست و کمپانی سازنده آنها معمولا برای سلاح و مدل های خاصی از آن برند کیت تیونینگ تولید می کنند ، ولی بحث سر قدرت فلان ژولی مدل 52 و یا مدل دیگه بهتره طی یک برنامه تیونینگ و توسط اهل فن کرنوگرافی بشه و بعد پست بزنید!!!
مورد تیونینگ آقا مسیح هم اگه همین تایپیک رو مطالعه کنید توضیح دادن خودشون و اگه چیزی به غیر از اون باشه خودشون حتما ذکر می کنند. خواهش می کنم از ایجاد پست های غیر علمی و صرفا شنیده و غیره خودداری کنید ممکنه نفر تازه واردی مثل شما هم که شاید برای بار اول این سایت و این تایپیک رو می خونه پیش فرض اشتباهی در مورد تفنگ بادی پیدا کنه !!! Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-08-20 03:56 PM

در بهترین حالت تیونینگ پایدار روی 52 حدود 30 تا 32 ژول قدرت ایجاد می کنه.بیشتر از این پایدار نیست.Khansariha (8)
(2013-08-20 01:26 PM)shovan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان آقا شرمنده دوتا سوال .... ميشه فقط واشر رو تعويض كرد ؟ يعني اينكه حتما بايد پيستون رو هم تعويض نمود يا اين واشر به پيستون قبلي هم ميخوره .... اگر اين كار شدني باشه فكر مي كنيد بدون تعويض فنر چه ميزان تأثير داشته باشه ..... ممنونم

دوست عزیز نیازی به تعویض پیستون نیست.اگر شما بتونید واشر رو تهیه کنید رو همون پیستون سوار میشه.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - MJAFARZADEH - 2013-08-20 04:16 PM

سلام. شاید بتوان گفت که بهترین تفنگ بادی فنری همین 52 دیاناست( 54 و 56 بهترشده ولی سنگینتر و قیمت بالاتری دارن)
اخر فنریهاست هم بدرد شکار میخوره هم بدرد هدف زنی.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Tomcat14 - 2013-08-23 12:25 PM

یعنی تفنگ اک باز شده بوده؟یا از کارخونه اینطوری بوده؟Khansariha (226)
راستی تفنگ جدید مبارک،شما که 52 داشتی،چرا فروختی؟
یعنی 4.5 و 5.5 اینقدر با هم فرق دارن؟؟!!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2013-08-23 12:32 PM

(2013-08-20 03:23 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-20 02:37 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان منم شنیدم که تیونگ 52 میشه 40 ژول اما ندیدم انگار حقیقت داره

خب میشه ولی تا ابد که 40 ژول نمیمونه. قدرتش به مرور میاد پایین ولی در کل قدرت خیلی خوبی پیدا میکنه.

این نوع تیونینگ آزمایش پس داده و در طولانی مدت آسیبی به تفنگ نمیزنه و یه مورد دیگه که این فنر و واشر قیمت بالایی دارد.
Khansariha (8)

قیمت این واشر با فنر چند در میاد؟Khansariha (8)