شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2013-07-24 06:25 PM

این شکاف درجه سرش یا اون قسمتی که روزنه داره فابریک نیست چون اصلیش قابلیت تنظیم داره و میتونید روزنه دید رو کوچک و بزرگ کنید
در عکس اول میتونید پیچی که به رزونه وصله هست رو ببینید درصورتی که اون در تصویر دوم چنین چیزی وجود نداره .

[تصویر: 13746779931.jpg]

درضمن دوست عزیز در این تصویر هم شما به اجهای روی تبلک نگاه کنید بطور کج اج خوردن درصورتی که اصلی دیانا اینطور نیست احتمالا" این تبلک هم تعویض شده

[تصویر: 13746779932.jpg]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sari - 2013-07-24 06:34 PM

خیلی ممنون مسیح جانKhansariha (8)
ولی مشکل من که اصل یا تقلبی بودن شکاف درجه نیست.....احتمالا این همون هایی هست که سمس میفروشه.

مشکل من:

علی آقا گفتن:
1.فنر میتونی براش درست کنی یا اگر مال خودش هنوز روش باشه ترمیمش کنی (کشش بدید)‌.
2.قلاویز پیچ اگر خراب شده کمی با نوار روی پیچ ببند تا سفت وایسه و فعلا کارت راه بیافته

حرف من:
1.برای فنر جایی نداره که!!!!! قسمت جلوش یک قوس داره که تو عکس شما مشخصه و این قوس حالت فنری بهش میده.
2.منظورتون از نوار،چه نواری هست؟؟؟؟؟ پایه طبلک تفنگ من کوچیکه یا کلا" همین قدری هستن؟؟؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2013-07-24 06:39 PM

خواهش میکنم

این مدل فنر نداره مدلهای قدیمتی تر فنر داشتن .

اندازه پایه همینه. اگه رزوه گشاد شده راهش زدن قلاویز و درست کردن 1 تبلک دیگه هستش که هزینه انچنانی هم نداره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sari - 2013-07-24 06:46 PM

حتما باید طبلک جدید درست کنم یا بخرم؟؟اگه فقط قلاویر کنم و از همون طبلک استفاده کنم مشکل حل نمیشه؟؟یا اینکه طبلک رو هم حدیده کنم.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-07-24 06:57 PM

به نظر من شما مگسک و شکلاف درجه رو بازش کن و یک دوربین ببند روش خیلی عالی میشه.چون دیانا 52 با اون مگسک ضخیمش و دقت بالایی که اسلحه داره بهتره روش دوربین بسته بشه خود من روز اول شکاف درجه رو باز کردم گذاشتم کنار.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sari - 2013-07-24 08:19 PM

خيلي ممنون آقارضا Khansariha (8)
اگه پول داشتم دوربين بخرم كه اينقدر روي شكاف درجه حساس نميشدم.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-07-24 09:19 PM

البته این مدل شکاف درجه فکر کنم مشابه مدل 35 باشه و تو فردوسی فکر کنم پیدا بشه البته همون شکاف درجه ای هم که داری قابل تعمیر هستش.میتونی برای طبلک از یک پیچ به همراه یک واشر استفاده بکنی و با شل و سفت کردن پیچ تنظیم رو انجام بدی.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2013-07-24 11:13 PM

(2013-07-24 06:34 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون مسیح جانKhansariha (8)
ولی مشکل من که اصل یا تقلبی بودن شکاف درجه نیست.....احتمالا این همون هایی هست که سمس میفروشه.

مشکل من:

علی آقا گفتن:
1.فنر میتونی براش درست کنی یا اگر مال خودش هنوز روش باشه ترمیمش کنی (کشش بدید)‌.
2.قلاویز پیچ اگر خراب شده کمی با نوار روی پیچ ببند تا سفت وایسه و فعلا کارت راه بیافته

حرف من:
1.برای فنر جایی نداره که!!!!! قسمت جلوش یک قوس داره که تو عکس شما مشخصه و این قوس حالت فنری بهش میده.
2.منظورتون از نوار،چه نواری هست؟؟؟؟؟ پایه طبلک تفنگ من کوچیکه یا کلا" همین قدری هستن؟؟؟
دوست من گفتم که اگر فنر خودش حالا چه تیغه ای باشه (قسمتی از لولا ) و چه حلقوی باشه اگر امکان کشش و برگردوندن به حالت فنری براش ممکنه خب درستش کنید و اگر نه میتونید از برش دو سه حلقه ای فنر نازک ولی پهن استفاده کنید
[تصویر: 13746945381.jpg]
و بزارید زیر پیچ طوری که بیافته بین کف و تیغه متحرک بالائی

برای پیچ هم همانطور که دوستان گفتند میتوانید با قلاویز یک پیچ دیگه براش بندازید
ولی بطور موقت میتوانید با استفاده از یکی دو لایه نازک نوار تفلون که روی پیچ می بندید تا کمی پیچ توی جاش سفت حرکت کنه و در یک حالت صفر تنظیم و دیگه دست بهش نزنید البته بستگی به میزان هرز شدن پیچ داره که این کار را چقدر کارآمد کنه . فعلا Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2013-07-24 11:36 PM

تشکر علی اقا گل بخاطر زحمات شما . Khansariha (8)

این مدل روزنه دید فنر نداره و نیازی هم نداره چون خودش خاصیت فنری داره با نظر شما برای تفلن پیچ کردن موافقم ولی فکر کنم لگد دوباره تنظیماتو بهم بزنه .Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sari - 2013-07-25 12:13 AM

خیلی ممنون از همه Khansariha (8)
پس من قلاویز میکنم و به جای طبلک از پیچ استفاده میکنم یا یه طبلک جور میکنم.....بسیار سپاسگذارم.