شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-07-21 11:57 AM

(2013-07-21 12:02 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی راهی برای متعادل کردن بهتر وزن 52 داره؟

از وقتی 4.16*40 روش انداختم خیلی سنگین شده و سر لوله همش پایین میاد.

خودم به نظم رسید قتداق رو یکم سنگین کنم اما نمیدونم کار درستی هست یا نه؟

اگه کسی بتونه یه مقاله ای چیزی در باره نحوه صحیح پخش شدن وزن سلاح بزاره ممنون میشم.

آخه الان svd (قناسه) وزنی با دوربین نزدیک به 5 کیلو داره ولی مهار کردنش توی دست خیلی راحت تره به طوری که میشه حتی یه دستی هم گرفتش.
من هم به این نتیجه رسیدم دوربین های سنگین بالانس 52 رو بهم میزنن .بهتره برای بالانس بهتر از دوربین های مثل 3x9x32 سنتر پوینت با پایه های سبک یک تیکه مثل سه پیچ های گامو استفاده بشه.ولی اگر از ساپورت استفاده بشه وزن 4x16 x40 سنتر اصلا اذیت نمینه و یکی از بهترین دوربین ها برای فنری ها هستش.خیالت راحت باشه هر گونه دست کاری در قنداق فقط به قنداق صدمه میزنه چون برای اینکار باید داخل قنداق رو سوراخ بکنی و مفتول های فلزی داخلش قرار بدی.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-07-21 03:02 PM

(2013-07-21 11:57 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-21 12:02 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی راهی برای متعادل کردن بهتر وزن 52 داره؟

از وقتی 4.16*40 روش انداختم خیلی سنگین شده و سر لوله همش پایین میاد.

خودم به نظم رسید قتداق رو یکم سنگین کنم اما نمیدونم کار درستی هست یا نه؟

اگه کسی بتونه یه مقاله ای چیزی در باره نحوه صحیح پخش شدن وزن سلاح بزاره ممنون میشم.

آخه الان svd (قناسه) وزنی با دوربین نزدیک به 5 کیلو داره ولی مهار کردنش توی دست خیلی راحت تره به طوری که میشه حتی یه دستی هم گرفتش.
من هم به این نتیجه رسیدم دوربین های سنگین بالانس 52 رو بهم میزنن .بهتره برای بالانس بهتر از دوربین های مثل 3x9x32 سنتر پوینت با پایه های سبک یک تیکه مثل سه پیچ های گامو استفاده بشه.ولی اگر از ساپورت استفاده بشه وزن 4x16 x40 سنتر اصلا اذیت نمینه و یکی از بهترین دوربین ها برای فنری ها هستش.خیالت راحت باشه هر گونه دست کاری در قنداق فقط به قنداق صدمه میزنه چون برای اینکار باید داخل قنداق رو سوراخ بکنی و مفتول های فلزی داخلش قرار بدی.

ممنون از راهنماییتون یعنی راهی برای سنگسن تر کردن قنداق بدون سوراخ اون نیست.

من خودم خیلی درباره وزن این 2 دوربین 3-9*32 و 4-16*40 تحقیق کردم.
اطلاعاتی که خود سایت سنتر گذاشته بود این بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا نمیدونم ظاهرا اشتباه شده چون به نظرم خیلی بیشتر از 62 گرم اختلاف وزن دارن.
جالبه توی سایت pyramydair
وزن 3-9*32 رو زده 13oz و 4-16-40 رو زده 23oz .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sari - 2013-07-22 02:11 PM

برای دریافت سال ساخت سلاح(52) باید شماره سریال روی سلاح رو به این ایمیل ارسال کنم؟؟؟؟؟؟
info@diana-airguns.de
یا نه، راه دیگه ای داره؟؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Tomcat14 - 2013-07-22 02:32 PM

در بعضی مدل های دیانا،سال ساخت روی سیلندر نوشته شده است!
سمت چپ،نزدیک ضامن ماشه
اگه نبود،باید ایمیل بزنید.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ali-karaji - 2013-07-23 03:29 PM

امروز یه نقطه گنده زیر علامت سوال من پدید اومدKhansariha (108)در تاپیک معرفی محصولات گامو عزیزی با تقویت فنری گامو به قدرتی رسیده که ساچمه با فاصله 20 متر از 32میل ام دی اف گذشته در صورتی که 52من با ts22و پرومگنوم با فاصله 10/12متر نصف 16میل mdf رو هم رد نمیکنه.
گامو سلاح استثنایی هست یا 52 من مشکل داره.Khansariha (181)هر دو کالیبر 0.22 هست.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hellboy - 2013-07-23 03:55 PM

سلام دادا اول بستهبه نوع ام دی اف داره
2 سلاح شما مشکلی نداره
3 بعد از تعویض فنر تا 100 الی 500 تیر سلاح بسیار قوی میشه تا به ثبات برسه که طبیعیه
4. اثلا ذهن خودتو درگیر این موارد نکن و از 52 لذت ببر
مخلصیم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shahsavar - 2013-07-23 04:08 PM

(2013-07-23 03:29 PM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز یه نقطه گنده زیر علامت سوال من پدید اومدKhansariha (108)در تاپیک معرفی محصولات گامو عزیزی با تقویت فنری گامو به قدرتی رسیده که ساچمه با فاصله 20 متر از 32میل ام دی اف گذشته در صورتی که 52من با ts22و پرومگنوم با فاصله 10/12متر نصف 16میل mdf رو هم رد نمیکنه.
گامو سلاح استثنایی هست یا 52 من مشکل داره.Khansariha (181)هر دو کالیبر 0.22 هست.

تقویت شادو باعث کاهش دقتش میشه . بی خیال قدرت . دقت رو بچسب . Khansariha (219)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Tomcat14 - 2013-07-23 07:57 PM

اون گامو،مطمئن باش بیشتر از یک بسته نمی تونه شلیک کنه!خخخخخخخخخ
اونم ام دی اف 32میل!Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-07-23 09:34 PM

(2013-07-23 03:29 PM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز
52 شما هم قدرتش در حد معمول يه تفنگ كه فنرش به ثبات رسيده بنظر مياد و عاديه
اينگونه تست ها عموما حدودي بوده و دقيقا بيانگر قدرت اسلحه نيستند چون بستگي به عوامل محيطي و فردي زيادي داره از جمله زاويه شليك نوع ساچمه و نوع متريالي كه بهش شليك ميشه و حتي رطوبت محيطي كه mdf توش بوده .... فاكتور بعدي هم بسته به نوع فنر اسلحه به تعدادي شليك تا رسيدن به ثبات فنر و نتيجه گيري در مورد قدرت پايدار اسلحه زمان ميبره و به اين هنر نمايي هاي عجيب و غريب در تفنگهاي فنري بعد تعويض فنر دل خوش نكنيد و سعي كنيد با زدن كمي ساچمه سنگين و بمرور به رام شدن فنر كمك كنيد اون وقت نتيجه گيري كنيد

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sari - 2013-07-23 11:47 PM

(2013-07-22 02:32 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در بعضی مدل های دیانا،سال ساخت روی سیلندر نوشته شده است!
سمت چپ،نزدیک ضامن ماشه
روی سیلندر سلاح من نوشته : 91 10
سال ساختش کی هست؟؟؟؟؟

دوتا مشکل:

1. 52 من این پینش کمی از پائین بیرون زده و وقتی مسلح میشه میاد سر جاش و قابل حرکته......مشکل حادی هست و باید حل بشه یا مشکلی نیست؟؟؟؟؟
[تصویر: we.jpg]

2.طبلک بالای شکاف درجه رو وقتی کمی باز میکنم شل میشه و بعد از چندتا شلیک میپره بیرون و همچنین کمی کج هم هست چون خوب سر جاش نمیشینه....با قلاویز حل میشه؟؟؟؟؟