شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-07-15 11:57 AM

البته بحث قیمتی کمی درباره اش صحبت کردن سخته ولی همینقدر که الان مدتیه قیمتها توی یک رنج ثابتی هست.به نظرم اگر الان بخرید یا دو ماه بعد تفاوت زیادی نداره.شاید الان بهتر هم باشه.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - armankhan - 2013-07-15 12:20 PM

ممنونم دوستان از راهنمایی هاتون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mohammadpw - 2013-07-16 07:11 PM

سلام دوستان مجدد میپرسم:
برای نگه داری صحیح سلاح باید به چه نکاتی توجه کرد؟
روغنکاری صحیح سلاح چطوریه کجاهارو باید روغن زد کجاهارو نباید زد؟
چه روغنی بهتره؟
به چه اندازه وهر چندوقت یه بار؟
ممنون از لطف بیدریغ دوستان.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shovan - 2013-07-17 12:06 PM

دوست عزيز توي تاپيك هاي مربوطه بگردي اين موضوع كامل بحث شده
يكيشون كه آدرسه زيره ... مابقي هم كامل موجوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - BurstFire - 2013-07-17 01:05 PM

(2013-07-15 01:23 AM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منون از همه ی دوستانی که این حقیر رو راهنمایی کردن .با راهنمایی که دوستان کردن به نظر 52 انتخاب بهتریه.فقط اینکه الان بخرم یا اینکه صبر کنم شاید تا 2 ماه دیگه که شاید قیمت ارز کم بشه و روی این هم تاثیر بزاره.و اینکه اگه فروشگاهی رو سراغ دارید که قیمتش از بقیه جاها مناسب تره لطفا بهم معرفی کنید

دوست عزیز خیابون فردوسی توی اولین پاساژ نزدیک کوچه برلن فقط یه مغازه لوازم شکار هست فکر کنم اسم فروشنده عماده من دیدم قیمتاش خیلی بهتر از جاهای دیگس.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ali-karaji - 2013-07-17 03:57 PM

(2013-07-17 01:05 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-15 01:23 AM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منون از همه ی دوستانی که این حقیر رو راهنمایی کردن .با راهنمایی که دوستان کردن به نظر 52 انتخاب بهتریه.فقط اینکه الان بخرم یا اینکه صبر کنم شاید تا 2 ماه دیگه که شاید قیمت ارز کم بشه و روی این هم تاثیر بزاره.و اینکه اگه فروشگاهی رو سراغ دارید که قیمتش از بقیه جاها مناسب تره لطفا بهم معرفی کنید

دوست عزیز خیابون فردوسی توی اولین پاساژ نزدیک کوچه برلن فقط یه مغازه لوازم شکار هست فکر کنم اسم فروشنده عماده من دیدم قیمتاش خیلی بهتر از جاهای دیگس.
اسم فروشگاش پایتخته.من خودم پایینترین قیمت رو پارسال برای خرید 52 خودم از ایشون گرفتم.گرون فروش نیست ولی تخفیف بده هم نیست.
هفته پیش هم بازم 52 رو قیمت کردم ارزونتر از بقیه 1/400 گفت.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - armankhan - 2013-07-20 11:34 PM

(2013-07-17 03:57 PM)ali-karaji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-17 01:05 PM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم فروشگاش پایتخته.من خودم پایینترین قیمت رو پارسال برای خرید 52 خودم از ایشون گرفتم.گرون فروش نیست ولی تخفیف بده هم نیست.
هفته پیش هم بازم 52 رو قیمت کردم ارزونتر از بقیه 1/400 گفت.

ممنونم دوست من.حتما یه سر میرم به این فروشگاه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-07-21 12:02 AM

سلام
دوستان کسی راهی برای متعادل کردن بهتر وزن 52 داره؟

از وقتی 4.16*40 روش انداختم خیلی سنگین شده و سر لوله همش پایین میاد.

خودم به نظم رسید قتداق رو یکم سنگین کنم اما نمیدونم کار درستی هست یا نه؟

اگه کسی بتونه یه مقاله ای چیزی در باره نحوه صحیح پخش شدن وزن سلاح بزاره ممنون میشم.

آخه الان svd (قناسه) وزنی با دوربین نزدیک به 5 کیلو داره ولی مهار کردنش توی دست خیلی راحت تره به طوری که میشه حتی یه دستی هم گرفتش.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - esijoon - 2013-07-21 12:08 AM

به طور کلی هر چی ته اسلحه سنگین تر باشه بالانسش بهتره...سنگینی ته اسلحه رو میشه با کل بدن محار کرد...

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2013-07-21 10:07 AM

احسان جان نه دیگه (هرچی)!! خخخخخKhansariha (8)ولی در کل با شما موافقم ته اسلحه سنگین تر باشه بالانس بهتره .