شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-05-23 12:49 PM

(2013-05-23 12:28 PM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهروز جان شرمنده تداخل پست شد مثل این که.Khansariha (48)
شما ببخشید دکتر Khansariha (8)
من عجله کردم و اصول پیش کسوتی رو رعایت نکردمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-05-23 09:17 PM

دکتر جان و آقا بهروز بابت راهنماییتون ممنون ، امروز گرفتار بودم و قراره فردا برم سراغش!!!
طبق گفته های شما اجرا می کنم و نتیجه رو سعی می کنم به صورت تصویری تو تایپیک قرار بدم
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Ali - 2013-05-23 09:22 PM

صادق این همون 52 هست؟Khansariha (8)
برا چی شکست؟ضربه ای چیزی خورد؟
فقط صادق جان مواظب اون پیچ ها و واشرهای ریز باش که گم بشه گیر نمیاد!تو مشهد که یکی میخاست گیر نیومد!!
همینطور که دوستان گفتند انجام بدی میزون میشه.کمکی از دست من برمیاد بگو داداش گلم.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-05-24 09:02 PM

دوستان سلام ،
این قطعه ای که خریدم در کنار بازوی فابریک اسلحه ، کیفیت رو حال وکنین (منظورم فابریکش رو ) :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاصله ای که بازو رو همینطوری بستم به شکل ذیل بود و باعث بسته نشدن اهرم روی سیلندر (بدنه)می شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله اول انجام کار : بازوی مربعی شکل متصل به اهرم کوکین رو باز کردم و یک سر بازوی اصلی (قطعه شکسته شده) رو وصل کردم به بازوی مربعی دیگه (تصویر پایین) :

مرحله دوم : بازو رو به بازوی مربعی شکل باز شده بسته و در راستای سیلندر گذاشتم و اهرم رو بستم ، با کمی تنظیم و باز و بست جای پین اهرم کوکین و بازوی مربعی شکل رو تنظیم کرده و دوباره بستم .

خوب : نمی دونم که راهنمایی دوستان رو درست اجرا کردم یا نه ؟!
نتیجه : بازو بسته شد ولی به صورت لق بود و مثل قبل چفت نمی شه ولی عمل مسلح شدن انجام می شود. لقی دیگه تو قطعه خار مربوط به داخل سیلندر هستش که تو سومین بار که داشتم تست می کردم باعث آزاد شدن اهرم و آسیب رسوندن جزئی به انگشت مبارک شد Khansariha (219) البته بعد کمی درد و کوفتگی بوجود اومدکه باعث جریحه دار شدن احساسات ما وشد Khansariha (367)
اساتید می تونن راهنمایی کنن که کجای کار رو درست انجام ندادم و یا اینکه امکان داره مشکل دیگه هم داشته باشه !!!

با سپاس از همه دوستان Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-05-24 09:16 PM

نکته خاصی نداره فقط باید روی رگلاژش کار بکنی رگلاژ باید جوری باشه که با یک صدای زیبا و دلنشین اهرم کوکینگ سر جاش قفل بشه .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-05-24 09:20 PM

اقا صادقKhansariha (8)
خسته نباشي
شما عملكردت درسته ولي سيلندر ديانا 52 كه امكان نداره خود بخود بدون آزاد كردن ضامن بره جلو و انگشت آسيب ببينه!
وقتي هم ميل كوكينگ رو جازدي رزوه هارو تا حدي ببند كه اهرم رو وقتي بردي جلو تا انتهاي 3 اينچي بدنه راحت بره و بعد بايه فشار سر جاش محكم شه
همونطوري كه آقا REZAKARAJIفرمودن
مثل عكس پايين ضمنآ اون پين لولايي كه سر بالاي ميل توش رزوه ميشه بخشي از اون كه ميره توي سيلندر رو پيشاني سيلندر يه سوراخ هست داخلش پيچ آلني داره وقتي چند تا دنده سيلندر اومد پايين پيچه رو سفت كن تا سر بالايي كوكينگ لق نزنه
[تصویر: 13694172071.jpg]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-05-24 09:41 PM

ممنون ، بابت راهنمایی دوستان ، آقا رضا دقیقا من عاشق صدایی هستم که وقتی دسته کوکین رو می کشی پایین بعد هم می بندیش Khansariha (219) لذت سایدلور ها Khansariha (219)
اکی فردا دوباره می رم سراغش ، سپاس بیکران Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - BROWNING X BOLT - 2013-05-24 10:15 PM

سلام.
بعد از یه هفته خرید 52 دیدم تفنگم گاهی دقیق میزنه گاهی خطا با خودم گفتم خدایا چشه؟؟؟
رفتم سراغ پیچ های تفنگ""""""
دیدم پیچ اصلی چهار سو که از زیر قنداق قبضه رو گرفته شل شده.سریع سفتش کردم و بعد تست گرفتم.........
الان خال میزنهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-05-24 11:07 PM

(2013-05-24 10:15 PM)delebarooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
بعد از یه هفته خرید 52 دیدم تفنگم گاهی دقیق میزنه گاهی خطا با خودم گفتم خدایا چشه؟؟؟
رفتم سراغ پیچ های تفنگ""""""
دیدم پیچ اصلی چهار سو که از زیر قنداق قبضه رو گرفته شل شده.سریع سفتش کردم و بعد تست گرفتم.........
الان خال میزنهKhansariha (8)
دوست عزيز
خوب موقعي به دادش رسيدي
اگه يكمي ديرتر متوجه ميشدي الآن بايد دنبال پيچش ميگشتي بعد هر حدود 50 الي 100 تا شليك يه نگاهي به پيچهاي تفنگ بندازي بد نيست

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - BROWNING X BOLT - 2013-05-24 11:29 PM

تصویری ام که توی گروپ گیری گذاشتم مال زمانیه که پیچ شل بوده.ولی در عین حال خوب میزده.