شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Night - 2013-05-15 10:43 PM

ممنون بابت فيلم دوست من . ميخوام بگيرم . در مورد دوربين ؟ چي؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-05-16 07:30 AM

مبارکت پیشاپیش ! راستش اگه تونسنتی حتما از سری ماشه T06 بگیر که هم راحت تر باهاش کار می کنی و هم اینکه ریل بلندتری داره برای نصب راحت تر پایه دوربین ، من خودم دوربین سنتر 3-9*32 استفاده می کنم و برام کافیه ولی اگه به هدفزنی علاقه داری دیدم سایر دوستان و اساتید از دوربین های با زوم بیشتر مثل 4- 16 و دهنه 40 و 44 استفاده کردن.
هدف کاری بیشتر برات چی هستش ؟ شکار یا هدفزنی
اساتید و دوستان واردتر به دوربین هم حتما راهنمایی بیشتری می کنن
موفق باش یKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hellboy - 2013-05-16 09:05 AM

سلام دوست عزیز تفنگی مثل 52 نیاز به زوم بالا نداره و همون 3*-9*40 کافیه اما مارک خوب که مشکلی براش پیش نیاد لیپرز و سنتر پوینت عالیه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-05-16 09:12 AM

من خودم از سنتر پوینت 4x16x40 زیرو لاک دار بر روی تفنگ خودم استفاده میکنم که بعد از یک سال و با توجه به تیتان بودن فنر تفنگم مشکلی براش پیش نیومده و معمولا از زوم 8 اون استفاده میکنم.برای مدل های t05 هم بهتره از پایه هایی کوتاه تر از لئوپود استفاده بشه.شیم گذاری هم یادت نره.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sinasina - 2013-05-18 09:32 PM

(2013-05-18 03:38 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.کسی قیمت52رو در بانه و دیگر شهر ها میدونه؟Khansariha (8)

من خودم بچه سنندجم و بانه آشنا دارم اصلا اونجا دیانا 52 ندارن فقط یه مغازه دست دوم داشت
ولی دیانا 34 و 35 کالیبر 5.5 پیدا میشه(آکبند)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-05-18 10:55 PM

(2013-05-18 03:38 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2013-05-18 09:32 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم بچه سنندجم و بانه آشنا دارم اصلا اونجا دیانا 52 ندارن فقط یه مغازه دست دوم داشت
ولی دیانا 34 و 35 کالیبر 5.5 پیدا میشه(آکبند)
دوستان اينجا تاپيك معرفي ديانا 52 هست
براي مباحثي مثل محل فروش و درخواست قيمت تاپيك ديگري وجود داره و اگر اونجا مطرح كنين سريعتر جواب ميگيرنKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - BROWNING X BOLT - 2013-05-21 12:00 AM

سلام دوستان.
منم 52 سوار شدم.خخخخخخ
52
5.5
T06
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-05-23 11:54 AM

سلام دوستان اساتید گرامی
طی مشکل بوجود آمده برای 52 خودم و شکستن بازوی دسته کوکین ، موفق به تهیه نمونه آکبند اون شدم ، می تونین راهنمایی کنین به چه صورتی نصب بشه،
یکبار امتحان کردم ولی اهرم مسلح کننده بسته نمیشه ، نیاز به باز کردن کل اهرم مسلح کننده هستش ؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-05-23 12:25 PM

(2013-05-23 11:54 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اساتید گرامی
طی مشکل بوجود آمده برای 52 خودم و شکستن بازوی دسته کوکین ، موفق به تهیه نمونه آکبند اون شدم ، می تونین راهنمایی کنین به چه صورتی نصب بشه،
یکبار امتحان کردم ولی اهرم مسلح کننده بسته نمیشه ، نیاز به باز کردن کل اهرم مسلح کننده هستش ؟
جناب صلاح الدينKhansariha (8)
نياز نيست اهرم باز بشه اول سر ميل رو داخل بازويي چهار گوش ميله كه به سيلندر وصله ببنديد و ته اش رو هم به مشابهش در پايين كه حالت ريگلاژي داره بعد پين پاييني رو يه لحضه جا بزنيد ببينيد اهرم با چه فاصله اي از بدنه سيلندر ميمونه بسته به گودي واشر سه گل بايد حدود سه اينچ فاصله انتهاي اهرم از بدنه سيلندر كافي باشه بعد يه بار امتحان كنيد اگر بسته نشد پين رو در بياريد بازهم قيمت پاييني رو ببنديد اگر فشار بسته شدن مناسب بود خار پاييني رو جا بندازيد و مهره دومي رو هم سفت كنيد Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-05-23 12:28 PM

صادق جان اول از همه که شرمنده ام که من نتونستم این قطعه رو براتون بگیرم و خوشحالم که دوستان زحمتش رو کشیدن.امیدوارم حمل بر کوتاهی نشده باشه.Khansariha (8)
شما اون پین که قسمت مهره پایین رو به دسته کوکینگ وصل کرده باز کن تا مهره پایینی جدا بشه.بعد اول اهرم وسط رو به مهره بالایی که به قسمت متحرک سیلندر وصله ببند.تنظیمش که تموم شد بعد برو سراغ بستن مهره پایینی.اول مهره پایین رو به اهرم وسط ببند و پین رو جا بزن ولی خار رو ننداز.امتحان کن ببین مسلح میشه و اینکه فاصله اهرم با بدنه مناسبه یا نه.کم کم با چند بار تکرار می تونی به بهترین نحو ببندی و رگلاژش کنی.وقتی به موقعیت مناسب رسید خار رو جا بزن.Khansariha (8)
بهروز جان شرمنده تداخل پست شد مثل این که.Khansariha (48)