شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2013-02-25 12:50 AM

علی جان نگران نباش میتونی درستش کنی راحش اینکه کلا" اون لبه رو محو کنی بعد 1لبه الومینیمی بدی تراشکاربرات بتراشه (به اون لبه میگن دم چلچله )و دوتا جای پیچ و کله پیچ شماره 3 براتون در بیاره خود مازل زیری هم باید رزوه بشه بعد دوتا پیچ الن کله خزینه ای روش میبندی و ازش استفاده میکنی .

کار سختی نیست . خیلی بهتر از فابریکش میشه شکیل و زیبا و کلا" میشه مگسک رو باز کرد و از دوربین استفاده کرد . Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - M8SPY - 2013-02-25 08:07 PM

آقا چه میکنه این دیانا 52 با مگسک
فوق العاده دقیقه!

تصویر زیر مربوط به لحظه برخورد گلوله کالیبر 4.5 به بطری ایستک از فاصله حدوداً 70 متری هستش Khansariha (6)
ساچمه ام پرومگنوم بود. بعد از حدوداً 5 تا شلیک خورد به هدف
[تصویر: ISTAK1.jpg]
[تصویر: ISTAK2.jpg]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aliph - 2013-02-26 01:11 PM

Khansariha (219)مرسی از همه ی دوستان به میژه اقا مسیح و رضا جان Khansariha (219)
حتما میرم دنبالش

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - miladr - 2013-02-26 11:50 PM

اقا میشه راجب این تیونینگ کردن 52 ها بخاطر چیه ججوری اصلا چی کار میکنن چه تاثیری تو قدرت داره یا اصلا لازمه برای شکار تو فاصله ی دور و اینا چه تاثیری داره چه دوربینی برای 52 هوبه باقیمت میشه قیمت 52 تو تهران رو هم بزارین

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-02-27 12:08 AM

(2013-02-26 11:50 PM)miladr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا میشه راجب این تیونینگ کردن 52 ها بخاطر چیه ججوری اصلا چی کار میکنن چه تاثیری تو قدرت داره یا اصلا لازمه برای شکار تو فاصله ی دور و اینا چه تاثیری داره چه دوربینی برای 52 هوبه باقیمت میشه قیمت 52 تو تهران رو هم بزارین
درباره تیون که تاپیکش هست اونجا رو بخون.
برای 52 هم دوربین 3.9*32 سنترپوینت عالیه.
قیمت الان توی تهران باید نزدیک به 1400000 باشه.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - foolad - 2013-02-27 12:54 AM

داداش تیونینگ برا کسایی مثل داش مسیح خوبه که هم فنی اند و هم اسلحه زیر و دست بالشون زیاده
وگرنه در غیر از این حالت فقط خرج و دردسر اضافه ست که تغییر شگرفی هم حاصل نمیشه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - morteza - 2013-02-27 10:15 AM

فولاد جان تیونینگ برای هر وسیله ای اگه توسط اهلش انجام بشه میتونه مقدار زیادی از خواسته های صاحبش را برآورده کنه (ظاهر- قدرت - دقت و .....) اونوقت نه خرج اضافه است ونه دردسرKhansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-02-27 10:53 AM

من 52 4.5 خودم رو بوسیله فنر تیتان و واشر مرکزی تیونینگ کردم و الان خیلی ازش راضی ترم و هزینه ای رو هم که کردم دیدم ارزش رو داره.الان هم به فکر ساخت لوله فنر سفارشی از جنس پلی امید هستم.فقط این نکته رو هم اضافه کنم کارهای غیر علمی به تفنگ صدمه میزنه مثل گریس پایه مس ، تعویض فنر با فنرهای غیر اورجینال و..................

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-02-27 11:00 AM

(2013-02-27 12:54 AM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش تیونینگ برا کسایی مثل داش مسیح خوبه که هم فنی اند و هم اسلحه زیر و دست بالشون زیاده
وگرنه در غیر از این حالت فقط خرج و دردسر اضافه ست که تغییر شگرفی هم حاصل نمیشه

راستش محسن جان ما هم تیون کردیم و تغییرات شگرفی هم حاصل شد!! خرج و دردسر اضافه هم نداشت.به نظرم میرزه چون تجربه کاملا جدیدی با همون تفنگ فنری به دست میارین.تیونینگ اگه درست انجام بشه هیچ ایرادی نداره.Khansariha (219)
(2013-02-26 11:50 PM)miladr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز "اصلا لازمه" رو باید خدمتتون عرض کنم نه اجباری تو این کار نیست.52 همینطوری هم تفنگ خوبیه.راستش تاثیر که داره مخصوصا تو قدرت.ولی مثلا تفنگ خود من که با تایتان و صیقلی کردن لول فنر و کمی گریس مولی اس 2(نه به واشر پیستون ) تیونش کردم الان خیلی برای فاصله های حدود 80 متر قابل اعتماد تر از قبله.
دوربینهای سنترپوینت هم دهنه 32 هم 40 و لیپرزهای اصل به خوبی روی 52 جواب میدن.پایه متوسط برای دهنه بزرگ مثل لیپرز 50 و پایه کوتاه برای سنتر 40 و 32.
قیمت 52 در رنج 1350 تا 1450 تومن الان تو بازار فردوسی.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Tomcat14 - 2013-03-29 05:05 PM

سلامKhansariha (8)
52من با ساچمه ی پرومگنوم تا 20متری رو خوب میزنه ولی بعد از اون افتضاح میشه(با مگسک)
حالا ساچمه رو عوض کنم یا بیشتر سماجت به خرج بدم؟؟؟خخخخخخخخ
تا به حال براش یه بسته JSB وکراسمن گرفتم که با اینا خوب میزنه مخصوصا با کراسمن!
Khansariha (256)