شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2012-10-23 12:08 AM

بدید 1 تراشکار ماهر براتون میتراشه همون خورده شده رو بهشون نشون بدید انشاءالله از روی همون براتون درست میکنند.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2012-10-23 12:34 AM

جناب daneshyar
ببین دوست عزیز اون یه ذره تراز نبودن شکاف دید اگر تو هدفگیریت تاثیر نداره چیزیش نیست اینطور چیزها معمولآ در اثرضربه و نگهداری غلط
اسلحه تو فروشگاهها پیش میاد ولی اگه برات خیلی مهمه از یه دوست که کار با کولیس رو بلده کمک بگیر وببین کجاش ناترازه یا تاب برداشته باهمدیگه درسش کنین چون فابریکش کمیاب وگرونه
و اون جنس مورد نظر برای ساخت واشر فراوونه همونطوری که جنا ب مسیح فرمودند ولی اغلب تراشکاریها خودشون متریالشو دارند وبا هاش کاسه نمد های کمیاب رو میسازندKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - yaserfisher - 2012-10-23 11:11 AM

آیا این تفنگ مدلهای مختلف داره ؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2012-10-23 11:49 AM

یاسر جان مدلهای مختلف زیر شاخه این تفنگ 48/52 ، 52 معمولی و 52 سوپریور با قنداق چوب گردو که تو ایران نیست. من تو بعضی فرومهای خارجی دیدم به مدل کارابین هم اشاره شده ولی چون نه تو سایت هست نه خودم تا حالا دیدم نظری در این باره ندارم.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - carbon - 2012-10-23 04:54 PM

سلام
اون ناتراز بودن شکاف درجه واسه اینه که از یه طرف با یه پیچ آلنی کوچیک سفت شده و همین باعث میشه طرفی که پیچ هست یه کمی بیاد بالاتر؛ واسه رفعش میتونی پیچ رو شل کنی و یه تیکه کوچولو کاغذ بذاری اون طرفش بعدش پیچو سفت کنی؛ فقط زیاد با پیچ بازی نکن که جاش هرز میشه
یاعلی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Saeed.black ops - 2012-10-23 10:09 PM

از دوستان به ویژه آقا مسیح که یه جورایی خدای این سلاحن !! یه سوال داشتم.
به نظر شما این 52 با این وزنش واسه دوست من که 70 کیلو وزنشه و همچین عضله ای هم نداره و اولین سلاحیه که میخاد بخره مناسبه یا نه ؟؟!!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2012-10-23 10:30 PM

(2012-10-23 04:54 PM)carbon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اون ناتراز بودن شکاف درجه واسه اینه که از یه طرف با یه پیچ آلنی کوچیک سفت شده و همین باعث میشه طرفی که پیچ هست یه کمی بیاد بالاتر؛ واسه رفعش میتونی پیچ رو شل کنی و یه تیکه کوچولو کاغذ بذاری اون طرفش بعدش پیچو سفت کنی؛ فقط زیاد با پیچ بازی نکن که جاش هرز میشه
یاعلی
دوست عزیز میدونی آلن شماره چند بهش میخوره من با شماره 1 کار کردم بهش نخورد!

امروز یه بنده خدایی یه تیکه چرم (از اون واشر پیستون تفنگ های قدیمی که از چرم هستند) رو برام اندازه واشر سه گل برید و گفت اینو بزاری عالیه چون حالت ارتجاعی داره باعث کیپ شدن میشه و نمیزاره هوا بیرون بره.
من که خیلی روش حساب باز نکردم حالا دوست دارم نظر اهل فن رو هم بدونم.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - carbon - 2012-10-23 11:46 PM

سلام
آچارش رو نمیدونم درجه رو باز کن ببر ابزار فروشی ها تا آچارش مشخص بشه؛
واشر سه گل حتما باید جنس خشک و محکمی داشته باشه چون فشار زیادی پشتشه
یا علی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2012-10-25 10:52 PM

سلام
خوب دوستان بر طبق گفته هاتون یه پلی آمید آلمان گرفتم و دادم یه تراشکار برام واشر سه گل رو تراشید. جا انداختم توی لوله فوت هم کردم نشتی نداشت.
الان 2 تا مشکل دارم:
1- به نظرم هنوز تفنگم ضعیفه چون از فاصله 5 متری به بطری نوشابه زدم سوراخ نکرد.(ساچمه مگنوم گامو)
2- اهرم مسلح کننده سلاح لقه نمیدونم چجوری باید سفتش کنم.
من منتظر نظرات شما دوستان ارجمند هستم
با تشکر

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2012-10-25 11:19 PM

(2012-10-25 10:52 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خوب دوستان بر طبق گفته هاتون یه پلی آمید آلمان گرفتم و دادم یه تراشکار برام واشر سه گل رو تراشید. جا انداختم توی لوله فوت هم کردم نشتی نداشت.
الان 2 تا مشکل دارم:
1- به نظرم هنوز تفنگم ضعیفه چون از فاصله 5 متری به بطری نوشابه زدم سوراخ نکرد.(ساچمه مگنوم گامو)
2- اهرم مسلح کننده سلاح لقه نمیدونم چجوری باید سفتش کنم.
من منتظر نظرات شما دوستان ارجمند هستم
با تشکر
سلام
دیگه مثل اینکه کارت داره فنی تر میشه !Khansariha (327) ببین وقتی اسلحه مسلح میشه اون سیلندر که روی جای ساچمه گذاری میشینه پس از اوردن اهرم کوکینگ سر جاش خوب کیپ هست
بعدش هم یکبار اسلحه خالی رو (تکرار میکنم خالی_غیرمسلح _بدون ساچمه) از سمت لوله مکش کن بعد با لب یا زبونت بچسبون به سوراخ لوله ببین مکش رو نگه میداره یا نه؟
تا بعد...Khansariha (8)