شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2012-10-22 12:17 AM

(2012-10-21 10:40 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-21 10:28 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مشکلی داره.بازش کن ممکنه واشرت خراب شده یا فنرت شکسته باشه.چک کن قطعاتو
با باز کردن ارزش سلاح کم میشه چون تا حالا بازش نکردم و سلاح نو هست.

(2012-10-22 12:05 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید یهو دیتای ما قطع شد!!!
خوب شکر که مشکل زیاد نیست وپیدا شد
کلآ چون این تفنگها زیاد تو حالت بسته میمونه تا فروش بره و اون واشر هم تحت فشاره زود تر عمر مفیدش تموم میشه یهو همه رو نو کن حالشو ببر
شهرستان بسختی پیدا میشه ولی احتمالآ توسایت بتونی مشکلتو حل کنیKhansariha (256)
ممنون از راهنماییتون فردا یه سری به تفنگ فروشی های اینجا میزنم شاید یه چیزی پیدا کردم اگه پیدا نکردم میام سراغ سایت.
حالا چند قیمت هست؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2012-10-22 12:24 AM

والا جدیدآ نمیدونم ؟
قبلا بسته به کیفیتش از 12000 الی25000 تومن بود
Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-22 01:27 AM

دوست عزیز اگر دسترسی به جنس اصلی نداری
اگر بتونی سالم از جاش در بیاریش با پشت و رو جا انداختن مشکلت به طور موقت حل میشه

اما راه اصولیش همون خرید نوش هست
در ضمن

از همه دوستانی که برای حل مشکل ایشون راه حلهای صحیح و درست معرفی کردند ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - xport - 2012-10-22 08:20 AM

بنده یه پیشنهاد دارم اگه بازم نگید تایپک رفت بیراهه

توی همین سایت یکی از دوستان با یه تفنگ فروشی رابطه برقرار کنه و وسایت تفگ رو جور کنه و توی سایت بزاره

تا در صورت احتیاج دوستان با درخواست دادن براشون پست کنه

هم برای اون فرد با دو یا سه هزار تومن سود درامدی میشه هم مشکل خیلیا حل میشه

از اونجایی که بنده میدونم واشرهای موجود در بازار بوشهر که اونم فقط فروشگاه خودمون پله و صیاد دارن واشرهای استاندارد

نیستن و اکثرا ترکی یا اماراتی و چینی هستن

پس خواهش میکنم اگر واقعا جنس اصلی یا لااقل با کیفیت غیر اصلی سراغ دارن دوستان بزارن تو سایت تا هم ثوابی کرده باشن

و مشکل بچه ها حل بشه هم یه کسب درامد گرچه ناچیز ولی خوب در حد فروششون داشته باشن

والسلام

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-22 06:41 PM

دوست عزیز اکثر جنسهای اصلی تهران هم از دبی میاد و از فروشگاه الصیاد تهیه میشه که قطعا دسترسی شما اونجا بخش راحتتره
در ضمن تو بوشهر فروشگاه صیاد مستقیم جنسهاشو از الصیاد دبی میگیره واحتمالا واشر رو هم داره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2012-10-22 10:42 PM

سلام
دوستان امروز رفتم واشر سه گل بگیرم ببینید چی بهم داد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید برم تهران یکی بگیرم.
راستی یه سوال دیگه شکاف درجه من اون صفحه ای که با هاش نگاه میکنی یکم کجه کسی میدونه چجوری میشه صافش کرد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2012-10-22 11:39 PM

واشرش جالبه تا حالا این مدل رو ندیده بودم ولی فکر کنم اصلآ اینو نندازی بهترهKhansariha (134)
عکس شکاف درجه هم که واضح نیست!
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2012-10-22 11:51 PM

(2012-10-22 11:39 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واشرش جالبه تا حالا این مدل رو ندیده بودم ولی فکر کنم اصلآ اینو نندازی بهترهKhansariha (134)
عکس شکاف درجه هم که واضح نیست!
Khansariha (8)
آره جالبه چون اصلا حتی اندازش بهش نمیخورد قیمتش هم 2000 تومن بود.
اون صفحه ای که توش شکاف هست از یه طرف پایینه و از یه طرف بالا البته خیلی کم به نظرم دقیقا وسط نیست.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2012-10-22 11:56 PM

من 1 مدل پلی امید گیر اوردن که داخل تلمبه های بنزین استفاده میشد و جنسش المانی بود برای 52 خودم دادم ده تا واشر ازش ساخت خیلی خیلی بهتر از فابریک 3 گلش بود

اگه اصلی گیر نیوردن میتونید از پلی امید المانی بدید براتون بتراشن .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2012-10-23 12:00 AM

(2012-10-22 11:56 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 1 مدل پلی امید گیر اوردن که داخل تلمبه های بنزین استفاده میشد و جنسش المانی بود برای 52 خودم دادم ده تا واشر ازش ساخت خیلی خیلی بهتر از فابریک 3 گلش بود

اگه اصلی گیر نیوردن میتونید از پلی امید المانی بدید براتون بتراشن .
کجا باید بدم بتراشن؟
من اندازه فاریکش رو ندارم واشرم یه طرفش خورده شده.