شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mster - 2012-10-16 02:33 PM

طول عمر فنر 52 اگر درست استفاه بشه چقدر است ؟ چند تیر
دوستانی که در عمل تست کردند ممنون میشم ما رو هم راهنمایی کنند

سوال دوم اینکه 52 حدودا 500 تیر واسه ارامش نصب دوربین کافیه یا نه ؟

سوال سوم که ربطی به 52 نداره اینکه شما اساتید وقتی شکار رو رویت میکننین ننر رو شارژ میکنید یا وقتی در کمین هستید تفنگتون در حالت شارژ هست.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2012-10-16 02:42 PM

500 تا برای آرامش کافیه. طول عمرش من فکر نمی کنم به این زودیا به سر بیاد!! ولی سوال سوم: همون وقتی که می بینی شارژش کن و تفنگ رو در حالت شارژ شده نگه ندار.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2012-10-19 12:57 AM

خدمت دوستانی عزیزی که علاقمند به BULLPOP هستند ولی اسلحه شون فنریهKhansariha (215)
این عملیات روی مدلهای48/52/54توسط روسها انجام گرفته وکیت های تبدیلش رو هم خیلی داغ دارند عرضه مکنند جالبه که قطعات تزیینی کرومی و کروم طلایی هم درش بکار بردند! به فکر تریلی های تزیین شده میافتم ولی بازهم جالبه که روی مدلهایی سرمایه گزاری میکنن که طرفدارهای زیادی داره عکسهای زیر گویای مراحل و فیلمش هم نشون میده که اسلحه بد در نمیاد در هر حال یه تیوننیگ هنریه تا قدرتی

[تصویر: 13505939671.jpg]

[تصویر: 13505939672.jpg]

[تصویر: 13505939673.jpg]

[تصویر: 13505939674.jpg]

[تصویر: 13505952841.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - xport - 2012-10-19 11:42 AM

دوستان این ماشه های سلاحهای دیانا از یک مکانیزم خاص استفاده میکنن اینا فشار انچنانی روشون وارد نمیشه چون با کشیدن ماشه و رها شدن یه فنر کوچیک اهرم چکاننده ول میشه یعنی رها میشه و فنر رو به جلو شلیک میشه

حالا من با اینکه چند سال دارم سلاح میفروشم تا حالا دیانا با ماشه فلزی ندیدم

همه اش پلاستیکیه مگر یک مورد تیون شده تو مگنوم 350 بود فکر کنم

سلاح دیانا 52 یک سلاح عالی در همه سطوحه و اصولا برای قدرت بدنی المانها که هم نژاد ما هستن ساخته شده

یعنی برای ادم های قوی هیکل خوبه که زور بازو و قدرت بالای دارن مثل خودم (Khansariha (214))

به هر حال شاید خیلیها ندونن ولی نوع گلوله زنی گرم 52 هم ساخته و طراحی و به صورت سفارشی در سه کالیبر خفیف

7.62 و بیگ بور کالیبر 7.92 ارائه شده و این سلاحها در حال حاظر در کشورهای دول خلیج کم نیست

سلاح دیانا 52 و 52 سلاحهای بسار عالی هستند چه از نظر قیمت چه دقت چه کیفیت و چه قدرت

و به نظر من خیلی از این سلاحهای پی سی پی بهترن

در 52 با استفاده از کالیبر 5.5 یا22. نوک تخت میتوان به راحتی با زدن گریس نسوز به قشر داخلی بدنه سرعت تیر رو به 360 و در نوک گرد و نوک تیز به 400 متر بر ساعت رساند و با این قدرت راحت میشه یه گرگ یا گراز رو تو فواصل زیر 50 متر شکار کرد

یعنی من باهاش شغال و سگ وحشی زیاد کشتم (البته مجوز داشتم و اسلحه هم مال شهرداری بود نه مال من)
بعد هم پروژه پاک سازی موشها ارائه شد که بازم بنده با توجه به شغل خودم که اصلا ربطی به اینا نداره
داوطلبانه مثل قبل بدون در نظر گرفتن مزد اون فقط برای شکار و تمرین در پروژه بودم
الان دیگه شهرداری از گلوله زنی صیاد و نخجیر استفاده میکنه و 52 فقط برا کشتن کلاغ و موش استفاده میشه
به هر حال دوستان به نظر من تو مناطقی که شکارهای بزرگ نیستن 52 دیانا بهترین تفنگ انتخابی یه شکارچی میتونهه باشه

(2012-10-19 11:42 AM)xport نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این ماشه های سلاحهای دیانا از یک مکانیزم خاص استفاده میکنن اینا فشار انچنانی روشون وارد نمیشه چون با کشیدن ماشه و رها شدن یه فنر کوچیک اهرم چکاننده ول میشه یعنی رها میشه و فنر رو به جلو شلیک میشه

حالا من با اینکه چند سال دارم سلاح میفروشم تا حالا دیانا با ماشه فلزی ندیدم

همه اش پلاستیکیه مگر یک مورد تیون شده تو مگنوم 350 بود فکر کنم

سلاح دیانا 52 یک سلاح عالی در همه سطوحه و اصولا برای قدرت بدنی المانها که هم نژاد ما هستن ساخته شده

یعنی برای ادم های قوی هیکل خوبه که زور بازو و قدرت بالای دارن مثل خودم (Khansariha (214))

به هر حال شاید خیلیها ندونن ولی نوع گلوله زنی گرم 52 هم ساخته و طراحی و به صورت سفارشی در سه کالیبر خفیف

7.62 و بیگ بور کالیبر 7.92 ارائه شده و این سلاحها در حال حاظر در کشورهای دول خلیج کم نیست

سلاح دیانا 52 و 52 سلاحهای بسار عالی هستند چه از نظر قیمت چه دقت چه کیفیت و چه قدرت

و به نظر من خیلی از این سلاحهای پی سی پی بهترن

در 52 با استفاده از کالیبر 5.5 یا22. نوک تخت میتوان به راحتی با زدن گریس نسوز به قشر داخلی بدنه سرعت تیر رو به 360 و در نوک گرد و نوک تیز به 400 متر بر ثانیه در نوک لوله رساند و با این قدرت راحت میشه یه گرگ یا گراز رو تو فواصل زیر 50 متر شکار کرد

یعنی من باهاش شغال و سگ وحشی زیاد کشتم (البته مجوز داشتم و اسلحه هم مال شهرداری بود نه مال من)
بعد هم پروژه پاک سازی موشها ارائه شد که بازم بنده با توجه به شغل خودم که اصلا ربطی به اینا نداره
داوطلبانه مثل قبل بدون در نظر گرفتن مزد اون فقط برای شکار و تمرین در پروژه بودم
الان دیگه شهرداری از گلوله زنی صیاد و نخجیر استفاده میکنه و 52 فقط برا کشتن کلاغ و موش استفاده میشه
به هر حال دوستان به نظر من تو مناطقی که شکارهای بزرگ نیستن 52 دیانا بهترین تفنگ انتخابی یه شکارچی میتونهه باشه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2012-10-19 12:14 PM

پس یعنی اونایی که من دیدم دیانا نبودن...!!!Khansariha (272)

خصوصآ T06 ها Khansariha (397)

جل الخالق...!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2012-10-19 01:00 PM

پس اونی که من دارم 52 نیست چون این کارها رو نمیتونه بکنه (شکار شغال ،گراز ....) .من نمیدونستم بیگ بور فنری هم داریم. تفنگ 26 ژولی چجوری میتونه ساچمه بالای 100 گرین رو شلیک بکنه.هنوز هم دیانا ماشه t06 رو نساخته.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mster - 2012-10-19 01:57 PM

ما هم توی سایت دیانا چیزی ندیدم و حتما اگه دیانا میساخت توی سایتش میزد
من که فکر میکنم دیانا 52 یا همه فنری ها اخرش واسه شکار کله سبز میشه گفت خوبه یعنی خونه اخرش کله سبزه
و سگ و گراز رو مگه بری اصطحه رو بزاری روی سرش هد شات کنیش

(یه نکته جالب: داداش بزرگ ما که شاید 20 سال پیش تفنگ بادی رو دیده بود و تیری زده بود و دیگه تجربه نداشت 52 ما رو گرفت بعد به هوای اون چینی های عهد بوووووق میخواست بزنه به کفش خودش که نزاشتمش و تیر رو زدم به یک تخته)
البته خیلی از ادم های دوران چینی ها قدرت این صلاح واسشون باور نکردنیه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Ali - 2012-10-19 03:39 PM

کله سبز؟با دیانا 52؟
امکان نداره.با شات گان زدیم له شد بعد از 200 متر زیر آبی رفتن گمش کردیم.بعد از نیم ساعت جستجو شانسی دیدیمش داشت در میرفت،از یک متری یکی دیگه خالی کردیم وسط سینش پودر شد یک استخون سالم تو تنش نموند ولی باز جون داشت و سرش رو بریدیم!بعد فکر کن گیرم 52 همچین بزنه که ازونورش دربیاد ولی میره و جای دیگه میمیره.مگه اینکه هدشات یا هرتشات بشه....

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-19 04:30 PM

دوست عزیز xport
شغال رو میشه پذیرفت چون خودم میشناسم کسی رو که اینکارو کرده بود هرچند از فاصله بسیار کم قلبش رو زده بود

اما گویا شما تصور درستی از قدرت بدنی گراز ندارید
لطفا این مطالب رو عنوان نکن فردا یه بنده خدا باورش میشه میره بلا سرخودش میاره
در ضمن برام جالبه که تو بوشهر شهرداری با 52 کنترل افات میکنه
لطفا اسم ما رو هم در زمره داطلبان قرار بدید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - carbon - 2012-10-19 08:42 PM

سلام
دوست گرامی بسیاری از شکارها با سلاح بادی ممنوعه چه برسه به اینکه بخوای باهاش سگ و شغال بزنی! مگه سلاح کلاش قحطی اومده که شهرداری بخواد با تفنگ بادی سگها رو بزنه؟Khansariha (290) اگه شهرداری بخواد کنترل آفت کنه مطمئنا با هماهنگی اداره محیط زیست و نیروی انتظامی منطقه انجام میشه یا توسط نیروهای بسیج و اسلحه کلاش..........
ضمنا موشها رو با کشتن نمیشه کنترل کرد و حتما باید از آفت کشها استفاده کرد یا مناطق زاد ولد اونا رو نابود کردKhansariha (214)
یا علی