شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - siro - 2012-07-20 11:37 AM

سلام.....این دوربین 3-9*32 سنتر اگه با پایه یه تیکه leopold استفاده بشه برای 52 آیا نیاز به شیم گذاری هم داره?

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2012-07-20 11:46 AM

(2012-07-20 11:37 AM)siro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.....این دوربین 3-9*32 سنتر اگه با پایه یه تیکه leopold استفاده بشه برای 52 آیا نیاز به شیم گذاری هم داره?
بله حتما نیاز به شیم گذاری داره حداقل یک تا دو میلی متر

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ham - 2012-07-20 11:47 AM

(2012-07-20 11:28 AM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربین رد دات بدرد 52 میخوره یا نه ؟

دوست عزیز رد دات دوربین نیست.شبیه دوربینه ولی بدون بزرگنمایی که برای هدفگیری کافیه نقطه قرمز رو هدف فیکس بشه.
برای 52 فکر نمینکم خوب جواب بده.چون لرزشش نسبتا زیاده و ممکنه خراب شه.
شما اگه بتونی یه دوربین بگیری خیلی بهتره.
موفق باشی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - siro - 2012-07-20 12:04 PM

آقا دوربینی که رو 52 جواب بده و نیاز به شیم گذاری هم نداشته باشه رو معرفی کنید والا ما تاپیک مربوطه رو خوندیم هیچی از این شیم گذاری باایمان نشد.................،......،"
آقا دوربینی که رو 52 جواب بده و نیاز به شیم گذاری هم نداشته باشه رو معرفی کنید والا ما تاپیک مربوطه رو خوندیم هیچی از این شیم گذاری حالیمون نشد.................،......،"

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2012-07-20 12:21 PM

دوربین های دیانا با توجه به 8 دور کلیک طبلک ها نیاز به شیم گذاری ندارن. ولی پیشنهاد من همون سنتر پوینت و شیمگذاری هست.
برای شیم گذاری تاپیک بستن دوربین و تراز کردن اون رو بخون.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2012-07-21 11:17 AM

من سنترپوینت 40*16-4 رو بدون شیم گذاری روی 52 دارم استفاده می کنم.فقط حتما برای دوربینتون پایه مناسب بگیرین.در 45 متری هم صفرش کردم.

ولی siro جان شیم گذاری کار شاقی نیست که ازش بترسی برادر من.شما یه دوربین خوب بگیر نگران نباش اگه شیم گذاری خواست راهنماییت می کنم که چی کار کنی.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - siro - 2012-07-21 11:24 AM

دست شما درد نکنه مهدی جان...
ولی من هر چی این تاپیک تراز کردن دوربینو خوندم نفهمیدم این شیم گذاری چیه ؟حالا دارم دنبال یه دوربین مناسب میگردم که برای 52 بگیرم .........
راستی چاکر شما میثم هستم.....

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - severus snape - 2012-07-21 11:32 AM

شیم گزاری بلد باشی زیاد سخت نیست ولی روان آدمو خراب میکنه مخصوصا با پایه یه تیکه لئوپولد که میخواد هر سری 8 تا پیچ رو یه ساعت بشین یسفت کنه بعدم جور در نمیاد دوباره
برای شیم گزاری یه نکاتی هست اول اینکه هرچی با منطق جور در میاد برعکسش درسته مثلا دوربین پایین میزنه قادتا فکر میکنه سر دوربین بالا بره درست میشه ولی این اشتباهه باید کاری کنی سر دوربین بیاد پایینKhansariha (8)Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - siro - 2012-07-21 11:40 AM

انشاالله دوربین رو جور کردم به کمک اساتید عزیز حلش میکنم............
یا علی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2012-07-21 11:51 AM

(2012-07-21 11:24 AM)siro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست شما درد نکنه مهدی جان...
ولی من هر چی این تاپیک تراز کردن دوربینو خوندم نفهمیدم این شیم گذاری چیه ؟حالا دارم دنبال یه دوربین مناسب میگردم که برای 52 بگیرم .........
راستی چاکر شما میثم هستم.....
میثم جان
شما تمرکز کن روی دوربین خوب .بعد از اون یه پایه خوب هم بگیر.ترجیحا ارتفاع متوسط نه زیاد بلند نه کوتاه. یک تیکه گامو پایه خوبیه.لئوپولد من خودم دارم ولی خوشم نیومد و بازش کردم. بعد برای شیم گذاریش اگه لازم شد من در خدمتتون هستم.