شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - camel_60 - 2012-05-09 12:00 PM

با سلام خدمت اساتید
دیروز یه سری به تفنگ فروشی شهر خودمون زدم 52 رو میداد 810 ...
این فروشنده کلی اصرار داشت که الان 52 ها یه سری از ترکیه میاد و یه سری از آلمان ...
البته الان دیگه همه از ترکیه میاد ...
اونی که من دارم 810 میدم اصل خود آلمان هستش و ترکیه مونتاژ اینا نکرده ...
الان با توجه به ایرادات واشر و ... که بعضی از دوستان پیدا کردند نظرتون چی هستش؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ham - 2012-05-09 12:21 PM

نه بابا.اینا همش حرفه.مرز اروپا با ایران فقط ترکیه هستش و از خود آلمان هیچوقت مستقیما وارد نمیشه.برای خرید هیچ وقت حرف فروشنده رو ملاک قرار ندید."هیچکس نمیگه ماست من ترشه".
این دیاناها هم همگی از یجا مونتاژ میشن.ما هم دقیقا نمیدونیم کجاست.ولی مطمئنا آلمان نیست.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2012-05-09 12:23 PM

من متوجه نشدم کامل جان الان چی از ترکیه میاد واشر یا تفنگ ؟
اگر منظور تفنگ هست که نه اینطور نیست و تنها از ترکیه نمیاد از همه جا میاد بیشتر هم از جنوب وارد میشه در واقع از هرنقطه ای میتونه وارد کشور بشه (قبلا بحثش را کردیم)‌ البته اون مغازه دار هم میدونه سریهای قبل با سریهای تولیدی جدید کمی فرق دارند ولی نمیدونه که هردوش ساخت آلمانه برای همین این داستانها را میسازند و بخورد مردم میدن
قطعات را میتوان از هر جائی وارد کرد و یا ممکنه ساخت دیگر شرکتهای اروپائی باشه خودم از روی تفنگ تازه تولید شده سری جدید دیانا باز کردم و برسی کردم میدونم که واشر اصلی دیانا را داشت و این واشرهای بازار هم خیلی شبیه اونها هستند کمی نوشته ها تفاوت میکند (شاید یک کیفیت داشته باشند)‌ شایدم همان شرکتهای قطعه ساز خود دیانا باشند بهرصورت خرابی واشر عوامل مختلفی دارد و بنظرم مربوط به این موضوع حرف و حدیثها نیست . Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - severus snape - 2012-05-09 01:11 PM

شرکت دیانا خودش تفنگ ها رو سرهم میکنه و نیازی نیست جای دیگه ای منتاژبشه قطعاتی هم که برای تفنگ ها عرضه دقیقا همونی هستند که خودشون برای تفنگ ها استفاده میکنند
بیشتر تفنگ ها فکر کنم از کشور های عربی و قاچاق میاد(به گفته ی فروشنده ها) چون اونجا دیانانمایندگی داره. در باره قطعات توی ایران خیلی محدوده و اینقدر که تفنگ وارد میکنند قطعه وارد نمیشه. مثلا یه لوله شما بخواین جدا بگیرین گیر نمیاد ولی اروپا هرچیزی بخوای گیر میاد اینقدر که میتونید تفنگ رو کلا جدا جدا بخرید و ببندینش
البته یه جا ارزونتر در میاد.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - camel_60 - 2012-05-09 03:22 PM

(2012-05-09 12:21 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا.اینا همش حرفه.مرز اروپا با ایران فقط ترکیه هستش و از خود آلمان هیچوقت مستقیما وارد نمیشه.برای خرید هیچ وقت حرف فروشنده رو ملاک قرار ندید."هیچکس نمیگه ماست من ترشه".
این دیاناها هم همگی از یجا مونتاژ میشن.ما هم دقیقا نمیدونیم کجاست.ولی مطمئنا آلمان نیست.
موفق باشیدKhansariha (8)

من خودم پافشاری کردم که این جوره ...
اما فروشندست زیاد نمیشه بحث کرد ... فقط باید گفت چشم Khansariha (290)

(2012-05-09 12:23 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من متوجه نشدم کامل جان الان چی از ترکیه میاد واشر یا تفنگ ؟
اگر منظور تفنگ هست که نه اینطور نیست و تنها از ترکیه نمیاد از همه جا میاد بیشتر هم از جنوب وارد میشه در واقع از هرنقطه ای میتونه وارد کشور بشه (قبلا بحثش را کردیم)‌ البته اون مغازه دار هم میدونه سریهای قبل با سریهای تولیدی جدید کمی فرق دارند ولی نمیدونه که هردوش ساخت آلمانه برای همین این داستانها را میسازند و بخورد مردم میدن
قطعات را میتوان از هر جائی وارد کرد و یا ممکنه ساخت دیگر شرکتهای اروپائی باشه خودم از روی تفنگ تازه تولید شده سری جدید دیانا باز کردم و برسی کردم میدونم که واشر اصلی دیانا را داشت و این واشرهای بازار هم خیلی شبیه اونها هستند کمی نوشته ها تفاوت میکند (شاید یک کیفیت داشته باشند)‌ شایدم همان شرکتهای قطعه ساز خود دیانا باشند بهرصورت خرابی واشر عوامل مختلفی دارد و بنظرم مربوط به این موضوع حرف و حدیثها نیست . Khansariha (214)

میلاد هستم
منظورش این بود کلا تفنگ ترکیه مونتاژ میشه ... منظور آخرش هم این بود که رو کیفیت تاثیر گذاشته ...
حالا هم نمیدونم چرا رو تقلبی بودن 52 تاکید داشت ...

(2012-05-09 01:11 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرکت دیانا خودش تفنگ ها رو سرهم میکنه و نیازی نیست جای دیگه ای منتاژبشه قطعاتی هم که برای تفنگ ها عرضه دقیقا همونی هستند که خودشون برای تفنگ ها استفاده میکنند
بیشتر تفنگ ها فکر کنم از کشور های عربی و قاچاق میاد(به گفته ی فروشنده ها) چون اونجا دیانانمایندگی داره. در باره قطعات توی ایران خیلی محدوده و اینقدر که تفنگ وارد میکنند قطعه وارد نمیشه. مثلا یه لوله شما بخواین جدا بگیرین گیر نمیاد ولی اروپا هرچیزی بخوای گیر میاد اینقدر که میتونید تفنگ رو کلا جدا جدا بخرید و ببندینش
البته یه جا ارزونتر در میاد.

بله تنوع محصولات در خارج زیاد هستش ...
همیشه میشه اجزا یه وسیله مثل تفنگ و دوچرخه و ... رو جدا جدا خرید و مونتاژ کرد اما قیمتش گرون تر در میاد ...
حتی در کشوری مثل آمریکا قطعات یک اتومبیل رو به صورت کامل میتوان با نصف قیمت خود ماشین مونتاژ شده سفارش داد ... بعد طبق راهنما خود خریدار ماشین رو با هزار قطعه باید مونتاژ کنه ...
اینا حالا خارج بحث بود Khansariha (256)
ولی چیزی که الان از حرف های اساتید متوجه شدم احساس میکنم چون ما در خطه شمال هستیم ممکنه به دلیل هزینه بار و حمل و نقل از مرز ترکیه وارد بشه و کسایی که قسمت جنوبی تر هستش مثل بوشهر و شیراز و ... از کشورهای عربی وارد بشه ...

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2012-05-27 09:52 PM

دوستان من دیانام دست یه نفر بوده وقتی خواسته مسلحش کنه نتونسته مسلح کنه گیر کرده . تقریبا 1 روز تو اون حالت بوده .حالا دیگه مسلح نمیشه یعنی میله ای که باید چفت شه توی ماشه چفت نمیشه .به نظرتون ماشه چه ایرادی پیدا کرده؟باید چیش کنم؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ham - 2012-05-27 11:33 PM

دوست عزیز احتمالا مشکل از ماشه هست. شما بهتره به یه تعمیرکار ماهر مراجعه کنید.چون کار خیلی دقیق و ظریفیه.البته خیلیم خطرناک.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arash1324 - 2012-05-28 10:00 AM

(2012-05-09 12:00 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
دیروز یه سری به تفنگ فروشی شهر خودمون زدم 52 رو میداد 810 ...
این فروشنده کلی اصرار داشت که الان 52 ها یه سری از ترکیه میاد و یه سری از آلمان ...
البته الان دیگه همه از ترکیه میاد ...
اونی که من دارم 810 میدم اصل خود آلمان هستش و ترکیه مونتاژ اینا نکرده ...
دقيقا بعضي از فروشنده ها كه هيچ اطلاعي از تفنگ ندارند اينو عنوان مي كنند . باز خوبه ايشون ديانا رو گفته . يادمه من خودم رفتم يه مغازه كه خيلي هم ادعا داره يه وايرخ 80 داشت كه با اطمينان كامل مي گفت وايرخ هاي الان همگي چيني هستند حدودا از يه سال به اين ور همه رو چين ميزنه و كيفيفت نداره . جالب اينجاست خودش يه دونه وايرخ داشت كه مي خواست تعريف كنه كه مثلا تفنگ نو هست و كم كار و اصل آْلمان تازه ماشه مسابقه اي هم داره كه جديدترين محصول كارخانه است و حدود 6 ماهي ميشه اين مدل وارد بازار كرده ومن خودم جنسامو مستقيم وارد مي كنم بدون واسه . وقتي كه مي گن آدم دروغگو كم حافظه است واسه همينه . داشت تعريف مي كرد اين تفنگ دست يه دكتر بوده و كم كاره گفتم اصل آلمانه گفت آره .گفتم مطمئني كم كاره . گفت بخدا همين دوماه پيش از خودم نو خريده و من خودم تضمين مي كنم .گفتم من قسم حضرت عباس رو باور كنم يا دم خروس رو گفت چرا . گفتم خودت دروغ خودت رو گرفتي . ناراحت شد گفت چطور . گفتم مگه نگفتي از يه سال به اين ور همه رو چين ميزنه . بنده خدا اصلا حرفي واسه گفتن نداشت عين هو لبو سرخ شد . گفت اصلا نمي فروشم و جنسم تقلبيه ميگي چي .
حالا اين فروشنده ها هر كدوم يه چيزي مي گن . درصورتي كه اطلاعاتشون واقعا در حد ابتداييه اونهم واسه فروش . ببخشيد اگه چنانچه بي ربط بود

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arkantus - 2012-05-31 02:22 PM

قیمتش چنده الان؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2012-05-31 02:33 PM

770000 تومن.