شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kami - 2012-03-16 06:38 PM

علی جان, ماشه در سلاح بادی واقعا حساس و اگر همانطور که گفتم به طور مرتب در سیستم ماشه Teflon Olja استفاده شود این مشکل پیش نمی اید,چونکه اصطلاک در این قسمت بالاست.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ham - 2012-03-16 07:43 PM

دوستان اسم این مدل واشر پیستون چیه؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - HALFMAN2010 - 2012-03-18 09:23 PM

(2012-03-16 07:43 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اسم این مدل واشر پیستون چیه؟

اگه منظورت واشری که روی پیستون 52 آقا علی هست اون فابریک دیاناست

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - peymanzenivand - 2012-03-18 11:42 PM

با سلام اینجا تو شهرستان قطعات دیانا 52 پیدا نمیشه جایی هست که لوازم مورد نیاز رو برامون پست کنه
اگه هست شماره حسابی یا تلفنی نداره
ممنونKhansariha (226)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - unique - 2012-03-19 12:40 PM

(2012-03-18 11:42 PM)peymanzenivand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام اینجا تو شهرستان قطعات دیانا 52 پیدا نمیشه جایی هست که لوازم مورد نیاز رو برامون پست کنه
اگه هست شماره حسابی یا تلفنی نداره
ممنونKhansariha (226)

داداش توکه خودت محل سکونتت تهران نوشته شده.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Ali - 2012-03-19 06:09 PM

آقا اول بگم ماشاالله تا چشم نخوره Khansariha (219) بعدم اینو بگم که چون طبلکهای دوربینم رو خیلی چرخونده بودم میترسیدم فنرش کم کم از زیرش دربیاد بعدشم که تفنگم خراب بود و خودم درست کردم باید دوباره دوربین رو صفر میکردم نتیجه اینکه 20 سانت کاغذ به ارتفاع 1 سانتیمتر جوری تا کردم که اندازه نیم دایره قسمت زیر دوربین بشه!10 سانت هم برای بغلش در نظر گرفتم...طبلکهارو محکم کردم و کاغذ بزرگتر رو گذاشتم عقب دوربین و زیر و کاغذ بعدی رو گذاشتم عقب دوربین و سمت چپ!بعد دوربین رو صفر کردم!نتیجه اینکه با 3 تا تیر دوربین صفر شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یه تفاوت خیلی زیاد هم با قبل داشت اینکه با هر کلیلک طبلک مسافت بیشتری محل برخورد تغییر میکرد و طبلکها حساس تر شده بودند!درحالی که قبلا باید یه دور میچرخوندم تا یک سانت حرکت کنه اما الان با دو کلیک نیم سانت حرکت میکرد!تیر اول خورد حدود 10 سانت پائین 10 سانت چپ و چندشماره طبلکهارو چرخوندم دیدم دقیقا 10 سانت بالا و 10 سانت راست خوردKhansariha (48) دقیقا نصف مسافتی که آورده بودم رو برگردوندم صاف وسط خال زد!!!خودم کف کردم...
بچه ها میگفتند باید دوربین خفن بگیری و پایه کوتاه بندازی بالاش تا دقیق بزنه اگه نه پرت میزنه درحالیکه دوربین آشغال و پایه دوربین آشغالتر و بلند گذاشتم و خیلی دقیق میزنه!!!بگو ماشالا Khansariha (214)Khansariha (219)Khansariha (8)
راستی پایه دوربینم اونقدر آشغال بود که وقتی داشتم محکمش میکردم هرز شد و دوباره با یه پیچ سالم تراشش دادم و با احتیاط و دقت بستم تا هرز نشه!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - severus snape - 2012-03-19 06:50 PM

هه هه جوجه رو آخر پاییز میشمارن هنوز زوده که بگی ما شا الله
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aloneboy - 2012-03-19 07:03 PM

(2012-03-19 06:09 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا اول بگم ماشاالله تا چشم نخوره Khansariha (219) بعدم اینو بگم که چون طبلکهای دوربینم رو خیلی چرخونده بودم میترسیدم فنرش کم کم از زیرش دربیاد بعدشم که تفنگم خراب بود و خودم درست کردم باید دوباره دوربین رو صفر میکردم نتیجه اینکه 20 سانت کاغذ به ارتفاع 1 سانتیمتر جوری تا کردم که اندازه نیم دایره قسمت زیر دوربین بشه!10 سانت هم برای بغلش در نظر گرفتم...طبلکهارو محکم کردم و کاغذ بزرگتر رو گذاشتم عقب دوربین و زیر و کاغذ بعدی رو گذاشتم عقب دوربین و سمت چپ!بعد دوربین رو صفر کردم!نتیجه اینکه با 3 تا تیر دوربین صفر شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یه تفاوت خیلی زیاد هم با قبل داشت اینکه با هر کلیلک طبلک مسافت بیشتری محل برخورد تغییر میکرد و طبلکها حساس تر شده بودند!درحالی که قبلا باید یه دور میچرخوندم تا یک سانت حرکت کنه اما الان با دو کلیک نیم سانت حرکت میکرد!تیر اول خورد حدود 10 سانت پائین 10 سانت چپ و چندشماره طبلکهارو چرخوندم دیدم دقیقا 10 سانت بالا و 10 سانت راست خوردKhansariha (48) دقیقا نصف مسافتی که آورده بودم رو برگردوندم صاف وسط خال زد!!!خودم کف کردم...
بچه ها میگفتند باید دوربین خفن بگیری و پایه کوتاه بندازی بالاش تا دقیق بزنه اگه نه پرت میزنه درحالیکه دوربین آشغال و پایه دوربین آشغالتر و بلند گذاشتم و خیلی دقیق میزنه!!!بگو ماشالا Khansariha (214)Khansariha (219)Khansariha (8)
راستی پایه دوربینم اونقدر آشغال بود که وقتی داشتم محکمش میکردم هرز شد و دوباره با یه پیچ سالم تراشش دادم و با احتیاط و دقت بستم تا هرز نشه!

علي جان ميشه چندتا عكس بذاري؟
منظورت از 20 سانت كاغذ براي زير دوربين و 10 سانت براي سمت چپ نفهميدم
كاغذ ها رو جطوري تا كردي ؟
منظورم با چه عرض و طولي تا كردي
منم دقيقا همين مشكل شما رو دارم كه تا به امروز با اينكه پايه كوتاه هم خريدم نتونستم حلش كنم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - گل نرگس - 2012-03-19 07:20 PM

دوستان من هم بادوربین روی 52مشکل داشتم ودیگه ازش استفاده نمی کنم ولی باتغییراتی که تو شکاف درجه ومگسک دادم عالی میزنه با پرو مگنوم توی 50مترچیزی ازدستم در امان نمی مونه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - poya 2000 - 2012-03-19 07:48 PM

(2012-03-19 07:20 PM)گل نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هم بادوربین روی 52مشکل داشتم ودیگه ازش استفاده نمی کنم ولی باتغییراتی که تو شکاف درجه ومگسک دادم عالی میزنه با پرو مگنوم توی 50مترچیزی ازدستم در امان نمی مونه
دوست عزیز من مدتیه که رو تفنگم دوربین نصب کردم ولی اصلا باهاش راحت نیستم

از تیر اندازی با مگسک بسشتر لذت میبرم ضمن اینکه دوربین باعث سنگینتر شدن تفنگم شده

البته تفنگم 460 هست ولی وزنش واسم زیاده چون زیاد قوی نیستم وزن تفنگ بالای 3.5 باشه اذیتم میکنه

میشه بگین با مگسک تفنگتون چیکار کردین ممنون میشم