شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aghajoon - 2011-11-24 01:45 PM

(2011-11-23 11:13 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداشهای گلم
من امروز یه مدل ساچمه دیدم با مارک RWSهک شده میخواستم نظر کارشناسها رو در این باره بدونم و بپرسم تا به حال کسی از این ساچمه ها استفاده کرده و اگه استفاده کردین میتونین یه مقایسه با ساچمه بارکودا داشته باشین ضمنا این ساچمه ها برای دیانا 54 به نظرتون تو فواصل بالا خوب جواب میده البته اینم عکسش
[تصویر: rws_1587_1575_1670_1605_1607_.jpg]
سلام داداش
من همین الان یه بسته 500 تایی از این ساچمه دارم و 2 بسته باراکودا هم دارم ، با ساچمه rws از 10 متری گروپ گرفتم و واقعا تیر روی تیر میزنه و تقریبا تا 50 متری هم دقیق میزنه (گروپ زیر 7 سانت ) ولی به شدت افت انرژی داره و نفوذ خوبی نداره و بدرد شکار نمیخوره ولی باراکودا بالستیک بسیار عالی داره و توی فواصل بالا (حتی تا 90 و 100 متری) دقیق میزنه.
ارسالهای من توی لینکهای زیر را ببین که خیلی بدردت میخوره :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی تفنگ من هم دیانا 52 کالیبر 4.5

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - farzin122 - 2012-01-04 07:12 PM

(2011-11-24 01:45 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-11-23 11:13 PM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداشهای گلم
من امروز یه مدل ساچمه دیدم با مارک RWSهک شده میخواستم نظر کارشناسها رو در این باره بدونم و بپرسم تا به حال کسی از این ساچمه ها استفاده کرده و اگه استفاده کردین میتونین یه مقایسه با ساچمه بارکودا داشته باشین ضمنا این ساچمه ها برای دیانا 54 به نظرتون تو فواصل بالا خوب جواب میده البته اینم عکسش
[تصویر: rws_1587_1575_1670_1605_1607_.jpg]
سلام داداش
من همین الان یه بسته 500 تایی از این ساچمه دارم و 2 بسته باراکودا هم دارم ، با ساچمه rws از 10 متری گروپ گرفتم و واقعا تیر روی تیر میزنه و تقریبا تا 50 متری هم دقیق میزنه (گروپ زیر 7 سانت ) ولی به شدت افت انرژی داره و نفوذ خوبی نداره و بدرد شکار نمیخوره ولی باراکودا بالستیک بسیار عالی داره و توی فواصل بالا (حتی تا 90 و 100 متری) دقیق میزنه.
ارسالهای من توی لینکهای زیر را ببین که خیلی بدردت میخوره :

راستی تفنگ من هم دیانا 52 کالیبر 4.5

این ساچمه ها مخصوص مسابقات تیراندازی هستن و فقط در کالیبر 4.5 تولید میشن و قیمتشونم به نظرم 20 - 30 هزار تومنه.وبه به قول آقاجون تو فواصل نزدیک خیلی دقیقه.Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - گل نرگس - 2012-01-04 10:43 PM

دوستان سلام از محضراساتیدسوالی داشتم تفنگی که تو 45 مترصفرشده باشه اگه بازاویه 45 درجه به بالا شلیک کنیم بازتو 45مترصفرو میزنه یاکمی بالاپایین میزنه راستی تفنگم 52 کالیبر5/5هستش؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2012-01-04 11:14 PM

(2012-01-04 10:43 PM)گل نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام از محضراساتیدسوالی داشتم تفنگی که تو 45 مترصفرشده باشه اگه بازاویه 45 درجه به بالا شلیک کنیم بازتو 45مترصفرو میزنه یاکمی بالاپایین میزنه راستی تفنگم 52 کالیبر5/5هستش؟
وقتی شما تفنگ را از حالت افقی خارج میکنید چه رو به بالا و چه رو به پائین ساچمه بالاتر میخوره (بدلیل عمود نبودن نیروی جاذبه به ساچمه) Khansariha (214)
[تصویر: 222.jpg]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - گل نرگس - 2012-01-04 11:28 PM

ممنون دوست عزیز از پاسختون موقع تیراندازی تاحدودی میفهمیدم که بالا میزنه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2012-01-05 07:04 PM

وقتی شما تفنگ را از حالت افقی خارج میکنید چه رو به بالا و چه رو به پائین ساچمه بالاتر میخوره (بدلیل عمود نبودن نیروی جاذبه به ساچمه)

علی اقا ممکنه بیشتر توضیح بدین یا اینکه اگه قبلا مطرح شده ادرس بفرمایید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2012-01-05 09:17 PM

(2012-01-05 07:04 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی شما تفنگ را از حالت افقی خارج میکنید چه رو به بالا و چه رو به پائین ساچمه بالاتر میخوره (بدلیل عمود نبودن نیروی جاذبه به ساچمه)

علی اقا ممکنه بیشتر توضیح بدین یا اینکه اگه قبلا مطرح شده ادرس بفرمایید
ln 1 جان بیشترین تاثیر گذاری نیروی جاذبه روی ساچمه از نظر افت موقعی هست که این نیرو درست عمود بر پیکره ساچمه باشه یعنی عمود بر خط پروازی ساچمه که همان پرواز و مسیر کاملا افقی منظور میباشد که در این حالت بیشترین نیرو برای جذب و کشش به سمت پائین وجود دارد و حالا اگر کمی مسیر پروازی ساچمه از حالت افقی خارج بشه و زاویه بگیرد کمی این نیرو کمتر میشود و طبیعی هست که ساچمه کمی مسیر تراجکتوریش صافتر میشود برای همین موقعی که شما تفنگ را به بالا یا پائین میگیرید شدت افت ساچمه نسبت به حالت کاملا افقی و صاف کمتر میشود .
البته توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این مورد خیلی وقت پیشها بحثی شده که شما هم میتونید اون موارد را دنبال کنید .
اگر باز لازم دونستید یکی دو نمایش دمو هم میتوانید برای این موضوع ببینید .
دموهای 18 و 21 را انتخاب کنید . فعلا

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - گل نرگس - 2012-01-07 11:25 PM

دوستان باورتون نمیشه من بعدازاین که دوربین 52 رودراوردم وبه مگسک عادت کردم خیلی دقیقترمیزنم دروغ نگفته باشم توفاصه 100 متری بطری نوشابه رومیزنم ایا واقعا دوربین از مگسک دقیقتره؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aloneboy - 2012-01-07 11:50 PM

(2012-01-07 11:25 PM)گل نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان باورتون نمیشه من بعدازاین که دوربین 52 رودراوردم وبه مگسک عادت کردم خیلی دقیقترمیزنم دروغ نگفته باشم توفاصه 100 متری بطری نوشابه رومیزنم ایا واقعا دوربین از مگسک دقیقتره؟

رو مگسك تغييراتي هم دادين يا با مگسك فابريك خود 52 اينقدر دقيق ميزنين؟
مگسك فابريك 52 من به قدري ضخيمه كه بطري تو 100 متري پشتش گم ميشه چه برسه به اينكه دقيق هم بشه زد
لطفا اگه تغييراتي رو مگسك دادين كه باعث افزايش دقت و راحتي نشانه روي شده بفرمايين تا ماهم استفاده كنيم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2012-01-08 11:56 AM

(2012-01-07 11:25 PM)گل نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز خدای نکرده نمی گم دروغ می گین و در اینکه دیانا 52 تفنگ دقیقی هست هیچ شکی ندارم. ولی 100 متر رو دقیق اندازه گرفتین؟ اصلا بطری نوشابه تو 100 متر بدون دوربین دیده می شه برادر؟Khansariha (8)