شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - amn - 2022-02-15 06:22 PM

سلام جناب in1.
ببخشید فضولی میکنم.
اسلحه دیانا ۵۲ تون رو گذاشتید برا فروش ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه من بودم نمیفروختمش.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - dadmehr - 2022-02-15 11:34 PM

(2022-02-15 06:22 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب in1.
ببخشید فضولی میکنم.
اسلحه دیانا ۵۲ تون رو گذاشتید برا فروش ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه من بودم نمیفروختمش.Khansariha (8)

مامور وزارت اطلاعاته این بابا ...
قشنگ عکسا همراه با زمینه رو مقایسه کرده با ذره ببین...

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2022-02-16 01:19 PM

با سلام. اگر هم باشن، حتما لازمه که حضور داشته باشند بالاخره اسمش روشه ديگه.. اطلاعات
عرض شود که ناقابله برادر. ولی انصافا همه جا حضور پر رنگی دارید Khansariha (48)
من برعکس اکثریت طایفه بادی کاران ایران، هنوز به فنری ها وفادار موندم. هر جور که حساب میکنم سلاحهای فنری جایگزین نیاز ندارن. منتها در کشور ما چون سلاح pcp یه موجوده جدیده، اینه که خیلی ها به عنوان پیشرفت در استفاده از سلاح بادی، فنر را رها کرده و pcp را جایگزین می‌کنند. برعکس در کشورهایی مثل آمریکا که سلاح به وفور در دسترس عموم هست یا حتی پاکستان که میشه بهش دومین قطب سلاح جهان نام داد، سلاحهای فنری طرفداران بی شماری دارند. کافیست سری به ایرگان جی تی ای، پک گان یا سایر فرومهای خارجی بزنید.
البته انتقادی به این انتخاب وارد نیست ولی به مرور قطعا این کشش و علاقه تغییر خواهد کرد. شخصا قنداق همین 52 را با خیلی از pcp های ترک و چینی عوض نمیکنم. Khansariha (8)
این هم یه قنداق بسیار خوش رگه 52 که کمی تغییرات داشته، حذف کنده کاریها باعث شده رگه های چوب زیباتر جلوه کنه.
هنوز در مورد رنگش تصمیم نگرفتم. شاید برای امتحان از رنگ‌های گیاهی استفاده کردم.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2022-02-16 01:54 PM

آقا رضا این قنداق جون داده برای سندبلست کردن.به نظرم بد نیست این رو هم در نظر بگیری.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - amn - 2022-02-16 02:36 PM

سلام دوستان.
ما رو چکار ب اطلاعات. حقیقش داشتم تو تفنگا میگشتم ببینم چیز ارزون و ب درد بخوری پیدا میشه تا بگیرم یا نه. یهو عکس دیانا شما رو دیدم و گفتم بزار یه پرس و جوی بکنم. اگه ناراحت شدید شرمنده هستم.Khansariha (8)Khansariha (8).
این حضور فعال فقط ب خاطر عشق زیادی هست که ب تحقیق در خصوص این سلاح ها دارم‌.

عرض شود که جناب in1 منم دقیقا مثل شما وفادار ب فنری هستم و هر جوری فکر میکنم با pcp و درد سرهاش کنار نمیام ک نمیام و چندیدن بار هم مورد انتقاد قرار گرفتم اما بازم فنری برام یه چیز دیگه ست.
شما محدودیت شات ندارید ؛ سلاح خیلی زیبا تری دارید و... که باعث شده فقط به فنری فکر کنم.

و اما این قنداق.
حقیقتا قنداق خوش رگه و زیبایی هست با سند بلاستی که اقا مهدی میگن خیلی زیبا تر هم میشه.
البته نظر من اینه که شطرنجی های قبضه و بچه قنداق رو نگه دار چون با اونا سلاح خوش دست تر میشه.
بازم هرچی خودتون دوست دارید.

ارادت ویژه خدمت همه.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2022-02-16 03:08 PM

با سلام. نه والا، اتفاقا همینطور که عرض کردم جنبه مثبت قضایا مد نظر بنده است.تقدیم شما Khansariha (8)
عرض شود که دوستان قدیمی تر خاطرشون هست که سال‌ها قبل بنده اینجا خیلی سلاح فروختم. ولی در یک مقطعی متاسفانه با ورود شبکه ها و کانال ها، ناگهان انجمن و فرومها در حاشیه قرار گرفتند که تا به الان ادامه دارد.
خودم شخصا علاقه داشتم حداقل بخش فروش سلاح در اینجا فعال و پر رونق باشه تا دوستانی هم که در صدد تهیه سلاح هستن بتونن با قیمت مناسب و از همه مهمتر اطمینان خاطر خرید کنند، چیزی که الان در کانال ها نیست داشتن رزومه، سابقه و.. است که متاسفانه دست عده قلیلی سودجو را باز گذاشته است.. در صورتی که در فروم و انجمن سوابق، پستها، ای دی ها و خلاصه ریز نمرات افرار محفوظ و قابل استعلام است.
در مورد سند پلاست تجربه شخصی ندارم ولی میتونم تحقیق کنم و اجرا کنم.چکرینگ کلا حذف شد، تا رگه ها بهتر نمایان بشه. میشه در جاهای سوخته کاری هم انجام داد. هنوز که فعلا نه وقتش هست نه طرح خاصی. از طرفی چون قنداق های دیانا در کشور ما کم یاب هستند و ساختشون هم توجیه مالی ندارند این هست که باید کمی با احتیاط باهاشون برخورد کنیم.