شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-19 01:41 PM

دوستان عزیز. سلام.
ببخشید من یه چیزی رو توی این عکس درک نمیکنم.
مگه اون فنر نباید بیوفته زیر مغزی ماشه!! ؟پس چرا اینجا تو این عکس افتاده ته مغزی. اونجا که اصن فنر گیر نمیکنه. Khansariha (290)
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-21 05:47 PM

دوستان عزیز. کسی تو این انجمن هست تو تهران که از 52 سر دربیاره.
این ماشه تفنگم منو سرویس کرده. نمیدونم چشه اخه.
همه قطعات سالمه. ولی یهو تفنگ شلیک نمیکنه. قطعات ماشه رو به جز ظامن و فنراش و مغزی.بقیه رو باز میکنم دوباره میبندم سره جاش درست میشه.
یعنی یه حورایی مثل کامپیوتر که ریست میکنی درست میشه. اینم همونطوره.
اصن با عقلم جور در نمیاد واقعا. طلسم شده انگار.
جای خالی خیلیا تو انجمن حس میشه. مخصوصا اقا مسیح عزیزKhansariha (226)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - garshasb - 2017-04-22 06:54 PM

شما احتمالا در حد یک میلیمتر در طول فنر یا واشر فلزی فنر دچار اشکال اندازه دارید.
پیشنهاد میکنم فنر را دربیاورید و ار هر طرف نیم میلیمتر و حتی کمتر پولیش کنید. هم عملکرد فنر بهتر خواهد شد هم اگر اشکالی در اندازه باشد مرتفع میشود.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-23 10:29 AM

(2017-04-22 06:54 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما احتمالا در حد یک میلیمتر در طول فنر یا واشر فلزی فنر دچار اشکال اندازه دارید.
پیشنهاد میکنم فنر را دربیاورید و ار هر طرف نیم میلیمتر و حتی کمتر پولیش کنید. هم عملکرد فنر بهتر خواهد شد هم اگر اشکالی در اندازه باشد مرتفع میشود.

سلام. جناب گرشاسب بنده فنر تفنگ نو هست. و واشر فلزی فنر هم ندارم.
فک نکنم از اون باشه. اخه بعضی وقتا ماشه رو 2 ثانیه نگه میدارم شلیک میکنه. و جالب اینجاست هر وقت بازشون میکنم دوباره میبندم سرجاشون تا 20 تا تیر حداقل درست کار میکنه بعد کم کم مشکل میخوره.

همه قطعاتم سالمه. اصن گیج شدم.

معرفی دیانا 52-diana 52 - M.H.ABBASSI - 2017-04-27 11:27 PM

فكرمي كنم اگه خلاصي ماشه روبيشتر كنييد مشكل حل بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-28 08:46 PM

(2017-04-27 11:27 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فكرمي كنم اگه خلاصي ماشه روبيشتر كنييد مشكل حل بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

بله خداروشکر فعلا تفنگ درسته.
از هر نظر عالی شده. ممنون از لطف دوستان

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-29 11:14 AM

اینم 52 بنده. ساچمه خوب ندارم. ایشالا یه گروپ میگیرم چند روز اینده. ممنون از همه دوستان.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Hiha - 2017-06-13 02:29 AM

سلام
كسي كيت ورتكس سراغ نداره؟
يا نميتونه واسم وارد كنه؟!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Hiha - 2017-07-10 02:48 PM

سلام
خداقوت دوستان
تفنگمو باز كردم خواستم بدونم كدوم واشر ها بايد عرض بشه؟؟جايي گريس يا روغن نميخواد؟
از كجا بفهمم واشر ها خوب موندن يا نه؟
اگه قيمت فنر و واشر اصليشم بگيد خيلي ممنون ميشم
با تشكر

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Hiha - 2017-11-05 11:10 PM

سلام و عرض ادب
روي تفنگ هاي بادي قوي مثل ٥٢ دوربين هاي حرفه اي اسيب نميبينن؟!
ميخواستم اگه خدا بخواد ي دوربين زايس dl ببندم روش كه ايشاالله بعدا ببندم روي گلوله زن
ولي ميترسم قبل تفنگ بعدي اسيب ببينه.
كسي اطلاعي نداره؟!