شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2011-10-31 11:31 AM

(2011-10-31 11:05 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-31 10:37 AM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این 52 ما خیلی زده تو ذوقم.با ساچمه پروهانتر تا فاصله 20 متری خوب جواب میده.ولی بیشتر از اون حال آدمو میگیره یعنی هر چی خواستم بزنم نمیشه.روی 15 متر صفر شده. احساس میکنم لحظه شلیک تا اصابت زیاده.چی کار کنم؟این 52 من اندازه قاطر لگد داره
دوست من تا جای که یادمه میخواستید فنرش را تعویض کنید آیا تعویض کردید؟
در ضمن اگر فنر را تعویض کردید که مقداری پرتی فعلا طبیعی است و باید مدتی صبر کنید ولی اگر همون فنر قبلیست که کمی مسائل دیگه دخیله مثلا صفر کردن تو فاصله صحیح و تحمل دوربین در لگدها و همچنین نوع ساچمه ها و در آخر هم تکیه گاه و نحوه کار تیراندازی شما خلاصه هر کدام را باید جدا گانه بهش بپردازید تا مشکل اصلی رفع شود. Khansariha (214)
فنرش همون قبلیه.تا 20 متر گروپش اندازه در نوشابست.ولی به نظرم ساچمه افت داره و زمان شلیک تا اصابت طولانیه .از لحاظ داخلی به نظر شما مشکل نداره.فنر یا واش یا گریس کاری؟

یه مشکل دیگه هم که داره خیلی سنگینه.والا 190 قدمه 190 تا لیفت و 125 تا پرس میزنم.لا مصب اندازه دوشکا وزن داره خیلی خسته میکنه آدمو

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2011-10-31 02:22 PM

ماشاالله به قد و زور بازوت
داداشی همینه دیگه 4 کیلو هست وزنش این رو نمیشه کاریش کرد
اگه کالیبر سلاحت 5.5 هست اون زمان زیاد کمی طبیعی هست من 350 دوستم شلیک میکرد کالیبر 5.5 یکم بعد رو دیوار تو فاصله 40 متری خاک بلند میشد ولی من با 52 کالیبر 4.5 بلافاصله تیر به دیوار برخورد میکرد البته این ربطی به اسلحه نداره و فقط تفاوت کالیبر هست .که سرعت کالیبر 4.5 بیشتر از 5.5 هست
خوب اگر حس میکنی فنر افت زیادی کرده عوضش کن و خوب تفنگ رو که باز کردی یه گریس کاری هم بکن هم روون تر میشه سلاح هم استحلاک کم میشه
از اساتید هم دقیق تر بپرسی خیلی بهتر از من میتونند راهنماییت کنندKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - tika - 2011-11-01 03:28 PM

سلام دوستان،
کسی میدونه این دیانا های جدید ساخته آلمانه یا چین، من میخوام یه 52 بخرم، از کجا بدونم آلمانیه؟
چین هم شر شده، موش و سوسک و جنین میخورن شروع میکنن به کپیKhansariha (29)
دیده وقت خرید آرامش نداریه، فقط دو تا انتخاب داری 1- چینی درجه یک 2- چینی چینیKhansariha (368)
Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - david - 2011-11-01 03:46 PM

به نظر شخصی دیگر دیانا اصل وجود نداره تمام ساخت چین و پاکستان و قنداقها تمام ساخت ایتالیاKhansariha (214) فعلا که اینطوری ثابت شدهKhansariha (367)Khansariha (290) البته خود المان میداند و تولیدات و شماره سریال همه را دارد. و با اجازه خود دیانا میباشد. نه اینکه جعلی باشد. بلکه با نظارت المان در کشور ثالث تولید میشود با همان کیفیت المان.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - severus snape - 2011-11-01 03:58 PM

اینجورام که میگی نیس من تا حالا دیانا بی کیفیت ندیدم
خدایی دیگه دارین بی انصافی میکنین

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - david - 2011-11-01 04:08 PM

شاهین جان اینهایی را که گفتم بی کیفیت نیستند داداش. اگر دوستان دقت کرده باشند روی جعبه دیانا نوشته شده کیفیت ساخت المان. پایان بحث. چون تاپیک منحرف میشود

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2011-11-01 04:24 PM

(2011-11-01 04:08 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاهین جان اینهایی را که گفتم بی کیفیت نیستند داداش. اگر دوستان دقت کرده باشند روی جعبه دیانا نوشته شده کیفیت ساخت المان. به هر حال بنا به دلایلی نمیشود بیشتر توضیح داد و همینجا به بحث پایان میدهمKhansariha (8)
درسته پورنگ جان اینجا جای بحثش نیست Khansariha (8)
ولی همینقدر من میدونم (عکس و اسنادی جمع کردم ) که فعلا از همین مدلی که ماها داریم با همان جعبه زرد رنگش داره تو خیلی از کشورهای اروپائی هم توزیع میشه حالا هرجا که داره تولید میشه قطعا با نظارت خود دیاناست و این گفته مدیرش هم هست و من این را باور دارم Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - david - 2011-11-01 04:38 PM

بله درست است علی اقا با نظارت خود دیانا میباشد. که برای دوستان بد جا افتاده موضوع.و فکر میکنند جعلی است در صورتی که خیر جعلی نیست و با نظارت خود دیانا در کشور های ثالث تولید میشود. برای همین هم است که روی جعبه دیانا ها نوشته شده کیفیت ساخت المان. که دوستان فکر میکنند دیاناها جعلی است که این چنین نیست.در واقع بهتر است بگوییم با نظارت و کیفیت خود المان در کشور ثالث ساخته میشود. ممنون.Khansariha (8) این هم سخن پایانی برای بهتر متوجه شدن دوستان خوبم. ممنون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kami - 2011-11-01 05:46 PM

و اما???
Diana 52 ,54 یکی از پرفروش ترین سلاحها در قاره سبز(اروپا)می باشد.Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - poriya3001 - 2011-11-05 10:26 PM

ببخشید از اساتید یه سوال داشتم من یه 52 تیون گرفتم که بعداز 20 تا تیر شلیک پلاستیک ته فنر شکسته (راهنمای فنر) واینجور که از فروشنده پرسیدم اینا همشون اینقدر زود میشکنه خواستم ببینم واقعیته که با 20 تیر از هم وا میره؟Khansariha (8)