شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - گل نرگس - 2017-03-26 10:45 PM

ممنون از راهنماییتون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - garshasb - 2017-03-27 09:47 PM

(2017-03-23 08:37 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
دیروز تفنگ رو باز کردم که تر تمیز کنم واس عید . از پشت پیستون که نگاه کردم. سوراخ واشر سه گلی که ساختم. گرد نیست به صورت بیضش شده طی گذشت زمان.
ایا این تاثیری داره رو تفنگ؟
سلام
اینکه بگم اصلا تاثیر نداره که اشتباه است اما انقدری مشکل نداره که بخواهید نگرانش باشید!
داخل سیلندرو بهتره صیقل کنید که بیشتر به کارتون میاد.
ارادت

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-04 01:33 PM

[تصویر: -1491299707286.jpg]
دوستای گلم سلااااام.
چند وقتیه بعد از حدود 20 تا شلیک ماشه دیگ کار نمیکنه. بعد متوجه شدم ضامن رو که هول میدم جلو این قسمتی که پشتش پیچ گوشتی گذاشتم کامل به سمت ماشه نمیاد. باید با پیچ گوشتی هلش بدم. یعد که بازش میکنم و اون فنر دوشاخه رو یکم باز میکنم تا بیستا تا تیر درست میشه.
مشکلش چیه؟؟ یکم دستکاریش کردم البته فنرش حالتش نراب شده عکس اونم میزارم.
[تصویر: -1491300556342.jpg]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2017-04-04 02:17 PM

احتماالا هر دو فنر نیاز به تعویض دارن..مخصوصا فنر لول...

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-04 02:32 PM

(2017-04-04 02:17 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتماالا هر دو فنر نیاز به تعویض دارن..مخصوصا فنر لول...

نظر خودمم همینه
یعنی به خاطر همین فنرا بعد از چند تا شلیک برنمیگرده سره جاش؟؟
ضامن هم خیلی درست کار نمیکنه.
فنرارو جدا میشه خرید؟ یا باید اون قسمت و فنراش رو کلا بخرم؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2017-04-04 02:48 PM

ممکنه فنر اصلش نایاب یا کمیاب باشه ولی فنر به راحتی قابل ساختن هست

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-04-04 03:17 PM

(2017-04-04 02:48 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممکنه فنر اصلش نایاب یا کمیاب باشه ولی فنر به راحتی قابل ساختن هست

این قطعه رو که میدونم توی فردوسی هست اما خبر ندارم با فنره یا بدون فنر. میرم یه سر میزنم. اگه نبود. مجبورم دستساز درست کنم.
ممنون از راهنماییتون. لطف کردین

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Ghasemgodarzi - 2017-04-05 01:00 AM

سلام
دوستان من به تازگي يك ديانا ٥٢ خريداري كردم كاركرده و در حد هست و به گفته فروشنده فقط واشر ها عوض شده و فنر فابريك خود ديانا هست فقط يه مشكل دارم حس ميكنم اهرمي كه سلاح و مسلح ميكنه يه مقدار سفت هست من تو فيلم هاي يوتيوب كه از اين سلاح ديدم به راحتي اون و مسلح ميكنن
جايي هست كه بشه برد نشون داد يه سرويس بكنن و ساچمه خوب چي هست بگيرم قيمتش مهم نيست

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - AXA - 2017-04-05 05:59 AM

(2017-04-05 01:00 AM)Ghasemgodarzi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من به تازگي يك ديانا ٥٢ خريداري كردم كاركرده و در حد هست و به گفته فروشنده فقط واشر ها عوض شده و فنر فابريك خود ديانا هست فقط يه مشكل دارم حس ميكنم اهرمي كه سلاح و مسلح ميكنه يه مقدار سفت هست من تو فيلم هاي يوتيوب كه از اين سلاح ديدم به راحتي اون و مسلح ميكنن
جايي هست كه بشه برد نشون داد يه سرويس بكنن و ساچمه خوب چي هست بگيرم قيمتش مهم نيست
سلام،مبارک باشه...احتمالا سفتی دسته کوکین بخاطر نوو قوی بودن فنر میباشد بعداز حدود ۱۰۰۰ شلیک نرمتر میشود.ساچمه هم پرومگنوم خوبه جی اس بی عالیه و.....موفق باشید.درضمن فعلا دوربین براش نبند.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Ghasemgodarzi - 2017-04-05 07:27 AM

(2017-04-05 05:59 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-05 01:00 AM)Ghasemgodarzi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سلام،مبارک باشه...احتمالا سفتی دسته کوکین بخاطر نوو قوی بودن فنر میباشد بعداز حدود ۱۰۰۰ شلیک نرمتر میشود.ساچمه هم پرومگنوم خوبه جی اس بی عالیه و.....موفق باشید.درضمن فعلا دوربین براش نبند.

مرسي تشكر
والا دوربين روش بسته شده و خوب تنظيم هست
فعلا استفاده ميكنم اگه مشكل پيدا كرد عوض ميكنم
دوربينش bushnell 3-9-50
يه سوال ديگه اي داشتم به قسمت چوب و فلزي سلاح پوليش يا ماده ديگه اي هست كه
زده بشه نو بمونه ؟ خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد