شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - climber7043 - 2017-02-18 09:28 AM

سلام به دوستان عزیزKhansariha (8)
دوستان می خواستم یه نکته ای را درباره فنر تیتان و واشر مکاری گوشزد کنم. اول از همه بارها گفتم و میگم که گول این چیزا را نخورید و سمتش نرید که نمونه های موجود در بازار که خیلی بد گیر میان به احتمال خیلی زیاد تقلبی هستن و ارزش این همه پول خرج کردن را نداره و در مورد واشر سه گل ایرادی نداره چون کیفیتش خوبه. در مورد فنر هم بگم آقا مهدی حرفشون کاملا درسته و فنر نخجیر کیفیت و جنس خیلی خوبی داره و خودم تاییدش میکنم و حتی حاضرم بگم از فنرای اصل دیانا( فنرهایی که به اسم مارک Diana) فروخته میشوند بهتر هستند و قیمتشون هم مناسبه و در مورد واشر پیستون هم دوستانی که با دیانا کار میکنند به آقا میثم سفارش بدید چندتا دیانا هم میزنه و اگه پلی یورتان تهیه کنید تفنگ نرم تر از گذشته کار میکنه و عمر واشر پیستون پلی یورتان زیاد هستش و به دلیل خواصی که داره حتی از سه گل هم بیشتر عمر میکند و مکش خوبی دارند.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2017-02-19 11:18 AM

البته درباره تایتان ایکس اس و واشر مکاری باید بگم اگه واقعا اصل باشه و با قیمت واقعی تهیه بشه اصلا بد نیستن هر چند همون طور که عرض کردم اصلا به ورتک نمی رسه.اما تو این بازار مزخرف ما...Khansariha (226)
من فکر کنم واشرهای آقا میثم از این واشرهایی که معلوم نیست از کجا وارد بازار شده صدها بار بهتره و کارآیی بهتری داره.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - saeedkarimima - 2017-02-25 04:16 PM

سلام خسته نباشید. من میخوام بدم کسی از خارج از کشور برام بیاره بنظر. شما بگم تایتان ایکس اس بیاره ؟ورتک چیه دوستان راجبش صحبت میکنن؟اونم فنره؟میگم واشر مکاری چیه؟کاربردش چیه؟نیازه بگم اونم واشر. مکاری هم بیارن

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2017-02-26 10:38 AM

(2017-02-25 04:16 PM)saeedkarimima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید. من میخوام بدم کسی از خارج از کشور برام بیاره بنظر. شما بگم تایتان ایکس اس بیاره ؟ورتک چیه دوستان راجبش صحبت میکنن؟اونم فنره؟میگم واشر مکاری چیه؟کاربردش چیه؟نیازه بگم اونم واشر. مکاری هم بیارن
شما اگه می خواین بیارین بگین همون کیت کامل ورتک برای دیانا 48/52 و 54 و 56 از شرکت gunspares براتون تهیه کنن و بیارن.اینجوری دیگه نیاز به تایتان و مکاری نداری.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - saeedkarimima - 2017-02-26 11:15 PM

(2017-02-26 10:38 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-25 04:16 PM)saeedkarimima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما اگه می خواین بیارین بگین همون کیت کامل ورتک برای دیانا 48/52 و 54 و 56 از شرکت gunspares براتون تهیه کنن و بیارن.اینجوری دیگه نیاز به تایتان و مکاری نداری.

ممنون پس من میگم کیت کامل ورتک برای دیانا 52 از شرکت Gunspares برام بیارن.خیلی ممنون از توضیحتون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Peyman.Hunter - 2017-03-09 04:39 AM

آقایون از وقتی 52 خریدم انگار تخمشو ملخ خورده تو سایت ها ناموجود شدهKhansariha (290) خیلی کنجکاوم بدون قیمتش چقد شده اون زمان (تقریبا 3 ماه پیش) دیانا350 قیمتش 1,300 بود الان زده 1,570 قیمت 52 کسی خبر داره و اینکه چرا زمینه اش کم شده!؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - saeedkarimima - 2017-03-09 01:42 PM

سلام دوست عزیز قیمت ۵۲ در حال حاضر بین ۱۷۹۰ تا ۲ میلیونه من تمتم تهران و اهواز و اصفهان رو گشتم فقط ۱ مغازه داشت

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2017-03-23 08:37 PM

سلام دوستان.
دیروز تفنگ رو باز کردم که تر تمیز کنم واس عید . از پشت پیستون که نگاه کردم. سوراخ واشر سه گلی که ساختم. گرد نیست به صورت بیضش شده طی گذشت زمان.
ایا این تاثیری داره رو تفنگ؟
این هم عکس از پشت پیستون
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - گل نرگس - 2017-03-25 12:14 AM

سلام به همگی من پیچ جلویی ماشه که به قنداق وصل میشه رو نتونستم باز کنم وسرش هرز شد حالا چیکارش میشه کرد میخواستم واشر پیستون رو عوض کنم که باز نشد لطفا اگه راهی هست بگین تا بازش کنم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - AXA - 2017-03-25 01:02 AM

(2017-03-25 12:14 AM)گل نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی من پیچ جلویی ماشه که به قنداق وصل میشه رو نتونستم باز کنم وسرش هرز شد حالا چیکارش میشه کرد میخواستم واشر پیستون رو عوض کنم که باز نشد لطفا اگه راهی هست بگین تا بازش کنم
سلام اگر کامل هرز شده باید بامته قسمت سر پیچ روازبین ببرید،البته اگر مطمءن نیستید بهتره به تراشکار یا فرد ماهر انجامش رو بسپارید کار سختی نیست ولی اگر دریل دربره روی تفنگ خط میوفته،وقتی قسمت سر پیچ از بین رفت قنداق روازاد کنید وبا انبر قفلی پیچ روباز کنید.