شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - farzin122 - 2016-12-23 05:18 PM

(2016-12-21 11:14 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-21 02:54 AM)Peyman.Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض ارادت Khansariha (8)
اگه بخوام برای 52 بند ببندم و نخوام قنداق سوراخ بشه و از کفش قنداق هم نخوام استفاده کنم راهی هستKhansariha (226)
البته فکر کنم سوالم یکم خنده دار باشه چون به ذهن خودم راهی نمیرسهKhansariha (219)
و اگر بخوام کفش قنداق بندازم به مرور زمان به قنداق اسیبی نمیرسونه Khansariha (226)
به بزرگواری خودتون ببخشید کاربر تازه واردم دیگهKhansariha (214)

سلام بندهایی هست که بدور قنداق ولوله پیچیده میشه اسیب هم نمیرسونه،درموردقدرت۵۲ اگرواشر ۳ گل خراب باشه اول با مکیدن لوله میشه فهمید دوم موقع شلیک صدای بدی میده فنر فابریک دیانا جواب میده،قدر۵۲ روبدون کم نظیره.موفق باشید

با مکیدن نمیشه چون لوله 52 دو لایه هست از انتهای غلافش باد رد میکنه...Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Peyman.Hunter - 2016-12-24 02:25 AM

(2016-12-23 05:18 PM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-21 11:14 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-21 02:54 AM)Peyman.Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض ارادت Khansariha (8)
اگه بخوام برای 52 بند ببندم و نخوام قنداق سوراخ بشه و از کفش قنداق هم نخوام استفاده کنم راهی هستKhansariha (226)
البته فکر کنم سوالم یکم خنده دار باشه چون به ذهن خودم راهی نمیرسهKhansariha (219)
و اگر بخوام کفش قنداق بندازم به مرور زمان به قنداق اسیبی نمیرسونه Khansariha (226)
به بزرگواری خودتون ببخشید کاربر تازه واردم دیگهKhansariha (214)

سلام بندهایی هست که بدور قنداق ولوله پیچیده میشه اسیب هم نمیرسونه،درموردقدرت۵۲ اگرواشر ۳ گل خراب باشه اول با مکیدن لوله میشه فهمید دوم موقع شلیک صدای بدی میده فنر فابریک دیانا جواب میده،قدر۵۲ روبدون کم نظیره.موفق باشید

با مکیدن نمیشه چون لوله 52 دو لایه هست از انتهای غلافش باد رد میکنه...Khansariha (8)

جدا از بحث دولایه بودن لوله که نظر فنی در موردش نظری ندارم همون قسمت پلاستیکی سر لوله که مگسک روش سوار میشه موقع مکیدن از همونجا نشتی داره برای همین نمیشه با مکیدن تست کرد

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - AXA - 2016-12-24 09:49 AM

باسلام من گفتم با مکیدن لوله تفنگ،نه روکش لوله وپایه مکسک.موقع تست میشه اینهارو باز کرد.موفق باشید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - farzin122 - 2016-12-24 11:55 PM

(2016-12-24 09:49 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام من گفتم با مکیدن لوله تفنگ،نه روکش لوله وپایه مکسک.موقع تست میشه اینهارو باز کرد.موفق باشید

بله میشه باز کرد ولی قبلا بهش اشاره نکرده بودین که ممکن بود بعضیا به اشتباه فک کنن واشر سه گل خرابه...

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - AXA - 2017-01-16 01:20 PM

با سلام البته بنده هم ۵۲هم۵۶ دارم وهردو باعمل مکش نشتی نشون نمیدن،حتی کوچکترین نشتی هوا.ولی بهترین کار در ۵۲ بازکردن مگسک و۵۶ باز کردن درمازل بعد تست مکشه.موفق باشید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - snap - 2017-01-16 09:30 PM

سلام الان قیمت 52 چقدره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - AXA - 2017-01-17 01:07 AM

(2017-01-16 09:30 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام الان قیمت 52 چقدره

سلام.تهران1570تا1600

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arashgh - 2017-01-17 11:34 PM

با سلام من میخوام برای ش... دیانا 52 بگیرم و فعلا در مرحله تحقیق هستم به نظر شما اساتید کالیبر 4.5 تو فاصله 60 تا 100 متر بهتر جواب میده یا کالیبر 5.5 ؟
قدرت 4.5 جند ژول هستش ؟
بهترین ساچمه ها تو فواصل بالا برای هر دو کالیبر چیه و چه وزنی ؟
ویه سوال تخصصی تر هم دارم . روش محاسبه انرژی ساچمه در لحظه برخورد در فواصل مختلف چجوری هست ؟ چون محاسبه افت ساچمه رو بلدم ولی انرژیشو نمیدونم .
ممنون میشم کمک کنید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - pmn - 2017-01-18 03:43 AM

(2017-01-17 11:34 PM)arashgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویه سوال تخصصی تر هم دارم . روش محاسبه انرژی ساچمه در لحظه برخورد در فواصل مختلف چجوری هست ؟ چون محاسبه افت ساچمه رو بلدم ولی انرژیشو نمیدونم .
ممنون میشم کمک کنید
با سلام
اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم.
باید از برنامه چیرگان استفاده کنید که برای Android و IOS و Windows وجود داره.
نسخه اندرویدی رو می تونید از IranApps دانلود کنید.
در زمینه شک... هم این رو در نظر بگیرین که کلاً برد مفید برای شک....در تفنگ بادی ۵۰-۶۰ متر هست حتی پی سی پی حالا فنری جای خود.
منظورم از برد مفید شک.. . این هست که احتمال زخمی شدن شک.. و فرار کردنش خیلی کم باشه نه این که در فاصله X متر شما چندین شلیک داشته باشین که از این چند شلیک چند شک.... زخمی شده و فرار کرده و تعداد کمی شکار فریز بشن.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arashgh - 2017-01-18 11:02 PM

ممنون از معرفي اين برنامه مفيد.
قدرت ٤.٥ چند ژول هستش ؟
بهترين ساچمه ها براي هر دو كاليبر چه وزني دارند ؟