شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - garshasb - 2016-12-15 01:18 PM

(2016-12-15 12:29 PM)shahooo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به هم
وقت بخیر
من حدود یک ماه پیش یک دیانا۵۲ گرفتم که قدرت ودقتش خیلی خوبه ولی بعلت اینکه بنده مقدار کمی ارتروز گردن دارم و مسلح کردن و حمل کردنش برام مشکله . قصد دارم بفروشمش یک هاتسان ۴۴ سبک بخرم.بنظرتون کار درستیه؟ از
دوستان باتجربه میخوام که کمک کنند

سلام
هرکسی به هر دلیلی داره فنریشو زمین میزاره و پی سی پی دست میگیره.
کلا کلاس فنری با پی سی پی متفاوت هستش. اگر مشکل جسمانی دارید خوب یک پی سی پی سبک خیلی مناسبتر از حتی یک فنری سبک هستش.
وزن تفنگهای پی سی پی هم متفاوت هست بهتره گزینه سبکتری انتخاب کنید.
ارادتKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shahooo - 2016-12-15 01:30 PM

سلام گرشاسب خان
لطفا چند مدل پی سی پی سبک که جزو سبکترین پی سی پی ها باشه معرفی بفرمایید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - garshasb - 2016-12-15 09:42 PM

سلام دادا
بستگی به بوجه شما داره و همچنین به قدرت مورد نظرتون.
اف ایکس های با مخزن 200 سی سی
سی زد
دیسکاوری
کرالها
کومتا اوریون
اوانیکس بلیزارد
و .....
باید متناسب با قیمت و قدرت و دقت و کاربری تفنگ انتخاب شود . کاربری تون از تفنگ مهمترین المنت هستش. درثانی انتخاب باید توسط خودتون صورت گیرد که فردا ناسزا به کسی که پیشنهاد داده ندید. مستحضر باشید حتی اگر شخصی به عمد شما را بد راهنمایی کند این شما هستید که تاوان میدهد و متضرر خواهید شد.
لذا ابتدا تفنگ را انتخاب کنید بعد درموردش مشورت بگیرید. اگر نظرات مثبت بود که فبحا در غیر اینصورت سراغ گزینه بعدی بروید.
اینکه شخصی مستقیم تفنگی را پیشنهاد کند از نوع بدترین مشورت میباشد. کلا دوستان عمده اطلاعات در مورد تفنگ را قبل از خرید تفنگ بدست میاورند. خود را از این اطلاعات محروم نفرمایید.
ارادت

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Peyman.Hunter - 2016-12-17 04:18 AM

سلام به همگی
قسمت شد یه 52 دست دوم تمیز گیر اروردم فقط یک و نصفی مشکل باهاش دارم
متن پیام نصفه اومد
این دفعه سومه دارم مینویسمKhansariha (367)
عاقا فنر تفنگ به حدی ضعیف شده که با ساچمه مارشال رنجر MDF رو رد نمیکنه نصف تا ⅔ نفوذ بیشتر نداره
به نظر دوستان اهل فن, فنر فابریک دیانا بهتره یا تیتان
ضمنا دوست گلم سید علی تفنگ رو باز کرده و میگه به جز فنر مشکل دیگه ای نداره بازم اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه ممنون میشم راهنمایی کنهKhansariha (226)
کالیبر 4.5 تست فاصله 10 متر

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2016-12-18 01:00 PM

تایتان اگه ایکس اس باشه از فنر اصلی بهتره.ولی اگر نبود فنر اصلی یا نخجیر، هر کدوم باشن عالین.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Peyman.Hunter - 2016-12-21 02:54 AM

عرض ارادت Khansariha (8)
اگه بخوام برای 52 بند ببندم و نخوام قنداق سوراخ بشه و از کفش قنداق هم نخوام استفاده کنم راهی هستKhansariha (226)
البته فکر کنم سوالم یکم خنده دار باشه چون به ذهن خودم راهی نمیرسهKhansariha (219)
و اگر بخوام کفش قنداق بندازم به مرور زمان به قنداق اسیبی نمیرسونه Khansariha (226)
به بزرگواری خودتون ببخشید کاربر تازه واردم دیگهKhansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hunter extreme - 2016-12-21 07:32 AM

(2016-12-17 04:18 AM)Peyman.Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
قسمت شد یه 52 دست دوم تمیز گیر اروردم فقط یک و نصفی مشکل باهاش دارم
متن پیام نصفه اومد
این دفعه سومه دارم مینویسمKhansariha (367)
عاقا فنر تفنگ به حدی ضعیف شده که با ساچمه مارشال رنجر MDF رو رد نمیکنه نصف تا ⅔ نفوذ بیشتر نداره
به نظر دوستان اهل فن, فنر فابریک دیانا بهتره یا تیتان
ضمنا دوست گلم سید علی تفنگ رو باز کرده و میگه به جز فنر مشکل دیگه ای نداره بازم اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه ممنون میشم راهنمایی کنهKhansariha (226)
کالیبر 4.5 تست فاصله 10 متر

واشر سه گل رو هم برسی کنید احیانا نسوخته باشه یا تغییر شکل نداده باشد و تفنگ تو حالت نیمه مسلح با چراغ قوه نگاه کنید . یکی از مرموزترین مشکل 52 که تاثیر زیادی در قدرت و دقت سلاح رو داره همین مورده

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - AXA - 2016-12-21 11:14 AM

(2016-12-21 02:54 AM)Peyman.Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض ارادت Khansariha (8)
اگه بخوام برای 52 بند ببندم و نخوام قنداق سوراخ بشه و از کفش قنداق هم نخوام استفاده کنم راهی هستKhansariha (226)
البته فکر کنم سوالم یکم خنده دار باشه چون به ذهن خودم راهی نمیرسهKhansariha (219)
و اگر بخوام کفش قنداق بندازم به مرور زمان به قنداق اسیبی نمیرسونه Khansariha (226)

سلام بندهایی هست که بدور قنداق ولوله پیچیده میشه اسیب هم نمیرسونه،درموردقدرت۵۲ اگرواشر ۳ گل خراب باشه اول با مکیدن لوله میشه فهمید دوم موقع شلیک صدای بدی میده فنر فابریک دیانا جواب میده،قدر۵۲ روبدون کم نظیره.موفق باشید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - romin - 2016-12-22 01:30 AM

(2016-12-21 02:54 AM)Peyman.Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض ارادت Khansariha (8)

بله می شه خودتون بسازید و رو ی قنداق سوار می شه حالت سلیبی داره مثل ساخت دهنه اسب ... تصویری ندارم و گرنه با دیدن تصویر خیلی را حت می شه شکیل ساخت . از چرم یا تسمه پا رچه ای
شبیه Uیو شکل می شه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Peyman.Hunter - 2016-12-22 03:06 AM

مرسی از همه راهنمایی های شما بزرگوارانKhansariha (8)
ان شاالله حقوق بگیرمKhansariha (226) خریدامو کامل کنم عکسش رو تاپیک خرید میزارمKhansariha (219)