شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - tika - 2011-10-29 06:51 PM

دیانا 52 ، 4.5 یا 5.5؟Khansariha (219)
دون جان سخت نگیر دنیا دو روزهKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - HALFMAN2010 - 2011-10-29 07:43 PM

(2011-10-27 07:23 AM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من یه اسلحه میخوام تنها برای شکار، اما دقت هم خیلی فاکتور مهمیه برام حتماً هم میخوام دوربین روش بندازم اما گاهی دوست دارم از مگسگ هم استفاده کنم بی دوربین
1-لگد این تفنگ چقدره در مقایسه با چینی زیر تاشو با فنر طرح دیانا 10 تومنی ساخت چین و استرایکر 1000 ترک(اولی رو دارم و دومی هم استفاده کردم)
2-قدرت 52 نسبت به این دو تفنگ چطوره؟
3-تو 20 و 30 متر چند سانتیمتر افت ارتفاع داره ساچمه؟
4-وزنش واسه شکار چطوره؟
5-صدای تفنگ چقدره نسبت به دو تفنگ نامبرده؟
6-آیا قطعاتش در حد کافی و فراوون تو بازار هست؟
7-قیمت روز تهران؟
8-آیا با اهداف من تفنگ بهتری میشه گرفت؟
خیلی سوالام زیاد شد اما امیدوارم راهنماییم کنید
تشکرات ویژهKhansariha (48)
یاهو
1.لگد این تفنگ خیلی زیاد نیست و فکر کنم در حد همون استریکر یا کمتر باشه
2.قدرت بسیار خوبی داره چند برابر چینی
توی 20 30 متر اصلا افت نداره اگه یه مقدار وارد باشی راحت 40-50 متر رو می تونی بزنی
4.وزنش یه مقدار زیاده ولی نه خیلی که نتونی تحمل کنی
5.صداش از چینی بیشتر و از استریکر کمتر
6.قطعاطش تو بازار موجود هست
7.قیمت تهران 470-490
8.چون می خوای از دوربین استفاده کنی به نظر من بهترین گزینه هست و اگه برای شکار می خوای 5.5
دوربین هم بهترین گزینه سنتر پوینت 3-9*32 هست با توجه به وزن

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - tika - 2011-10-29 08:39 PM

ممنونم هالف من، اما اگه لگدش حتی نزدیک استرایکر باشه برام جالب نیست، استرایکر در حد یه گورخر آفریقایی که از عشقش جواب رد شنیده جفتک میندازهKhansariha (219)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2011-10-29 10:30 PM

من 52 کالیبر 4.5 دارم با دوربین سنترپوینت 3-9*32 لگد بدی ندیدم ازش مناسب هست خیلی کمتر از 350 گمونم لگد گورخره بیشتر به 350 میاد تا 52
وزنش زیاده بی برو برگرد ولی اگر هیکل ریزی نداشته باشی مشکلی برات ایجاد نمیکنه
من فقط برای شکار خریدم ولی به سفارش داداش مسیح که استاد همه هستند 4.5 برداشتم و کاملا راضی هستم از انتخابم
دقت خوبی داره من تو 25 متری گروپ 3 سانتی با گامو پرومچ گرفتم که فکر نمیکنم بد باشه
فیمت هم تهران حدود 470 هست 5 تومن کم یا زیاد
سوال دیگهای بود در خدمتم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - tika - 2011-10-30 12:18 AM

حمید جان ممنون بابت راهنمایی، با توجه به این که هزینه خریدش با دوربین اندازه یه پی سی پی هاتسان معمولیه، به نظزشما کدومش بهتره، پی سی پی یا 52Khansariha (215)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - HALFMAN2010 - 2011-10-30 01:16 AM

pcp هم دوربین می خواد و دردسر های شارژ داره و مدل ساده اون هم تک تیر هست که به نظر زیاد جالب نمیاد ولی هر چی باشه مزیت های خودشو داره
باید ببینی می تونی با تلمبه کنار بیای؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamedof - 2011-10-30 08:12 AM

(2011-10-30 12:18 AM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان ممنون بابت راهنمایی، با توجه به این که هزینه خریدش با دوربین اندازه یه پی سی پی هاتسان معمولیه، به نظزشما کدومش بهتره، پی سی پی یا 52Khansariha (215)

یه توصیه به همه دوستان
حسب تجربه خودم عرض می کنم، هرکس پی سی پی می خره، حتمن باید یک فنری (حتا ساده و ارزون ) هم در کنارش داشته باشه. پی سی پی در بسیاری موارد به دلیل مشکلات شارژ بلا استفاده می مونه.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2011-10-30 11:47 AM

(2011-10-30 12:18 AM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست خوبم من هم در آینده قراره pcp بخرم من ابتدا چینی داشتم و شادو 1000 و الان 52 و بعد pcp انشاالله میخرم ولی نه هاتسان .حداقل ایوانیکس که این سلیقه ای هست ولی داداشی pcp هاتسان ارزونترینش الان 650 میدن با دوربین و تلمبه خیلی خوبه با این قیمت ولی اون عشق میخواد اول ببین عشق داشتن تفنگ و دردسر هاش هستی هر کدوم از بچه ها که الان pcp دارن کم کم یه فنری خفن هم دارن و چندین ساله دست به تفنگن از من میشنوی یه مدت تفنگ یکی از دوستات رو قرض بگیر ببین بعد چند ماه هنوز کشک داری بری طرفش یا نه اگه آره اون موقع یه فکری میکنی pcp بگیری یا فنری . من الان فقط 52 رو دارم و قبلی ها رو دادم به دوستام مفتی مفتی ولی pcp هم اگر بخرم این رو نگه میدارم برا کلکسیونم

اینم در آخر نمیدونم چرا ولی نظر بیشتر دوستان و ابزرگان سایت اینه اول pcp نگیرین اول فنری بعد pcp چراشو نمیدونم ولی منم با این حرف موافقم بهتره با مسیح .سهراب.آقا جلال و علی آقا هم مشورتی داشته باشی داداش اسمائیل هم هستند هم 52 داره و ایوانیکس بازم سوالی بود در خدمتم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2011-10-31 10:37 AM

دوستان این 52 ما خیلی زده تو ذوقم.با ساچمه پروهانتر تا فاصله 20 متری خوب جواب میده.ولی بیشتر از اون حال آدمو میگیره یعنی هر چی خواستم بزنم نمیشه.روی 15 متر صفر شده. احساس میکنم لحظه شلیک تا اصابت زیاده.چی کار کنم؟این 52 من اندازه قاطر لگد داره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2011-10-31 11:05 AM

(2011-10-31 10:37 AM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این 52 ما خیلی زده تو ذوقم.با ساچمه پروهانتر تا فاصله 20 متری خوب جواب میده.ولی بیشتر از اون حال آدمو میگیره یعنی هر چی خواستم بزنم نمیشه.روی 15 متر صفر شده. احساس میکنم لحظه شلیک تا اصابت زیاده.چی کار کنم؟این 52 من اندازه قاطر لگد داره
دوست من تا جای که یادمه میخواستید فنرش را تعویض کنید آیا تعویض کردید؟
در ضمن اگر فنر را تعویض کردید که مقداری پرتی فعلا طبیعی است و باید مدتی صبر کنید ولی اگر همون فنر قبلیست که کمی مسائل دیگه دخیله مثلا صفر کردن تو فاصله صحیح و تحمل دوربین در لگدها و همچنین نوع ساچمه ها و در آخر هم تکیه گاه و نحوه کار تیراندازی شما خلاصه هر کدام را باید جدا گانه بهش بپردازید تا مشکل اصلی رفع شود. Khansariha (214)