شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - کوهنورد - 2015-10-03 10:32 PM

با سلام :
دوستان حرفه ای لطف کنند یه جواب حرفه بدن Khansariha (8)
مدل 52 در کالیبر 4.5 بیشتر کارایی داره یا 5.5 ؟ لطفا بحث شکار یا تارگت رو پیش نکشید ، بحث راندمان هست . مثلا بنظر بنده تفنگ 35 ژولی در کالیبر 4.5 راندمان خوبی ندارد دلیلش رو هم که میدونیم .
اون قدیما بنظرم این تفنگ خیلی قوی میومد ولی از وقتی که با پی-سی-پی آشنا شدم دیگه فنری ها بنظر قوی نمیرسند ........

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shekarchialang - 2015-10-03 10:55 PM

سلام بر جمع دوستان من تازه وارد هستم میخواهم دیانا 52 بگیرم ایا دیانا بهتر است یا pcp ممنون میشم اگر جواب منو بدیدKhansariha (256)
ایا کسی در این تابیک هست جواب مرا بدهند لطفا جواب مرا بدیدKhansariha (95)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - کوهنورد - 2015-10-03 11:20 PM

با سلام:
دوست عزیز به انحمن خوش آمدید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بهتر بود سوالتون رو در تاپیک مشاوره خرید سلاح بادی مطرح میکردید (انشالله از این به بعد هر سوال در جای مناسب خودش )
بنظرم اگر امکان شارژ کپسول هوای فشرده در شهرتون هست صد در صد پی-سی-پی بهتره ولی اگر به امکانات دسترسی ندارید همین 52 خوبه چون بیدردسر صد ها بلکه هزاران تیر شلیک میکنه .
مطالعه تاپیکهای مربوط به تفنگهای محتلف به تصمیم درست خیلی کمک خواهد کرد
موفق باشید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - garshasb - 2015-10-03 11:28 PM

(2015-10-03 10:32 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوستان حرفه ای لطف کنند یه جواب حرفه بدن Khansariha (8)
مدل 52 در کالیبر 4.5 بیشتر کارایی داره یا 5.5 ؟ لطفا بحث شکار یا تارگت رو پیش نکشید ، بحث راندمان هست . مثلا بنظر بنده تفنگ 35 ژولی در کالیبر 4.5 راندمان خوبی ندارد دلیلش رو هم که میدونیم .
اون قدیما بنظرم این تفنگ خیلی قوی میومد ولی از وقتی که با پی-سی-پی آشنا شدم دیگه فنری ها بنظر قوی نمیرسند ........

ارادت بزرگوار
از سوالتون پیداست جواب رو میدونید و بیشتر قصدتون از مطرح کردن این سوال تایید هست.
صد در صد با شما موافقم که کالیبر ۴/۵ در این تفنگ راندمان بالاتری دارد و به وضوح قابل مشاهده در جداول کرنوگرافی میباشد.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hunter extreme - 2015-10-04 12:09 AM

سلام

بنده کالیبر 4.5این سلاح رو دارم و همچنین کالیبر 5.5 آن هم تجربه کردم شاید از لحاظ راندمان برتری با کالیبر4.5 باشه . و همینطور تستهای کرنوگرافی ولی پیشنهاد بنده کالیبر 5.5 این سلاح است

چون از لحاظ سازگاری کالیبر 4.5 تا حد زیادی وابسته ساچمه سنگین و گرونقیمت خارجی و اونهم بخاطر قدرت بالایش میباشد در صورتی کالیبر 5.5 همچین موردی نیست و اصلا شما وابسته به ساچمه خاص وگرون قیمت نیستیدمثال با همین پرومگنوم

هم میتونید تو شکار وهدف زنی بخوبی تا 40-50 متر روش حساب کنید .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shekarchialang - 2015-10-05 02:50 PM

(2011-03-05 10:12 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان

من بارها گفتم 52 در کلاس فنری پستونی جز شاهکارهاست انواع سلاحارو داشتم ولی سلاحی به دقت و قدرت 52 ندیدم

اگه بتونید تیونینگ هم بکنید که دیگه حرف نداره . درضمن کالیبر 177 از لحاظ دقت در این سلاح بیشتر مورد تایید بنده است

درضمن در تکمیل صحبتهای جلال عزیز باید بگم سلاح 48. با 52 تفاوت در شکل اهرم دارن اهرم 52 کمی تقویت شده است

و استحکام بیشتری نسبت به 48 دارد و قاب محافظ ماشه و اون قسمتی که مکسک سلاح روش سوار میشه از جنس الومینیوم

هستش ولی 52 از پلاستیک فشرده . درضمن اولین مدل 52 نامش 48.52 بود که داداش اسماعیل 1 نو (اک)اونو داره ;)

اقا مسیح برد نهایی 52 چنده؟ 60 متر میشه؟
pcp با کبسوال قواصی نیز بر میشه اینطور نیست؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - whitewolf - 2015-10-06 12:01 PM

بستگی ب بار مخزن سلاحتون داره اکثرا 200 بار هست میتونین از کپسول های 200 یا300 باری ک تو بازار موجود هست رو بخرید و استفاده کنین برد نهایی ک فک کنم بالای 200 متره ولی برد شکاری و مفید 40-50 متره چون بیشتر ک بشه دیگه بستگی ب نوع ساچمه و تفنگ و تیرانداز و خیلی فاکتور های دیگه مثلا درجه حرارت و مسیر باد و نوع ساپرت و... داره
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Azin Mehr - 2015-10-25 10:47 PM

سلام
دوستان بنده ی سوال داشتم از حضورتون
بنده قصد خرید ی دیانا 52 دست دوم رو دارم و ی مورد پیدا کردم اما اسم ماشه رو تفنگ حک نشده
میخوام بدونم از کجا میشه فهمید ماشه 05 t یا 06

اینم عکس قسمت حک نام صلاح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2015-10-25 10:55 PM

دوست عزیز شما بهتره از قسمت ماشه و ضامن عکس بزاری تا بشه بهتر نظر دادKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - alimaleki - 2015-10-25 11:06 PM

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) اولا که این تفنگ چاپی است نه حک !! دوما تمام دیانا های T 5 وT 6 زیر مدل نوشته شده است !!!Khansariha (367)!! چرا روی این تفنگ ننوشته اساتید باید نظر بدهند ؟؟؟!!!Khansariha (367)!اگر ماشه وضامن پلاستیکی است T5 واگر فلز است T6 است اگر عکس از ماشه وضامن قرار دهید بهتر میشود تشخیص داد !!Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر