شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamedof - 2011-10-19 10:08 AM

(2011-10-19 12:29 AM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز نحوه تیر اندازی با 52 چطور باید باشه تا لگدش مانع خطا رفتن تیر نشه؟

پیشنهاد من: تفنگ رو خیلی سفت نچسبونین به شونه تون. یه کم جای بازی براش بذارین.
اگه تازه ست تیر باهاش زیاد بندازین تا رام بشه به قول معروف.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aloneboy - 2011-10-19 10:28 AM

(2011-10-15 03:07 PM)farzin122 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه دیانا 52 گیرم اومده که خیلی تمیزه از لحاظ مکانیکی کاملا سالمه تست کردم.فقط چند تا خش رو قنداقشه که به نظرم طبیعیه کالیبر 5.5 ماشه t05 آرم دیانا هک شده. به نظرتون قیمت چند مناسبه بگیرم؟
راستی یکی از دوستان من که قبلا 52 داشت و حالا 54 ،میگه 52 دقیق نمیزنه،لگدش باعث میشه دوربین تنظیمش به هم بخوره حتی با شکاف درجه هم زیاد خوب نمیزنه و شکاف درجه رو بعد چند شلیک از تنظیم در میاره به خاطر همین 52 رو فروخت 54 خرید که از 54 راضیه (البته اینم بگم این دوست من خودش واقعا حرفه ای از بچهگی با تفنگ بادی بزرگ شده) منم که خودم با 52 بیشتر حال میکنم به نظر شما گفته های ایشون درسته یا 52 ش خراب بود؟؟؟؟از یه طرف وزن زیاد 54 و از طرف دیگه گفته های دوستم نسبت به 52 ؟؟؟؟موندم چیکار کنم!!!!؟؟؟

دوست عزیز مشابه همون تفنگ 52 که شما پیدا کردین رو منم دارم و باید بگم که کاملا ازش راضی هستم
من پارسال دست دو همین تفنگ رو البته در شرایط کاملا سالم و با چند تا خش و فرورفتگی ریز روی قنداق به قیمت 360 خریدم
در مورد 52 باید بگم که تفنگ بسیار دقیقی هست و فقط باید قلقش دستت بیاد تا بتونی لگد تفنگ رو مهار کنی که کار زیاد سختی هم نیست و با کمی تمرین مشکلت حل میشه
اما خود 52 هم با اینکه 4 کیلو وزنشه و از 54 حدودا یک کیلو سبکتره ولی با این حال به نظر من برا شکار سنگینه و بدون ساپورت بیشتر از چند تا تیر نمیشه دقیق باهاش تراندازی کرد چون در اثر سنگینی تفنگ بازوی فرد خسته میشه و ثابت نگه داشتن بعلاوه دوربین روی هدف سخت میشه
به نظر من اگه برای هدف زنی و برای تیراندازی با ساپورت میخوای تفنگ بخری که هیچ و الا برای شکار وزن تفنگ بیشتر از یک ذره تفاوت در دقت تفنگها باید برات مهم باشه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2011-10-24 11:42 PM

دوستان حرفه ای .میشه نحوه گریس کاری 52 رو با عکس توضیح بدید.ما تازه کاریم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shovan.s.bahrami - 2011-10-25 10:45 AM

دوستان گرامي با سلام به همه

از دوستان باتجربه خواهش مي كنم كه اگه براشون امكان داره مراحل باز كردن ديانا 52 رو به ترتيب و با فوت و فنهايي كه داره توي اين تاپيك بذارن --- واقعيت مي خواستم تفنگم رو سرويس كنم مي خواستم بدونم از كجا بايد شروع كنم ... Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2011-10-25 05:09 PM

(2011-10-25 10:45 AM)shovan.s.bahrami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گرامي با سلام به همه

از دوستان باتجربه خواهش مي كنم كه اگه براشون امكان داره مراحل باز كردن ديانا 52 رو به ترتيب و با فوت و فنهايي كه داره توي اين تاپيك بذارن --- واقعيت مي خواستم تفنگم رو سرويس كنم مي خواستم بدونم از كجا بايد شروع كنم ... Khansariha (8)
دوست عزیز نحوه باز کردن اکثر فنریها از یک قائده و شیوه بهره میگیرند
اول پیچهای زیر بچگی قنداق (2 عدد) نه مال قسمت عقبی محافظ ماشه (دقت کنید ) باز کنید
[تصویر: 310789_2_Diana_Rws_54_Air_Rifles.jpg]
دوم داشتن یک وسیله ای که بتونه فنر را کمی جمع نگه داره (بوسیله فشار روی دستگاه ماشه ) اینم لازمه وگرنه مطابق عکس داخل فایل زیر با فشار دست هم میتونی فنر را دوباره جا بندازی
[تصویر: b213.jpg]
این فایل بصورت (Microsoft Office Word 2007) هست که من چندین عکس از نحوه باز کردن مدل 52 /48 را درش جمع کرده بودم و بخوبی باز کردن را مرحله به مرحله نشان داده اگر گیری پیدا کردی خبر بده تا دوستان کمک کنند . امیدوارم موفق باشید Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن توی این تاپیک هم همین عکسها هست میتونید اینجا هم ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2011-10-24 11:42 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان حرفه ای .میشه نحوه گریس کاری 52 رو با عکس توضیح بدید.ما تازه کاریم
به این تاپیک برید نحوه گریسکاری توضیح داده شده

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamedof - 2011-10-25 06:37 PM

علی آقای ممنون
دیگه اوستا شدیم با فایل شما :) بریم سروقت 52 آقا محسن ببینیم بعد از اون همه زحمتی که شما واسه تنظیم دوربینش کشیدین، میتونیم حسابی داغونش کنیم! :)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shovan.s.bahrami - 2011-10-26 09:46 AM

آقا ALIANA عزيز دستاي گلتون درد نكنه من واقعيت مشكلم همين بود كه اين دوتا پين در انتهاي سيلندر در حقيقت نگهدارنده كل مجموعه فنر و ماشه هست يا خير كه با راهنمايي شما عزيزان كارم را افتاد --------- ممنون دوستان گرامي

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - tika - 2011-10-27 07:23 AM

سلام
من یه اسلحه میخوام تنها برای شکار، اما دقت هم خیلی فاکتور مهمیه برام حتماً هم میخوام دوربین روش بندازم اما گاهی دوست دارم از مگسگ هم استفاده کنم بی دوربین
1-لگد این تفنگ چقدره در مقایسه با چینی زیر تاشو با فنر طرح دیانا 10 تومنی ساخت چین و استرایکر 1000 ترک(اولی رو دارم و دومی هم استفاده کردم)
2-قدرت 52 نسبت به این دو تفنگ چطوره؟
3-تو 20 و 30 متر چند سانتیمتر افت ارتفاع داره ساچمه؟
4-وزنش واسه شکار چطوره؟
5-صدای تفنگ چقدره نسبت به دو تفنگ نامبرده؟
6-آیا قطعاتش در حد کافی و فراوون تو بازار هست؟
7-قیمت روز تهران؟
8-آیا با اهداف من تفنگ بهتری میشه گرفت؟
خیلی سوالام زیاد شد اما امیدوارم راهنماییم کنید
تشکرات ویژهKhansariha (48)
یاهو

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - tika - 2011-10-29 06:47 PM

سلام کس نیست راهنماییم کنه، تفنگ گرفتنم جدی شده، یه دیانا 52 با یه دوربین مناسب، دوستان قدیمی کار خواهشاً راهنمایی
1-قیمت روزش
2-دوربین مناسبش(خراب نشه و تنظیم بهم نخوره و کار باهاش خیلی پیچیده نباشه)
3-صدا و لگدش در مقایسه با چینی زیر تاشو تقویت شده و استرایکر هزار
Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Don Corleone - 2011-10-29 06:49 PM

tika جان سوالتون رو در تاپیک مشاوره خرید سلاح بزارید اینجا تاپیک سلاح 52 هستKhansariha (8)