شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2015-01-28 06:34 PM

ممنون علی اقا.Khansariha (8)
یکی از اشنایان دیروز بعدازظهر تفنگش رو اورد پیشم سیستم ماشش کلا باز شده بود منم تا الان ماشه تی 01 ندیده بودم خیلی شباهتش با 05 میخونه اما یک سری تفاوت ها دارن.همش رو بستم ولی تویه ضامنش موندم یه پیم کوچیک داره که رویه اهرم ضامن وصل میشه . گم شده بود که بعد از کلی فکر کردن متوجه شدم و درستش کردم اما الان 2 تا مشکل دارم یکی واشر سه گل دوم واشر سر پیستون.
که هرچی میگرد گیرم نمیاد اگر دوستان کسی میتونه واسم تهیه کنه خبرم کنه ممنون میشم.
ممنون از لطفتون علی اقاKhansariha (8)
یا علی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2015-01-31 10:02 PM

من که شباهتی بین ماشه 01 و 05 ندیدم غیر از کاور ماشه . ماشه 01 در بین تعمیرکارها به 3 ساچمه معروفه . بسیار کم استهلاک و کارکرد نرمی داره . به نظر من دیانا با ارائه ماشه 05 مقداری پسرفت داشت تا اینکه ماشه 06 اومد . در هر صورت هر دو اینها نسبت به 01 دارای استهلاک و خرابی بیشتری هستند .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2015-01-31 11:12 PM

ممنون اقای ln 1 درست میفرمایید من منظورم رو کلی گفتم و به نظر خودمم ماشه t01 عالی ترین سیستم رو داره. (اما اینکه المان با ارائه ماشه تی 05 پسرفت کرده در اون حد نیستم نظر بدم اونا خودشون میدونن چی ساختن )واقعا سیستم 52 اونم این مدلی که دستم بود بهترینه.
نمیدونم مال چند سال پیش بود فقط اینو میدونم خانهای لولش انقدر عالی بود که خودم عاشقش شدم هر کاری کردم بفروشتش نفروختش .
تفنگ فقط المان بادیهاشون که رو دست ندارن لولشونم که ...... همه میدونن قابل گفتن نیست.
یا علی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2015-02-08 10:07 PM

ببینید چه کار میکنن این دوستان .چه تیون سنگین و پرکاری انجام داده روی 52 . وارد مقوله زیبایی شناسی نمیشم ولی کار فنی عالی انجام داده . هر کی هست خدا نگهدارش باشه . این از طرف انجمن ما تقدیمش Khansariha (8)

البته من این قنداقو بیشتر میپسندم .فوق العاده است

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - fafam - 2015-02-15 11:52 PM

دوستان من یک فنر تیتان برای 460 مگنوم ویرایش شد ... برای فروش باید بامدیر فروش اقا سهیل هماهنگ کنید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2015-02-17 08:06 PM

سلام دوستان. اینم یه عکس که مال دیانا 52 ماشه تی 01 هست که گفتم شاید دوستان خوششون بیاد توجه داشته باشین به پیستون این تفنگ چقدر با این جدیدها فرق داره؟
باورتون میشه میل پیستونش هیچ گونه لقی نداره؟ شاید این اسلحه ماله 30 سال پیش بود اما واقعا تمیز بود.

یا علی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aliiirezaaa - 2015-05-02 01:19 PM

سلام دوستان
من از سایت دیانا که بازدید کردم صفحه مخصوص به مدل 52 سرعت دهانه این اسلحه رو ( برای مثال کالیبر .177) 1150 فوت بر ثانیه نوشته. ولی در pdf دفترچه راهنمای کاربر که در همین سایت واسه دانلود هست سرعت رو 1100 فوت بر ثانیه نوشته.... جریان چیه دوستان؟ ممنون از راهنماییتون.Khansariha (8)
آدرس صفحه مدل 52: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

pdf دفترچه کاربر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(جدول مشخصات سلاح صفحه آخر دفترچه است)

البته یه صفحه دیگه هم هست که جدول مشخصات همه سلاح های دیاناست. اونجا هم سرعت رو 1150 زده. نمیدونم چرا توی دفترچه اینجوری نوشته؟Khansariha (290)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mehti - 2015-05-02 01:43 PM

سلام علی جان بعضا این اختلافات جزیی مشاهده میشه و دلیلشم اینه که دوستانع با ساچمه های مختلف کرنو میکنن و ممکنه با ی ساچمه ای کمتر یا بیشتر سرعت در دهانه لوله داشته باشیم.که ی مقدار جزیی هم در قدرت تاثیر گذار هست.اما استاندارد این اسلحه همان قدرت 26 ژوله.
اما در لینک های جنابعالی گذاشتید و هر سه مربوط به شرکت دیانا هستند باز احتمال میره که همین موضوع باشه و پلت های مختلف این اختلاف بوجود امده البته ی مقدار هم در دادن اطلاعات این شرکت بی دقتی کرده.احسنت به توجه و ریز بینی شما.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2015-05-02 01:51 PM

نقل قول :سلام دوستان. اینم یه عکس که مال دیانا 52 ماشه تی 01 هست ...
بهنام عزیز ، تا جایی که یادم هست ماشه T01 کلا فلزی بود ! (شاید من اشتباه می کنم) و 52 های اولیه و قدیمی بخصوص مدل 48/52 دارای ماشه تمام فلزی بودند بخصوص خود ماشه که در تصویر شما شبیه ماشه مدل T05 هست. ولی شکل پیستون متفاوت از T05 ، البته دوستانی مانند مسیح ، بهروز عزیز و علی آقا بیشتر با سیستم ماشه های دیانا اشنا هستند.
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aliiirezaaa - 2015-05-02 03:30 PM

(2015-05-02 01:43 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علی جان بعضا این اختلافات جزیی مشاهده میشه و دلیلشم اینه که دوستانع با ساچمه های مختلف کرنو میکنن و ممکنه با ی ساچمه ای کمتر یا بیشتر سرعت در دهانه لوله داشته باشیم.که ی مقدار جزیی هم در قدرت تاثیر گذار هست.اما استاندارد این اسلحه همان قدرت 26 ژوله.
اما در لینک های جنابعالی گذاشتید و هر سه مربوط به شرکت دیانا هستند باز احتمال میره که همین موضوع باشه و پلت های مختلف این اختلاف بوجود امده البته ی مقدار هم در دادن اطلاعات این شرکت بی دقتی کرده.احسنت به توجه و ریز بینی شما.

دوست عزیز دقیقا همین مشکل رو توی بخش نطرات یه سایت دیگه خوندم:Khansariha (8)

((((محمد 52 در تاریخ 1393/4/29 نوشته است :
سلام تورو خدا یکی جواب منو بده این تفنگو دیروز گرفتم ولی چیزی که ازارم میده اینکه تو کاتولوگ این تفنگ به جای 270متربر ثانیه زده 230تا (کالیبر5.5) میخواستم بدونم این چرا اینطوریه وایا الان تفنگ من از 26ژول کمتر قدرت داره؟))))
و جوابی که بهش دادن :
((((مجيد در تاریخ 1393/7/25 نوشته است :
محمد ٥٢ عزيز .... قبلا به پرسش مشابه پرسش شما پاسخ داده بودم
محمد عزيز؛ شركت ديانا براي كشور هايي كه براي سرعت شليك تفنگ هاي بادي محدوديت وضع ميكنن (مثلا كشور انگلستان) تفنگهايي توليد ميكنه كه سرعتشون از اونچه در كاتالوگ ديانا اومده كمتره، ممكنه تفنگ شما به طور اتفاقي يا هر دليل ديگه اي از اون دسته تفنگها باشه))))