شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2014-11-09 02:49 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید چقدر روی قنداق کار شده .
دینا 52 سلاح مورد علاقه من

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - nasergafari - 2014-11-09 04:01 PM

(2014-11-09 02:49 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید چقدر روی قنداق کار شده .
دینا 52 سلاح مورد علاقه من

سلام
خداییش ادم هرچی نگاه میکنه سیر نمیشه.خیلی قشنگ کار شده.فقط یه سوالی که برام پیش اومده اینه که این قنداق قیمتش از خود تفنگ فکر کنم بیشتره موندم چرا برای بادی باید همچین کاری کرد برای گلوله زن بود یا حتی ساچمه زن همچنین کاری درست کنی خیلی عالیه ولی بادی...

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2014-11-10 04:12 PM

تفنگهای گلولزنی در کشور ما برای خیلیها تبدیل به ارزو شده .سلاحهایی که در برخی کشورها به اندازه یک چوب دستی هم ارزش نداره .قیمت سلاحی مثل دیانا 56 از خیلی از گلوله زنیها در کشورهایی که خرید و فروشش مجازه بیشتره و کلا هر سلاحی ارزش خودشو داره و این میشه که میبینیم کارهای متنوعی که برای بالا بردن دقت و قدرت تفنگهای بادی انجام میشه که به قول شما فراتر از قیمت خود سلاحه
یک مورد تیون برای دیانا 52
( متاسفانه توضیحات به زبان روسی بود و برای من غیرقابل فهم )ولی با توجه به شکلها میشه جریان کار را متوجه شد

به تفاوت طول فنرها توجه کنید.

این قطعه به کمک 3 عدد پیچ الن مغزی به سر پیستون اضافه میشود.

و البته این اضافه طول پیستون با کمبود طول فنر جبران میشود.

در حقیقت به جای استفاده از پکینگ از ارینگ استفاده شده برای گازبندی محفظه تراکم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2014-11-10 04:53 PM

جناب حسینی Khansariha (8)

Diana 52 short stroke for sub12FPE use
این تیون رو قبلآ دیدم و کار جالبی کرده ایشون قدرت رو به 12 ft/lbs به عبارتی 16 ژول کاهش داده و با افزایش طول پیستون کورس رو کم کرده تا از ریکویل پیشگیری و برای تارگتینگ استفاده کنه و بهمین دلیل از فنر با طول 3 سانت کوتاهتر استفاده کرده
( بر عکس اینجا که همه عشق قدرت شدند اونها این مرحله رو پشت سر گزاشته و به دقت رو آوردن)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2014-11-10 06:00 PM

ممنون اقا بهروز . حسینی هستم Khansariha (8)
من اگه بودم حتما با کالیبر 4.5 این کارو انجام میدادم .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2014-11-10 06:22 PM

(2014-11-10 06:00 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب حسینی
فرمایشتون کاملآ مقبوله , منم از اینکه با 52 کالیبر 0.22 این تیون انجام داده متعجب شدم ! درسته 52 با ساچمه سبکی مثل PREMIER رفتارش کمی شبیه 4.5 میشه ولی دیگه نه با 16 ژول
این هم از طبعات فراوانی و ارزونی قطعات ....

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingmkh - 2014-11-10 06:45 PM

(2014-11-10 06:22 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-10 06:00 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب حسینی
فرمایشتون کاملآ مقبوله , منم از اینکه با 52 کالیبر 0.22 این تیون انجام داده متعجب شدم ! درسته 52 با ساچمه سبکی مثل PREMIER رفتارش کمی شبیه 4.5 میشه ولی دیگه نه با 16 ژول
این هم از طبعات فراوانی و ارزونی قطعات ....

آقا بهروز عزیز بنده خدا خودش تو لینکی که قرار دادین گفته که عرضه 52 در انگلیس متوقف شده و فقط کالیبر 5.5 موجود بوده و برخلاف میلش کالیبر 5.5 تهیه کرده Khansariha (8)

Here in the UK RUAG are discounting down the Diana 52k’s, they are only available in .22 which is kind of a bummer as i really wanted a .177

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sibak - 2014-11-14 07:37 PM

دوستان چه کالیبری برای دیانا 52 مناسب تره ؟Khansariha (8)
برای شکار در حد کبک و کبوتر تا پنجاه مترKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Zba - 2014-11-14 07:53 PM

هدف زنی حرفه ای:بهتره کالیبر 4.5 رو انتخاب کنید اما نه هر 4.5 بلکه از انواع سنگین و حدود 10 تا 15 گرینی به دلیل، سطح برخورد کمتر با هوا و ضریب ایرو دینامیکی بهتر.
شکار:با هر دو کالیبر اگه بتونید به کیل زون(نقطه حساس)شکار شلیک کنید شکار میشه اما 5.5 به دلیل سطح برخورد بیشتر شک و انرژی بیشتری انتقال میده.
موفق و سربلند باشید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - key - 2014-11-14 07:54 PM

(2014-11-14 07:37 PM)sibak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چه کالیبری برای دیانا 52 مناسب تره ؟Khansariha (8)
برای شکار در حد کبک و کبوتر تا پنجاه مترKhansariha (8)
دوست عزیز دیانا 52 یکی از بهترین سلاحهای دیانا و شاید هم بهترین اسلحه ساخت این کمپانی باشه . یکی از دلایل مهمش اینه که این اسلحه در هر 2 کالیبر با انواع مختلفی از ساچمه ها سازگاری داره ولی با توجه به کاربرد شکاری شما و با توجه به اینکه به طور کلی تهیه انواع مختلف ساچمه کالیبر 5.5 راحتتر از 4.5 هستش و البته با توجه به قدرت 26 ژولی سلاح کالیبر 5.5 بخرید . من خودم از طرفداران پر و پا قرص کالیبر 4.5 هستم ولی نمیشه واقعیت رو کتمان کرد که کالیبر 5.5 تو سلاحهای قدرتی بهتر از کالیبر 4.5 هستش