شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mhrSB - 2014-10-01 12:21 PM

(2014-10-01 10:05 AM)BARZAU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.Khansariha (8)
اگر اشتباه نکنم دینا 52 به خاطر نداشتن سیستم ضد لگد و سیستم ساده تر نسبت به دیانا 54 استهلاک کمتری داشته باشه. ؟
یا اینکه برعکس دینا 54 به دلیل داشتن سیستم ضد لگد استهلاک کمتری داره. ؟
Khansariha (8)
سلام
بله 52 نسبت به 54 استهلاک کمتری داره،البته ریل لگد گیر 54 زیاد استهلاک نداره که توی بحث وارد بشه.Khansariha (399)
ولی بیشتر اختلاف استهلاک برای لگد 2 طرفه ای هست که به مجموعه قطعات فلزی 54 وارد میشه،به خاطر این که به شما لگد نمیزه مجبوره یک لگد دیگه هم خودش تحمل بکنه و این یعنی فشار و ضربه مضاعف به تمامی قطعات تفنگ و حتی دوربین(برای همین هست 54 دوربین خراب کن ترین اسلحه محصوب میشه،البته بعد از رنجر ها که جفتک میندازن خخخخ)Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2014-10-01 12:58 PM

(2014-09-30 10:02 PM)shabab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما مطمئنی میخی چیزی توو نئوپان نبوده , حداقل باید میخورد بهش توو نئوپان فرو میرفت و داخلش میموند اینکه کمونه کرده کمی مشکوک میزنه .

نئوپان معمولی بود.اصن خیلی عجیبه.ساچمه بد جور کمونه کرد!!!!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - gafor - 2014-10-01 01:31 PM

(2014-09-30 06:00 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.نمیدونم چرا تفنگ من اینطوریه.چن روز پیش یکی از دوستان با یه دیانا 35 قدیمی زد به تخته نوپان از اونور رفت بیرون ولی من با 52 زدم کمونه کرد نزدیک بود کور بشم!!!

لطفا عکس موردی که ساچمه از نئوپان یه سانتی رد میشه رو برامون بگذارید .بنظر بنده موقعی که چنین بزرگ نمائی میشه برای بقیه دوستان اینطور سو ءتفاهم میشه تفنگشون ایراد داره ودست به آچار میشن ونتیجه معلومه .در بهترین شرایط ساچمه به اندازه خودش داخله نئوپان پرچ میشه یا بعد از اصابت کمونه میکنه.علتش هم اینه که نسبت به سرعت وسطح برخورد انرژی ساچمه رو سطح پخش میشه ولی همین ساچمه اگه به شیشه دلستر با سختی بیشتر بخوره شیشه پودر میشه.اگه دوستان نظر دیگه ای دارن لطف کنن.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shabab - 2014-10-01 02:21 PM

بله اجسام سخت راحتر سوراخ ميشن . اما من نديدم ساچمه از تخته نوپان كمونه كنه مگر اينكه فاصله واقعا زياد بوده . يا شايد نئوپان خيلي خاصي بوده

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - royall - 2014-10-01 04:57 PM

(2014-10-01 01:31 PM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-30 06:00 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.نمیدونم چرا تفنگ من اینطوریه.چن روز پیش یکی از دوستان با یه دیانا 35 قدیمی زد به تخته نوپان از اونور رفت بیرون ولی من با 52 زدم کمونه کرد نزدیک بود کور بشم!!!

لطفا عکس موردی که ساچمه از نئوپان یه سانتی رد میشه رو برامون بگذارید .بنظر بنده موقعی که چنین بزرگ نمائی میشه برای بقیه دوستان اینطور سو ءتفاهم میشه تفنگشون ایراد داره ودست به آچار میشن ونتیجه معلومه .در بهترین شرایط ساچمه به اندازه خودش داخله نئوپان پرچ میشه یا بعد از اصابت کمونه میکنه.علتش هم اینه که نسبت به سرعت وسطح برخورد انرژی ساچمه رو سطح پخش میشه ولی همین ساچمه اگه به شیشه دلستر با سختی بیشتر بخوره شیشه پودر میشه.اگه دوستان نظر دیگه ای دارن لطف کنن.

دوست عزیز تخته نئوپان همش خورده چوبه و در مقابل ساچمه اصلا مقاومت نداره !!
ساچمه ی تفنگ بادی به راحتی میتونه تخته ی نئوپان حتی ام دی اف(1.5 سانتی) رو رد کنه !

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2014-10-01 07:17 PM

سلام دوستان در به در دارم دنبال فنر اصلی دیانا 52 میگردم گیر میاد؟
قیمتش چنده اگه هست؟
ممنون یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2014-10-02 12:29 AM

سلام دوستان.آیا فنر تایتان واسه 52 گیر میاد.یا حالا کیت تیون دیگه ای؟اگه هست کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2014-10-02 11:00 AM

گیر اومدن که گیر میاد ولی باید زحمت سفارشش از اونور آب رو بکشید!! Khansariha (226)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2014-10-02 01:54 PM

دوستان.فنر اصلی و واشر سه گل 52 چنده؟ایا میشه فنر مدل قوی تری مثل 350 یا 56 روش بست؟گذاشتن راهنما فنر فلزی چه فرقی با پلاستیکی داره؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - xport - 2014-10-02 02:23 PM

تشریف بیارید بوشهر بخرید

آدرس : میدان ششم بهمن (لیان ) - سمت سقا خونه ، پاساژ لیان نبش خیابان

فروشگاه صیاد . هر جور لوازم یدکی بخواید داره ، از فنری گرفته تا پی سی پی و تپانچه گازی و لوازم

زوبین و کراسبو و...

بنده حقیر چون فعلا بوشهر نیستم نمیتونم برم براتون قیمت کنم اما در اسرع وقت قیمتها رو میزارم