شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - yahya.r - 2014-09-24 07:58 PM

از جنس فنر مطمئنم و میدونم که مرغوبه.سوال رو بیشتر به این خاطر پرسیدم چون قبلا دوربین آب بندی شده بود،در هر صورت ممنونKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-09-24 09:24 PM

(2014-09-24 07:58 PM)yahya.r نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از جنس فنر مطمئنم و میدونم که مرغوبه.سوال رو بیشتر به این خاطر پرسیدم چون قبلا دوربین آب بندی شده بود،در هر صورت ممنونKhansariha (8)

یحی جان مطلبو از آخر به اول گرفتی.Khansariha (8)
اینکه میگن چند تا شلیک داشته باش بعد دوربین و ببند برای اینه که اولی که فنر نو هست کمی خشک و خشن عمل میکنه که ممکنه لرزشهای جانبی زیادش به دوربین آسیب برسونه. ولی بعد از تعدادی شلیک به اصطلاح فنر رام میشه و نرمتر و با لرزشهای جانبی کمتری کار میکنه. پس دوربین با فنر آب بندی نمیشه فنر با کارکرد نرمتر و بهینه میشه.
فنر قبلیتو هم نگه دار. احتمال زیادد اگر اصلی باشه هنوز خوبه. برای روز مبادا بکار میاد.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - yahya.r - 2014-09-25 05:58 PM

شهریار جان سلامKhansariha (8)
ممنون از راهنمائی شما و بقیه دوستان،یکی دو ساعت قبل به دلیل اینکه فردا میخوام برم کوه و سلاح رو هم میخواستم ببرم بعد حدود400 شلیک دوربین رو روش بستم و صفرش کردم،البته فردا هم حداکثر 30 شلیک باهاش دارم میخوام بدونم با این تعداد شلیک مشکلی براش پیش میاد!؟فردا بعد برگشتن دوباره دوربین رو باز میکنم و از مگسک استفاده میکنم و بعد از حدود 100-150شلیک دیگه دوباره دوربین رو روش میبندم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mster - 2014-09-25 06:25 PM

(2014-09-25 05:58 PM)yahya.r نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهریار جان سلامKhansariha (8)
ممنون از راهنمائی شما و بقیه دوستان،یکی دو ساعت قبل به دلیل اینکه فردا میخوام برم کوه و سلاح رو هم میخواستم ببرم بعد حدود400 شلیک دوربین رو روش بستم و صفرش کردم،البته فردا هم حداکثر 30 شلیک باهاش دارم میخوام بدونم با این تعداد شلیک مشکلی براش پیش میاد!؟فردا بعد برگشتن دوباره دوربین رو باز میکنم و از مگسک استفاده میکنم و بعد از حدود 100-150شلیک دیگه دوباره دوربین رو روش میبندم

نه دوست عزیز 52 با 400 شلیک رام شده و لیپرز هم بیدی نیست که به این بادها بلرزد
بیشتر هم تیر بزنید مشکلی نیست

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2014-09-30 06:00 PM

سلام دوستان.نمیدونم چرا تفنگ من اینطوریه.چن روز پیش یکی از دوستان با یه دیانا 35 قدیمی زد به تخته نوپان از اونور رفت بیرون ولی من با 52 زدم کمونه کرد نزدیک بود کور بشم!!!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2014-09-30 07:41 PM

(2014-09-30 06:00 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.نمیدونم چرا تفنگ من اینطوریه.چن روز پیش یکی از دوستان با یه دیانا 35 قدیمی زد به تخته نوپان از اونور رفت بیرون ولی من با 52 زدم کمونه کرد نزدیک بود کور بشم!!!
دوست عزیز
در صورت شرایط تست برابر( کالیبر و نوع ساچمه - فاصله - زاویه شلیک) یقینآ تفنگتون بدلایلی ضعیف شده و قدرت طبیعی 52 رو نداره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - civil661 - 2014-09-30 08:26 PM

(2014-09-30 07:41 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-30 06:00 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
در صورت شرایط تست برابر( کالیبر و نوع ساچمه - فاصله - زاویه شلیک) یقینآ تفنگتون بدلایلی ضعیف شده و قدرت طبیعی 52 رو نداره

شرایط دقیقا یکسان بود.حالا با این تفاسیر باید چی کنم؟؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2014-09-30 09:48 PM

قدرت فنر -مکش واشر-سلامت واشر سه گل رو چک کنید
با کمی گشت و گزار از ابتدای همین تاپیک میتونید تفنگتون رو درمان کنید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shabab - 2014-09-30 10:02 PM

شما مطمئنی میخی چیزی توو نئوپان نبوده , حداقل باید میخورد بهش توو نئوپان فرو میرفت و داخلش میموند اینکه کمونه کرده کمی مشکوک میزنه .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - BARZOV - 2014-10-01 10:05 AM

سلام.Khansariha (8)

اگر اشتباه نکنم دینا 52 به خاطر نداشتن سیستم ضد لگد و سیستم ساده تر نسبت به دیانا 54 استهلاک کمتری داشته باشه. ؟

یا اینکه برعکس دینا 54 به دلیل داشتن سیستم ضد لگد استهلاک کمتری داره. ؟

Khansariha (8)