شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2014-08-13 11:29 AM

اولی اونی که به انتها نزدیک تره. دومی اونی که بالاتره.Khansariha (399)
می گم یحیی جان یه نگاه به ستینگ کالر مونیتورت بنداز!! رفیق این کجاش سبزه؟ آبی اولترامارین خالصه! اون یکی هم که قرمزه.Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - yahya.r - 2014-08-13 11:43 AM

ممنون دکترجان دستت دردنکنهKhansariha (8)متوجه شدم
در مورد مانیتور هم چک کردم و مشکلی نبود.ولی این تن بمیره واشری که رو سیلندر سواره سبز نیست؟ججججججججج

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - abcdefghijklm - 2014-08-16 12:07 PM

از یه نفر شنیدم اون قسمتی که روی دیانا 52 مگسک سوار میشه پلاستیکیه راسته
اگه راسته برا تفنگ ضرر نداره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-08-16 01:51 PM

(2014-08-16 12:07 PM)abcdefghijklm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از یه نفر شنیدم اون قسمتی که روی دیانا 52 مگسک سوار میشه پلاستیکیه راسته
اگه راسته برا تفنگ ضرر نداره

بله دوست عزیز پلاستیکی هست. ولی چرا مشکلی پیش بیاره؟! اصلا کاری نداره.
اولا جنس پلاستیکش خوبه. در ثانی تنها نقش یک ریل را دارد که مگسک روی آن حرکت میکند و بسته میشود و چون زاویه دار هست برای تنظیم ارتفاع مگسک ازش استفاده میشه.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel - 2014-08-16 06:05 PM

سلام به همه اساتید عزیز. واسه 52 یکی از دوستانم یه مشکلی پیش اومده . یه قسمت از سیستم داخلی ماشه شکسته. میخواستم بدونم . کاملا میشه ماشه رو عوض کرد یا نه ??
در ضمن من تا دوماه پیش عضو این سایت بودم. ولی به خاطر یه مشکلی دوباره یه نام کاربری دیگه اومدم. اسم قبلیم ghavidel98 بود.
ممنون از لطفتتون.
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2014-08-16 06:51 PM

(2014-08-16 06:05 PM)ghavidel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتید عزیز. واسه 52 یکی از دوستانم یه مشکلی پیش اومده . یه قسمت از سیستم داخلی ماشه شکسته. میخواستم بدونم . کاملا میشه ماشه رو عوض کرد یا نه ??
در ضمن من تا دوماه پیش عضو این سایت بودم. ولی به خاطر یه مشکلی دوباره یه نام کاربری دیگه اومدم. اسم قبلیم ghavidel98 بود.
ممنون از لطفتتون.
Khansariha (8)
سلام دوست عزیز (قویدل)
درخصوص ماشه باید گفت بله میشه بطور کامل نیز عوض کرد بشرطی که اون مدل گیر بیاد و حتما باید هم مدل باشد وگرنه به همراه دستگاه ماشه جدید نیاز به تعویض یا تغییراتی روی دسته پیستون خواهید داشت . (برای اطلاعات بیشتر به تاپیک معرفی ماشه t06 بروید )
در مورد استفاده از نام کاربری قبلی اگر رمز را فراموش کردید نیازی به عضویت جدید نبود کافی بود به یکی از دوستان انجمن خبر میرسوندید . بهرصورت در این مورد اگر کاربری قبلی را میخواهید بمن خصوصی کنید .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - discovery - 2014-08-17 05:19 AM

سلام دوستان امروز وقتی تفنگم رو شارژ کردم دیدم بعد از شارژ فنر پابت نمیشه و برمیگرده سر جاش . وقتی تفنگ رو باز کردم دیدم این میله ی وسط پیستون از پیستون جدا شده .حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-08-17 09:59 AM

(2014-08-17 05:19 AM)discovery نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امروز وقتی تفنگم رو شارژ کردم دیدم بعد از شارژ فنر پابت نمیشه و برمیگرده سر جاش . وقتی تفنگ رو باز کردم دیدم این میله ی وسط پیستون از پیستون جدا شده .حالا باید چیکار کنم ؟؟؟؟Khansariha (8)

آقا بهروز عزیز قبلا بصورت کامل با عکس توضیح دادن.
با تشکر از ایشون خدمت شما.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - discovery - 2014-08-17 11:50 AM

ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - yahya.r - 2014-08-17 11:55 AM

با سلامKhansariha (8)
دوستان آیا ضامن 52 بعد از شارژ کردن که از ضامن خارج میشه و آماده شلیک میشه این قابلیت رو داره که دوباره به ضامن بشه؟(ماشه T06)یا اینکه ضامن اسلحه من مشکل داره؟