شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezamslm - 2014-05-23 01:09 PM

(2014-05-23 01:00 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام از دوستان بی زحمت کسی نمیتونه ی گروپ تو فاصله بیست متری با 52 البته با مگسک بزاره شرمنده.
چون به دلایلی نمیتونم تا مدتی دوربین بزارم روش میخوایتم ببینم با مگسک خیلی اوضاش بی ریخته یا نه؟؟؟؟؟Khansariha (8)
سلام هم استانی عزیزKhansariha (8)
مگسکش خیلی کلفته و هدفگیری باهاش کنده اصلا اوضاع خوبی نداره
من فعلا فقط ساچمه جت دارم که استناد بهش زیاد درست نیست
این ساچمه با دوربین گروپ خوبی نمیده چه برسه با مگسک اونم تو 20 مترKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2014-05-24 09:56 AM

اگر نوک مگسکش اصلاح بشه، نه تنها اوضاعش بی ریخت نیست بلکه دقت خیلی خوبی داره.متاسفانه من مازل و شکاف درجه رو باز کردم و دوباره بستنش هم مستلزم باز کردن دوربین و دردسره! ولی یه مدت با مگسک نازک شده و شکاف درجه باهاش می زدم خیلی عالی بود.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mohammadhaghighat - 2014-05-24 12:35 PM

سلام خدمت همه
52 کالیبر 5.5 , بعد از چندتا شلیک فنرش به اصطلاح رام میشه که بتونم روش دوربین ببندم ؟
اول کار بهتره از چه ساچمه ای استفاده کنم ؟
دوربین سنتر 3-9*32 دارم , صبر کنم تا فنر رام شه یا همین روز اولی ببندم ؟؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2014-05-24 12:44 PM

دوست عزیز حدود 500 تا تیر برای اطمینان از رام شدن فنر کافیه.بهتره برای این کار از ساچمه هایی مثل پرومگنوم استفاده کنید و بعد از بستن دوربین از ساچمه های با کیفیت مثل جی اس بی 15.89 و کراسمن هالوپوینت.فعلا بهتره دوربین رو نبندید.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mohammadhaghighat - 2014-05-24 01:18 PM

(2014-05-24 12:44 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز حدود 500 تا تیر برای اطمینان از رام شدن فنر کافیه.بهتره برای این کار از ساچمه هایی مثل پرومگنوم استفاده کنید و بعد از بستن دوربین از ساچمه های با کیفیت مثل جی اس بی 15.89 و کراسمن هالوپوینت.فعلا بهتره دوربین رو نبندید.Khansariha (8)

دمت گرم , ممنون بابت راهنماییKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2014-05-24 02:47 PM

دوستان دقت کنید دکمه تشکر کافیه و نیازی به پست و ارسال جدید نیست . ممنون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mozahem - 2014-05-24 07:23 PM

(2014-05-24 09:56 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر نوک مگسکش اصلاح بشه، نه تنها اوضاعش بی ریخت نیست بلکه دقت خیلی خوبی داره.متاسفانه من مازل و شکاف درجه رو باز کردم و دوباره بستنش هم مستلزم باز کردن دوربین و دردسره! ولی یه مدت با مگسک نازک شده و شکاف درجه باهاش می زدم خیلی عالی بود.Khansariha (8)

فقط باید مگسک جلو ترمیم بشه یا هردوشون؟
و اصلا باید چه جوری این کار انجام بشه با ی سوهان حله نه؟؟؟؟Khansariha (226)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - royall - 2014-05-24 08:32 PM

(2014-05-24 07:23 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-24 09:56 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگسک جلو و عقب نداریم !!
اون قطعه ای که سر لوله قرار داره مگسکه و اون قطعه ای که روی سیلندر قرار داره شکاف درجه هستش
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2014-05-25 10:30 AM

(2014-05-24 07:23 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز مگسک به جلوییه می گن.Khansariha (226)
برای اصلاحش بهتره از یه سنگ چرخ دونه ریز استفاده کنید.با سوهان هم می شه ولی زمان بیشتری نیاز داره.اگه با یه سنگ چرخ که تغییر دور هم داره انجام بدین خیلی تمیز تر و راحت تر در میاد.بعد از پایان تراش هم قسمتهای ساییده شده رو پرداخت و زاج کاری کنید.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - masih.hunter - 2014-05-26 02:36 PM

قبلا" همین مشگل رو منهم داشتم و برای اینکه اسیب به مگسک اصلی نزنم به این روش عمل کردم :

مگسک رو از روی لوله باز کنید مرگز مگسگ رو با مته 1.5 سوراخی به عمق 3 تا 4 میلیمتر ایجاد کنید سپس یک سوزن رو با چسب قطره ای داخل سوراخ ایچاد شد کنید و بگذارید تاچسب خوب خشک بشه بعد میتونید سرسوزن رو با سیمچین کوتاه کنید البته اگه سوزن به قطر سوراخ باشه که محکم در جای خودش قرار بگیره عالی میشه من با این روش خیلی خوب از مگسگ استفاده میکردم .

موفق باشید . Khansariha (8)