شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezamslm - 2014-04-08 11:24 PM

سلام دوستان
هیچکدومتون به 52 بند وصل کردین؟پیچ جلویی طاقتشو داره؟
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-04-09 01:29 PM

سلام دوست عزیز
جایی دیده بودم که با تغییر وضعیت در اون پیچ و یکم بلندتر کردنش و اضافه کردن یک مهره برای نصب بند ازش استفاده کرده بودند.
به این صورت که فلز نگهدارنده بند بیرون از بدنه چوبی قنداق قرار میگرفت.
هر چی گشت عکسش و پیدا نکردم.

اینجا هم در مورد نصب بند زیاد صحبت شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2014-04-16 02:41 PM

درود.
دوستان مشکل من این دو قسمت هست که توی عکس مشخص کردم . که یه تیکش وصل به ضامن هست و تیکه دیگه مانع از تکون خوردن دیگری میشه!! اونو باید چیکار کنم؟؟
[تصویر: 13976465051.jpg]
درضمن دوستان اگه ساچمه بعد از شلیک داخل لوله گیر کنه مشکل از چیه؟
مثل اینکه 52 قصد داره منو سکته بده اگه قرار باشه همش اینطوری مشکل دار بشه . باید به فکر یدونه at44 باشم.آخه نمیدونم چشه! انگار بدجوری چشم خورده. Khansariha (290)Khansariha (367)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - key - 2014-04-16 05:38 PM

با سلام

والا در مورد ماشه اطلاعی ندارم ولی در مورد گیر کردن ساچمه چون تجربه اش رو دارم مطمئن باشید یا فنر شکسته که موقع کوک کردن مشخص میشه یا واشر سر پیستون پاره شده که من احتمال واشر رو بیشتر میدونم . تستش کنید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2014-04-16 06:14 PM

فنر که سالمه . واشر سر پیستون نمیدونم کدومه. اگه اون واشر آبی داخل سیلندر باشه که سالمه سالمه .
وقتی تیر گیر میکنه تیر بعدی رو که شلیک میکنی تیر قبلی شلیک میشه ولی تیر جدید جای تیر اول میمونه(در ضمن تیر سر لوله گیر میکنه ) Khansariha (399)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-04-16 06:50 PM

سلام
اینطوری که ساچمه از تو لوله خارج نشه که یعنی اصلا زور نداره و یجا هوا کاملا هدر میره. از حد خرابی واشر پیستون هم فراتر هستش.
طبق راهنمایی دوستان و جواب شما فقط میمونه واشر سه گل و رگلاژ بودن دسته کوکینگ.
اگر تیر تو لوله هستش که یبار بدون ساچمه گذاری شلیک کن تا اون در بیاد و بعد یه چک کلی کن و دوباره امتحانش کن ببین چی میشه.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - amiremadi - 2014-04-16 07:01 PM

این که ساچمه از لول خارج نمیشود به دلیل کم شدن قدرت هست.
با توجه به اینکه فرمودید فنر و واشر پیستون سالمه پس تنها دلیلی که میمونه این هست که ممکنه دسته شارژ بغل تفنگ از رگلاژ خارج شده و باعث میشود که خزانه درست کیپ نشود و باد به جای لول از محفظه ساچمه گذاری یا همان خزانه خارج میگردد که درصورت وجود این ایراد باید صدای شلیکهای شما به شدت بالاتر رفته باشد و همچنین لگد سلاح نیز زیاد شده باشد. چون دقیقا مثل خالی شلیک کردن هست .آیا این علائم را دارید؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2014-04-16 07:13 PM

قدرت تفنگ که خیلی کم شده . پارچه رو هم سوراخ نمیکنه.توی لوله که فوت میکنم از زیر پیستون هوا میده. یعنی از سمت قسمت چوبی تفنگ هوا میده. اونم خیلی خیلی کم . هر چقدر هم دسته کوکینگ رو رگلاژ میکنم درست نمیشه.
اگه میشه روش رگلاژ کردنش رو بگید ببینم درست انجام دادم یا نه؟ Khansariha (8)
ممنون از راهنمایی همگی.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-04-16 08:52 PM

در مورد هوا دادن دوست عزیز اگر واشر سر سیلندر یعنی همون آبی رنگه مشکلی داشته باشه باز هم بعید میدونم تا این اندازه قدرت تفنگ کم بشه.
و اما در مورد رگلاژ زیاد صحبت شده
فعلا این دوتا و براتون پیدا کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همین صفحات هم توضیحات خوبی هست. اگر باز هم مشکلی داشتید در موردش بفرمایید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2014-04-16 10:05 PM

اهرم رو هم رگلاژ کردم ولی باز از این دو قسمت هوا میده!!!Khansariha (290)
[تصویر: 13976732101.jpg]

[تصویر: 13976733001.jpg]