شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - nakhjir - 2014-03-30 06:24 PM

درود بر همه اساتید
به نظر بنده طول فنر باید استاندار باشه و اگه فنر بلندتری رو شما استفاده کردی به احتمال زیاد به واشر داخل پیستون صدمه زدی و بر اثر ضربه و فشار زیاد دچار پارگی شده.

تفنگ رو باز کن و واشر رو چک کن.

پوزش بنده رو بپذیرید اساتید محترم

سپاس

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2014-03-30 06:25 PM

(2014-03-30 06:02 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سلاح شما بعد از تعویض فنر و راهنمای فنر قدرتش خوب بود و الان اینطوری شده؟؟؟
آیا موقع کوک کردن صدای غیر عادی نمیده؟؟؟ قدرت کمتری برای کوک کردن نمیخواد؟؟؟
واشر سه گل و چک کن ببین سالمه یا نه.
اگر سالم باشه مشکل ازفنر یا واشر پیستون هستش.

قدرتش بعد از تعویض فنر بیشتر از قبل شده بود. و همین امروز دیدم اینجوری شده.
موقع کوک کردن هیچ صدای غیر عادی و مشکلی نداره. قدرت کوک کردنش نسبت به موقعی که فنرو عوض کردم. نصفش شده .
واشر سه گل رو چجوری چک کنم ؟ باید تفنگ باز بشه ؟

(2014-03-30 06:24 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر همه اساتید
به نظر بنده طول فنر باید استاندار باشه و اگه فنر بلندتری رو شما استفاده کردی به احتمال زیاد به واشر داخل پیستون صدمه زدی و بر اثر ضربه و فشار زیاد دچار پارگی شده.

تفنگ رو باز کن و واشر رو چک کن.

پوزش بنده رو بپذیرید اساتید محترم

سپاس

دوست عزیز اگه بخوام واشر داخل پیستون رو عوض کنم هزینش چقدره؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-03-30 06:57 PM

(2014-03-30 06:25 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قدرتش بعد از تعویض فنر بیشتر از قبل شده بود. و همین امروز دیدم اینجوری شده.
موقع کوک کردن هیچ صدای غیر عادی و مشکلی نداره. قدرت کوک کردنش نسبت به موقعی که فنرو عوض کردم. نصفش شده .
واشر سه گل رو چجوری چک کنم ؟ باید تفنگ باز بشه ؟

دوست عزیز اگه بخوام واشر داخل پیستون رو عوض کنم هزینش چقدره؟

خب در مورد تست واشر سه گل که تو تاپیک راهنمایی برای تعمیرات دوست عزیز old.hunter برات توضیح دادن و شما هم تست کردی فقط میمونه تعویضش که بدون باز کردن هم امکان پذیر هست

واشر اصلی سر پیستون و 2 ماه قبل از آقالو گرفتم 40.000 تومان و واشر سه گل هم همین قیمت.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - old.hunter - 2014-03-30 08:31 PM

به دو روش میشه واشر سه گل رو عوض کنی
1 یک میله محکم به صورت ال مانند درست کنی که الش کوچیک باشه
تفنگ رو کوک کنی میله رو بفرسی داخل پشت سه گل با احتیاط بکشیش بیرون
2 تفنگ باز بشه پیچ روی پیستون هم باز بشه راحت تعویض بشه
نیازی نیست 40 هزار تومن پول بدی نمونه واشر سه گل رو ببر پیش پک تراش یا تراشکار
بده برات با پلی آمید بتراشه فکر کنم ازتون هزار و پانصد تا 2 هزار تومن بگیره
الان چند نفر از دوستان گذاشتن و راضی هستن Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ghavidel98 - 2014-03-30 08:47 PM

درود.
دوستان اسلحه رو باز کردم. همه ی واشر ها کاملا سالم بودن. فنر هم سالم بود. مشکل اهرم کوکینگ بود که باید رگلاژ می شد. الانم درست شد. دیگه حتی یه ذره هم هوا نمیده.
از همه دوستانی که راهنمایی کردند ممنونم. لطف کردین.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sany - 2014-03-31 08:50 PM

(2014-03-13 01:53 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-13 12:47 PM)sany نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .. من قصد تهیه دیانا 52 یا 54 رو دارم ... به نظر اساتید سیستم آنتی شوک 54 نسبت به 52 ارزش 500 هزار تومن رو داره ؟ احساس میکنم 52 دردسر کم تری داشته باشه ... البته دقت خیلی مهم هست برای هر تیر اندازی که 52 هم باید در حد 54 دقیق باشه ! کسی هر دو رو داشته ؟

سلام دوست عزیز اگر شما هدفتون از آنتی شوک اینه که تنظیم دوربین به هم نخوره چرا بیایید 500 هزار بیشتر هزینه کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
با 400 تومن میشه یه لیپرز یا سنتر خرید
در ضمن همونطور که دوستان هم فرمودند وزن 52 سبکتره و برا شکار هم میتونی ازش استفاده کنید
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم

دوست عزیز ممنون از راهنماییت . من 54 خریدم با یک دوربین دیانا . گفتم شاید کمی دقیق تر باشه ولی با نظر شما موافقم وزنش یکم زیاده برای شکار ..
ممنون از پاسخ شما

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezamslm - 2014-04-02 08:23 PM

سلام دوستانKhansariha (8)

لطفا اگه کسی فیلم یا pdf از باز و بست کردن 52 داره بذاره
ممنون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2014-04-02 08:36 PM

(2014-04-02 08:23 PM)rezamslm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)

لطفا اگه کسی فیلم یا pdf از باز و بست کردن 52 داره بذاره
ممنون
دوست عزیز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازکردن و تیونش رو نشون میده

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shekari - 2014-04-03 12:12 AM

دوستان سلام دقت دیانا 52 کالیبر4.5 توی فواصل 50 تا 60 متر چه طوره؟ میشه باهاش توی این فاصله گنجشک زد؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2014-04-03 12:29 AM

(2014-04-03 12:12 AM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام دقت دیانا 52 کالیبر4.5 توی فواصل 50 تا 60 متر چه طوره؟ میشه باهاش توی این فاصله گنجشک زد؟

52 تفنگ خوبیه تو این فاصله هم میتونه سکه رو بزنه گنجشک که دیگه جای خود داره.
ولی از همه مهم تر تیرانداز و دوربین هست.