شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arash1324 - 2014-01-31 08:18 PM

(2014-01-31 06:58 PM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و وقت بخیر دوستان
من بین خرید دیانا 52 و 54 موندم دوستان کدوم رو پیش نهاد می کنید

سلام و درود دوست عزیز Khansariha (8)

ابتدا حضورتون عرض کنم جهت مشاوره به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نمایید .

در اونجا هدف از خرید تفنگ با بودجه ای که درنظر گرفتید برای دوستان عنوان کنید تا دوستان و اساتید شما رو بهتر راهنمایی کنند .
(2014-01-31 07:29 PM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا نمیشه پیام خصوصی ارسال کرد

بعلت تازه وارد بودن شما ، شما باید 30 عدد پست مفید ارسال داشته باشید تا بتوانید از سیستم پیام خصوص استفاده کنید .Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - omega - 2014-02-04 03:22 AM

يه دوربين خوب واسه ٥٢ ميخواستم بخرم!
چي پيشنهاد ميكنين
كيفيت برام مهمه نه امكانات و زووم زياد
قيمت زير ٥٠٠

معرفی دیانا 52-diana 52 - cacciatore - 2014-02-04 07:56 AM

(2014-02-04 03:22 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چي پيشنهاد ميكنين
قيمت زير ٥٠٠

اگه براي شكار ميخواي 40x.3-9 ليپرز يا سنتر پوينت بگير چون سبك تره
اگه براي هدف زني ميخواي 16-4 همين ماركا رو بگير يه كم گرون تر و سنگينتره ، اولي تقريباً ٣٢٠ و دومي تقريباً ٤٧٠ تومنه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arash1324 - 2014-02-04 12:26 PM

(2014-02-04 03:22 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چي پيشنهاد ميكنين
قيمت زير ٥٠٠

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

براي 52 دو مدل دوربين پيشنهاد مي كنم . سنتر 3×9×32 و 4×16×40 كه هر دو از كيفيت خوبي برخوردار هستند Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hoossein - 2014-02-06 12:26 AM

سلام دوستان قصد خرید تفنگ دیانا 54 رو دارم البته شایان ذکر است که یه تفنگ دیانا 54 دسته دوم ولی در حد نو یعنی به گفته خود فروشنده که یکی از بچه های سایت هست چیزی حدود 20 تا شات داشته و میگه که تفنگ نو به من قیمت داده 1/300 با یه دوربین که اسمش رو یادم رفته می گه اونم 300 خریده بنظرتون ارزش خرید داره اخه من به خاطر وزن زیادش می گم البته من شکار تو کوه نمیرم بیشتر از تو ماشین شکار میزنم کالیبرشم 5/5 هستش یه خورده دلم رو زده اخه با 5/5 نباید از کبوتر پایین شلیک کرد اخه چیزی ازش نمیمونه اونم دیانا نظرت دوستان چیه؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhakami - 2014-02-06 01:48 AM

دوست عزیز به موضوع تاپیک لطفا توجه کن. اینجا تاپیک معرفی دیانا 52 است. لطفا اگر قصد خرید اسلحه داری به تاپیک اعلام نیاز برای خرید اسلحه و ملزومات مراجعه کن .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - omega - 2014-02-07 03:16 AM

(2014-02-06 12:26 AM)hoossein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان قصد خرید تفنگ دیانا 54 رو دارم البته شایان ذکر است که یه تفنگ دیانا 54 دسته دوم ولی در حد نو یعنی به گفته خود فروشنده که یکی از بچه های سایت هست چیزی حدود 20 تا شات داشته و میگه که تفنگ نو به من قیمت داده 1/300 با یه دوربین که اسمش رو یادم رفته می گه اونم 300 خریده بنظرتون ارزش خرید داره اخه من به خاطر وزن زیادش می گم البته من شکار تو کوه نمیرم بیشتر از تو ماشین شکار میزنم کالیبرشم 5/5 هستش یه خورده دلم رو زده اخه با 5/5 نباید از کبوتر پایین شلیک کرد اخه چیزی ازش نمیمونه اونم دیانا نظرت دوستان چیه؟

اين سوالو تو تاپيك ٥٤ هم نوشتين بچه ها بهتون گفتن تو قسمت مشاوره مطرح كنين
اينجا مشاوره خريد ٥٤ مرد مومن!؟
(2014-02-04 07:56 AM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چي پيشنهاد ميكنين
قيمت زير ٥٠٠

اگه براي شكار ميخواي 40x.3-9 ليپرز يا سنتر پوينت بگير چون سبك تره
اگه براي هدف زني ميخواي 16-4 همين ماركا رو بگير يه كم گرون تر و سنگينتره ، اولي تقريباً ٣٢٠ و دومي تقريباً ٤٧٠ تومنه

تفاوت وزنشون چقدره؟
اگه چندان محسوس نيست ٤٠*١٦-٤ رو بگيرم
ممنون دوست عزيز

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - omega - 2014-02-08 11:15 PM

ببخشيد من جايي رو براي مطرح كردن اين سوالم پيدا نكردم

همه ي ديانا ها تو خود المان ساخته ميشن!؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - drivyyy - 2014-02-08 11:50 PM

(2014-02-08 11:15 PM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما یک بار 52 دستمون گرفتیم هیچ جاش Made in germany ننوشته ولی وقتی بحث کیفیت باشه واقعا حرف نداره Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - omega - 2014-02-09 03:09 AM

(2014-02-08 11:50 PM)drivyyy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-08 11:15 PM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما یک بار 52 دستمون گرفتیم هیچ جاش Made in germany ننوشته ولی وقتی بحث کیفیت باشه واقعا حرف نداره Khansariha (8)

روي لولش حك شده Made in Germany
مشكل نوشتن يا ننوشتنش نيست
آخه يكي از دوستان گفت كه Benjamin به سفارش امريكا تو چين ساخته ميشه
ميخوام بدونم دينا هم همينطوره!؟؟؟!