شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhakami - 2014-01-16 01:12 PM

دوست محترم danielaxe شما در حدی نیستی که بخواهی برای ناظم سایت تکلیف مشخص کنید. متاسفم که باید بهتون تذکر بدم. یه مقدار تو نوشتار خودتون دقت کنید. در صورت تکرار باهاتون برخورد میشه. چون این سایت جای گفتن این جملات نیست.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - danielaxe - 2014-01-16 01:34 PM

با اين اوصاف جواب سوالات مارو كي ميده!؟

مسيح كجايي!؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingzax - 2014-01-16 01:41 PM

(2014-01-16 12:55 PM)danielaxe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منتظر بوديم شما بياي دستورشو بدي دسته بنديش كنيم

مقايسه كردن هم جزو بحث هاي مربوطه اس
اين كه يه pcp زير ٢ تومن ادمو راضي تر نگه ميداره يا ديانا ٥٢
خيلي تو خريدن يا نخريدن تاثير داره
شما به جاي اينكه به ايو ور اون ور گير بدين اگه اطلاعاتي دارين در اين مورد توضيح بدين با دليل
اگه. ندارين شيك و مجلسي سر جاتون بشينين يه بزرگوار ديگه كه ميدونه نظر بده

دوست عزیز این چه طرز برخورد هست!!! مخصوصا با یک عضو قدیمی سایت
اینجا هم محل معرفی هست نه مقایسه

بعدشم 52 قیمتش 1360 دیروز قیمت کردم. با یک دوربین میشه 1600 1700 و یک پی سی پی هم کم کم فقط خود اسلحه خالی 1800 هست
دوربین و تلمبه یا مخزن و لوازم شارژ و سایلنسر و حساب کنی خیلی بیشتر از این حرفها در میاد
بازم اگر اشتباه می کنم بزرگان تصحیح کنند

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhakami - 2014-01-16 01:47 PM

دوستان لطف کنن تاپیک رو به بیراهه نبرن. به موضوع تاپیک توجه کنید و از ادامه موضوعاتی که به این تاپیک ربطی نداره خودداری کنید. ممنون از همتون.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - danielaxe - 2014-01-16 01:57 PM

kingzax عزيز ممنون
در ضمن جملاتم مصالمت اميز بود باور نميكني يه بار ديگه بخونش اما مهربون تر

ممنون از همتون خيلي گلين
يه ماچم بدهي من به همتون

:-*

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - jana - 2014-01-16 02:50 PM

درود به دوستان ...
من چرا دیانا 52 رو بعد از این همه گشت و گذر تو اینترنت انتخاب کردم :
از کمر شکن خوشم نیومد چون به نظرم یک کمی تکراریه و میخواستم چیزی متفاوت باشه و در عین حال پرقدرت.... نوع مسلح کردنش به نظرم به تفنگ زیبایی خاصی میده چون با طرف دیگه قرینه نیست و نامتقارن بودنش خیلی زیباست... به نظرم اگه از بغل مسلح بشه هنگامیکه رو پایه یا روی وسیله ای بذاریم دیگه نیاز نیست تفنگ رو برداریم و به کمی مهارت در همون حالت میشه مسلحش کرد... از اونجتئیکه کونوردی زیاد میرم حقیقتش خرگوش برای شکار زیاد ندیدم . اگه تو فاصله نزدیک باهاش برخورد بکنم که به نظرم 4.5 دیانا 52 خیلی راحت جواب میده و در واقع سرعت شلیکش هم خوبه . سار و کبوتر و نهایتا کبک زیر 50 متر به نظرم خیلی عالی میزنه... وزنش تفنگ هم تا حدودی به نسبت کل تفنگهای بادی خوبه...خوبیه 52 اینه چون کمر شکن نیست به نظر میاد دقیق تر از تفنگهای کمر شکنه...
در هر حال هر کسی بنا به سلیقه خودش میاد چیزی رو انتخاب میکنه که ما هم از دیانا 52 کالیبر 4.5 خوشمان آمد....

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shekaarban - 2014-01-16 03:12 PM

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
چون تایپیک جدا گانهای در مورد دیانا 48 ندیدم مجبور شدم سوالم رو اینجا مطرح کنم
فرق دیانا 48 با 52 در چیه آیا فقط در قنداق یا اندازه فنر یا کورس پیستون چون در سایت دیانا دیدم که سرعتشون 50 فوت فرق میکنه
(در تایپیک گزارش قیمتها دیدم که 48 در ایران وارد شده)
قصد خرید کالیبر 4.5 رو دارم با توجه به شکارهایی که در دسترس من هست.
احساس کردم 48 باید با ساچمه های ارزونتر و در دسترس بازار مثل پرومگنوم سازگارتر باشه وهم 200 گرم سبکتر از 52 است آیا درسته؟
و از لحاظ دقت و لگد چطوره؟
ممنونم از توجه اساتید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2014-01-16 03:22 PM

(2014-01-16 03:12 PM)shekaarban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
چون تایپیک جدا گانهای در مورد دیانا 48 ندیدم مجبور شدم سوالم رو اینجا مطرح کنم
فرق دیانا 48 با 52 در چیه آیا فقط در قنداق یا اندازه فنر یا کورس پیستون چون در سایت دیانا دیدم که سرعتشون 50 فوت فرق میکنه
(در تایپیک گزارش قیمتها دیدم که 48 در ایران وارد شده)
قصد خرید کالیبر 4.5 رو دارم با توجه به شکارهایی که در دسترس من هست.
احساس کردم 48 باید با ساچمه های ارزونتر و در دسترس بازار مثل پرومگنوم سازگارتر باشه وهم 200 گرم سبکتر از 52 است آیا درسته؟
و از لحاظ دقت و لگد چطوره؟
ممنونم از توجه اساتید
دوست عزیز
فکر خرید diana 48 رو نکنین چون این ورژن نایاب و به سفارش rwsکه توزیع کننده محصولات دیانا در آمریکا هست تولید میشه و هیچ فرقی به غیر از قنداق با 52 نداره البته مدلهای اولیه اش در اهرم ضعیفتر بودند که الآن برطرف شده
مدلی که اینجا تا حدودی توزیع شده و به تعدادمعدود بعضی از دوستان دارن ورژن 48/52 هست که نسل اول قبل از 52 بوده
در هر حال با خرید 52 هیچ تفاوتی با اونها احساس نمیکنید دقتش از حد مطلوب بالاتر و لگدش هم در حد متوسط میشه بیان کرد

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2014-01-16 04:37 PM

اگه قصد خرید کالیبر 4.5 دارین اصلا با ساچمه های متوسط قیمت بازار مثل انواع گاموها سازگاری نداره . باراکودا و jsb عالیه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hoseinazami - 2014-01-17 02:10 PM

دوستان عزیز

دسته کوک سلاح بنده یمقدار از پیچه [تصویر: ?view=att&th=1439fc11bed48159&am...TthJbvQsvs]رگلاژ پایین‌تر اومده و موقع بسته شدن میگیره به پیچه رگلاژ.باید یکم به سمت بالا فشار بدم تا خوب چفت شه .لطفا راهنمایی‌ کنید چیکار کنم تا حالت نرمال بسته شه.ممنون