شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - danielaxe - 2014-01-15 06:33 PM

آقا ميگم نظر نده واسه همينه ديگه
ميخوام پرنده بزنم
تخريب واسه چي
نسبت حجم بدن يه پرنده رو به اندازه ساچمه درنظر بگير
در ضمن بردش خيلي برام مهمه
نسبت افت ٥.٥ به ٤.٥ خيلي زياده
Khansariha (290)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arash1324 - 2014-01-15 06:39 PM

(2014-01-15 06:33 PM)danielaxe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ميگم نظر نده واسه همينه ديگه
ميخوام پرنده بزنم
تخريب واسه چي
نسبت حجم بدن يه پرنده رو به اندازه ساچمه درنظر بگير
در ضمن بردش خيلي برام مهمه
نسبت افت ٥.٥ به ٤.٥ خيلي زياده
Khansariha (290)

من باتوجه به نظر جنابعالي پستم رو حذف كردم Khansariha (8)

شما منظورتون رو شفاف تر كنيد كه چه پرنده اي . پرنده در حد گنجشك و يا كبوتر .
ضمنا جهت مشاوره خريد به تاپيك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه كنيد . باتشكر Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - andytanha - 2014-01-15 07:06 PM

برای شکار بهتره از 5.5 استفاده کنید من خودم 4.5 52 داشتم فوختم الان میخوام 460 بگیرم
در مورد 460 هم فکر کنید
اقا ارش هم 460 داره

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - jana - 2014-01-15 07:58 PM

(2014-01-15 07:02 PM)danielaxe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
٤.٥ يا ٥.٥؟
كسي نبود!؟Khansariha (219)

درود دوست گرامی...
من هم مثل شما درصدد خرید تفتگ بادی هستم. اول از شادو هزار شروع شد ولی بعدش گفتم یه چیز خوب بگیرم و رسیدم به وایرخ 80 ولی با توجه به اینکه بیشتر برای شکار میخوام با توجه به نظ دوستان و تحقیقاتی که انجام دادم رسیدم به دیانا 52 که به نظر من تفنگ خیلی خوبی هست...
الا میرسیم به اصل مطلب که 4.5 بهتره یا 5.5 ؟؟؟
از خیلی از دوستان سوال کردم . هم از دوستان داخل همین سایت و هم جاهای دیگه و هم دوستان خارج از این سایت...
اکثر دوستان داخل این سایت با 5.5 موافقند چون میگن تخریب 5.5 بیشتره ولی تمامی دوستان بیرون با 4.5 موافقند (خودم عاشق ماهیگیری هستم و تازه دارم به دنیای شکار وارد میشم و دوستانی که میگم همه فامیلهامون هستن که قریب به 95 همه تک لول و دودل دارن و فقط من یکی کمی از فامیلهامون عقب موندم)Khansariha (399)
خودم به این تنیجه رسیدم که کسی که بخواد وارد دنیای شکار بشه باید از همه مدل رو داشته باشه...
خودم واقعا دوست دارم یه بادی بگیرم و یه پی سی پی و یه دولول... که همه اینها تقریبا مکمل همیگه هستن و فکر میکنم دوستان این سایت اکثرشون بیشتر از یک اسلحه دارن.
از اونجاییکه انتظار من از یه تفنگ بادی در حد زدن مرغابی و پرلا و ... نیست (هر چند بستگی داره به کجای پرنده بخوره)
به نظر من 4.5 بهتره تا 5.5 ... دلایلش با توجه به اینکه وقت زیادی میبره تا بنویسم (مثل همین نوشته های طولانی من!) خودم 4.5 و بیشتر میپسندم تا 5.5
با توجه به سرعت 4.5 نسبت به 5.5 خودم 4.5 رو بیشتر میپسندم
تصمیم گرفتم 4.5 52 بگیرم با دوربین لیپرز که حدودا 1800 تا 2 تومن برام هزینه داره
با سپاس فراوان
Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2014-01-15 09:32 PM

(2014-01-15 09:25 PM)alirezass نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 54 با دوربین لیپرز عالیه من خودم توی 50 مترقمری باهاش زدم.الانم دنبال سایلنسر برا 54 هستم اگه کسی واسم سراغ داره بگه

دوست عزیز سلاح 54 !!! شکار قمری !!! فکر می کنم تایپیک رو اشتباه اومدید؟ اگر هم چیزی نیاز دارید باز تایپیک اعلان نیاز وجود داره Khansariha (8)
(2014-01-15 07:58 PM)jana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-15 07:02 PM)danielaxe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
٤.٥ يا ٥.٥؟
كسي نبود!؟Khansariha (219)

درود دوست گرامی...
من هم مثل شما درصدد خرید تفتگ بادی هستم. اول از شادو هزار شروع شد ولی بعدش گفتم یه چیز خوب بگیرم و رسیدم به وایرخ 80 ولی با توجه به اینکه بیشتر برای شکار میخوام با توجه به نظ دوستان و تحقیقاتی که انجام دادم رسیدم به دیانا 52 که به نظر من تفنگ خیلی خوبی هست...
الا میرسیم به اصل مطلب که 4.5 بهتره یا 5.5 ؟؟؟
از خیلی از دوستان سوال کردم . هم از دوستان داخل همین سایت و هم جاهای دیگه و هم دوستان خارج از این سایت...
اکثر دوستان داخل این سایت با 5.5 موافقند چون میگن تخریب 5.5 بیشتره ولی تمامی دوستان بیرون با 4.5 موافقند (خودم عاشق ماهیگیری هستم و تازه دارم به دنیای شکار وارد میشم و دوستانی که میگم همه فامیلهامون هستن که قریب به 95 همه تک لول و دودل دارن و فقط من یکی کمی از فامیلهامون عقب موندم)Khansariha (399)
خودم به این تنیجه رسیدم که کسی که بخواد وارد دنیای شکار بشه باید از همه مدل رو داشته باشه...
خودم واقعا دوست دارم یه بادی بگیرم و یه پی سی پی و یه دولول... که همه اینها تقریبا مکمل همیگه هستن و فکر میکنم دوستان این سایت اکثرشون بیشتر از یک اسلحه دارن.
از اونجاییکه انتظار من از یه تفنگ بادی در حد زدن مرغابی و پرلا و ... نیست (هر چند بستگی داره به کجای پرنده بخوره)
به نظر من 4.5 بهتره تا 5.5 ... دلایلش با توجه به اینکه وقت زیادی میبره تا بنویسم (مثل همین نوشته های طولانی من!) خودم 4.5 و بیشتر میپسندم تا 5.5
با توجه به سرعت 4.5 نسبت به 5.5 خودم 4.5 رو بیشتر میپسندم
تصمیم گرفتم 4.5 52 بگیرم با دوربین لیپرز که حدودا 1800 تا 2 تومن برام هزینه داره
با سپاس فراوان
Khansariha (48)
دوست عزیز مبارکتون باشه ، دلایل توصیه کالیبر 5.5 به 4.5 برای دیانا 52 با کاربری شکار قبلا در این تایپیک زیاد بحث شده و اینکه دوستان در پست های قبلی گفتن 5.5 خوبه به خاطر تخریب بیشتر نسبت به 4.5 و یه دلیل دیگش سازگاری این کالیبر با ساچمه های ارزان تر و متوسط بازار داخل هستش ولی در کالیبر 4.5 باید بری سمت جی اس بی ، باراکودا (کمتر) و کراسمن ، کمترین مدل گامو پرومگنوم هستش که معمولا خوب جواب نمیده ! (خوب تیراندازی با تفنگ بادی همش فقط خرید خود تفنگ نیست و کمی هم باید آینده نگر بود ، ببینین برای ساچمه در آینده مشکل نخواهید داشت)
در هر صورت مهم رضایت خودتون هستش و لذت و خوشی که از تیراندازی دارید. Khansariha (8)

نقل قول :ای کاش چین مثل xt1000که کپی350هست از 52هم کپی بزنه تا ما هم بتونیم بگیریم باحاش حال کنیم.
دوست من درسته ایکس تی 1000 به قولی کپی از دیانا 350 مگنوم هستش ولی این به این معنی نیست که مثل 350 مگنوم باشه ، مدلی هم شبیه به دیانا 52 با لوله ثابت و مسلح شدن از کنار توسط برادرای چینی تولید شده ولی خوب دیانا 52 دیانا 52 هستش و جایگزین نداره ، به جای اون می تونین باز از همین برند آلمانی دیانا ولی مدلی پایین تر و کلاسیک تر (مدل 35،36،34 و یا 31) بخرید و بعد مدتی تعویض به 52 بکنید. (نظر شخصی خودم بهتر از این چینی های کپی هستش حتی شادو 1000 رو بهش ترجیح میدم )
Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - danielaxe - 2014-01-15 10:19 PM

٤/٥ فقط
الكي شلوغش نكنين :-)

خيلي بچه هاي خوبي تو اين سايت هستن ، از همتون ممنونم

٥٢ ديانا يا at44 !?
شايد فك كنين به هم ربطي ندارن
اما با ٢ تومن ميشه جفتشو خريد

PCP دردسر داره!؟
يا ٥٢ خيلي پايينه نسبت به يه t44؟
(2014-01-15 07:06 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای شکار بهتره از 5.5 استفاده کنید من خودم 4.5 52 داشتم فوختم الان میخوام 460 بگیرم
در مورد 460 هم فکر کنید
اقا ارش هم 460 داره

چرا pcp نميگيري؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - jana - 2014-01-15 11:04 PM

دوستان توجه کنید مطلب فقط در رابطه با دیانا 52 هست...
با سپاسKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2014-01-15 11:21 PM

یه لحظه اومدم تو تاپیک خدا رو شکر همه چی هست به جز مطلب درباره دیانا 52!!!
آقایون اول مطلبتون رو دسته بندی کنید بعد پست بفرستید.یعنی این قدر کار سختیه؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - danielaxe - 2014-01-16 12:55 PM

(2014-01-15 11:21 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظر بوديم شما بياي دستورشو بدي دسته بنديش كنيم

مقايسه كردن هم جزو بحث هاي مربوطه اس
اين كه يه pcp زير ٢ تومن ادمو راضي تر نگه ميداره يا ديانا ٥٢
خيلي تو خريدن يا نخريدن تاثير داره
شما به جاي اينكه به ايو ور اون ور گير بدين اگه اطلاعاتي دارين در اين مورد توضيح بدين با دليل
اگه. ندارين شيك و مجلسي سر جاتون بشينين يه بزرگوار ديگه كه ميدونه نظر بده

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - arash1324 - 2014-01-16 01:03 PM

(2014-01-16 12:55 PM)danielaxe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-15 11:21 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظر بوديم شما بياي دستورشو بدي دسته بنديش كنيم

مقايسه كردن هم جزو بحث هاي مربوطه اس
اين كه يه pcp زير ٢ تومن ادمو راضي تر نگه ميداره يا ديانا ٥٢
خيلي تو خريدن يا نخريدن تاثير داره
شما به جاي اينكه به ايو ور اون ور گير بدين اگه اطلاعاتي دارين در اين مورد توضيح بدين با دليل
اگه. ندارين شيك و مجلسي سر جاتون بشينين يه بزرگوار ديگه كه ميدونه نظر بده

سلام و درود Khansariha (8)

دوست عزيز منظور دوستمون در حالت كلي هست و منظورشون به شما نبوده . اگر اينطور مي بود مطمئناً شما رو مورد خطاب قرار ميدادند .
لطفا يكم مهربان تر . Khansariha (8)