شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - morteza - 2011-07-24 09:31 AM

دوست عزیز داخل پاساژ روبروی شیطان بازار(روبروی ساحل)دو سه تا مغازه بود که تفنگ میفروختند البته یه هشت سالی هست بندر نرفتم در ضمن تا قشم هم راهی نیست میتونی بازار های درگهان وخود قشم هم پیگیر بشی برای با هواپیما آوردن یادت باشه حتما فاکتور مهر دار بگیری که داخل آن مارک /مدل/شماره سریال ذکر شده باشدو داخل جعبه اصلی باشد.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aliyazdi - 2011-08-05 05:21 PM

سلام دوستان
فردا برای خرید یک 52 دارم میرم فردوسی قیمت 450 تا 470 بود قبلا آمار گرفتم فقط میمونه اینکه لوازم جانبی خیلی مهم چیزی هست بگیرم
یه کمک هم در مورد ساچمه بکنید ممنون میشم
تو جعبه هم چیزه خاصی هست یا نه؟
ممنون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mohsen1982 - 2011-08-05 06:47 PM

دوست عزيزتوجعبه هيچ چيزي نيست بغيرتفنگ. لوازم جانبي مهمترينش دوربين وساچمه وپايه دوربين يك تكه است وچيزخاص ديگه اي نميخواد.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ALIANA-54-T06 - 2011-08-05 06:53 PM

(2011-08-05 05:21 PM)aliyazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
فردا برای خرید یک 52 دارم میرم فردوسی قیمت 450 تا 470 بود قبلا آمار گرفتم فقط میمونه اینکه لوازم جانبی خیلی مهم چیزی هست بگیرم
ممنون
دوست من حالا که تصمیم گرفتی برای خرید به آکبند بودنش دقت کن و سایل خاصی غیر از کاغذ کاتالوگ در کارتونش نیست ساچمه هم بنظرم اگر مشکل پولی نداری باراکودا و jsb عالیند و اگر قیمت مناسب و ارزون بخواهی پرومگنوم هم خوبه بنظرم خیلی دنبال ساچمه های متفرقه و کمیاب هم نباش و بیشتر هم سعی کن با یک نوع ساچمه عادت کنی . پیشاپیش هم مبارکه Khansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2011-08-05 06:59 PM

(2011-08-05 05:21 PM)aliyazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ممنون

Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)من یزد شهرستان ادکان قیمت گرفتم دیروز 5.5 رو میداد 535000Khansariha (367) پا شم بیام تهران که میصرفه البته قرار شده داداش مسیح برام یدونه اصفحان ردیف کنه انشاالله همین قیمت ها میشه از الان مبارکت باشه دوست عزیز
(2011-08-05 06:59 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ممنون

Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)من یزد شهرستان ادکان قیمت گرفتم دیروز 5.5 رو میداد 535000Khansariha (367) پا شم بیام تهران که میصرفه البته قرار شده داداش مسیح برام یدونه اصفحان ردیف کنه انشاالله همین قیمت ها میشه از الان مبارکت باشه دوست عزیز

اصفهان رو بد نوشتم Khansariha (226)نزدیک افطاره خوب نخندین راضی نیستمKhansariha (214)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - aliyazdi - 2011-08-05 09:30 PM

[Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)من یزد شهرستان ادکان قیمت گرفتم دیروز 5.5 رو میداد 535000Khansariha (367) پا شم بیام تهران که میصرفه البته قرار شده داداش مسیح برام یدونه اصفحان ردیف کنه انشاالله همین قیمت ها میشه از الان مبارکت باشه دوست عزیز
[/quote]

اصفهان رو بد نوشتم Khansariha (226)نزدیک افطاره خوب نخندین راضی نیستمKhansariha (214)

[/quote]
سلام دوست من همشهری هم هستیم
اگه به مسیح خان سفارش دادی که مشکلی نیست دادا خیالت راحت منم اگه یه کم عجله نبود راضی بودم این کارو بکنم در عوض مطمئن تر خرید کنم
تهران تو فردوسی جنوبی که بیشتر لوازم شکار و صیادی هست بین 450 تا 470 بود
اما چه جوری بشه فهمید که نو هست چون مغازه دار از جعبه درآورد تو نایلون بود داد دستم میشه راهنمایی کنین یعنی فنر اینا رو عوض میکنن .........؟
به هر حال ممنون از لطف همتون

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2011-08-05 11:37 PM

(2011-08-05 09:30 PM)aliyazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)من یزد شهرستان ادکان قیمت گرفتم دیروز 5.5 رو میداد 535000Khansariha (367) پا شم بیام تهران که میصرفه البته قرار شده داداش مسیح برام یدونه اصفحان ردیف کنه انشاالله همین قیمت ها میشه از الان مبارکت باشه دوست عزیز

[/quote]
سلام دوست من همشهری هم هستیم
اگه به مسیح خان سفارش دادی که مشکلی نیست دادا خیالت راحت منم اگه یه کم عجله نبود راضی بودم این کارو بکنم در عوض مطمئن تر خرید کنم
تهران تو فردوسی جنوبی که بیشتر لوازم شکار و صیادی هست بین 450 تا 470 بود
اما چه جوری بشه فهمید که نو هست چون مغازه دار از جعبه درآورد تو نایلون بود داد دستم میشه راهنمایی کنین یعنی فنر اینا رو عوض میکنن .........؟
به هر حال ممنون از لطف همتون
[/quote]

خوشحالم همشهری اومدی یزد خبر کن بریم شکارKhansariha (214)
والا من که به صورت عملی نمیدونم ولی چند جا مطالعه کردم نظر دوستان رو مخصوصا داداش مسیح که یجورایی شده استاد من به گفته استاد Khansariha (226) اگه استفاده شده باشه رو درپوش فولادی که موقع ساچمه گذاری کنار میره خط میوفته به طور حتم یعنی اگه 10 بار هم باهاش شلیک شده باشه خودشو نشون میده در مورد عوض کردن فنر هم من کلی میگم سخت میشه پیچ های یه وسیله ای رو باز کرد بدون اینکه ردی از خراشیدگی روی پیچ باقی بمونه هرچند ما خودمون تو مغازه الکتریکی این کارو میکردیم میتونی به پیچ های سلاح دقت کنی بهتر هم اینه نظر دوستان رو که کارشناسی شده تره جویا بشیKhansariha (256)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - poriya3001 - 2011-08-06 12:30 AM

اینم کاتالوگ محصولات دیانا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2011-08-20 02:31 PM

سلام دوستان
ممنون

سلام دوستان این علی که خیانت کرد به دیانا و رفت وایرخ 80 خرید ولی من وفادار موندم و یه 52 کالیبر 177 خریدم که امروز به دستم رسید Khansariha (219)Khansariha (219)
به قیمت 455 هزار تومن و کرایه بار بری از تهران تا یزد هم 2200 تومان دوستان اگه شهرتون گرون میدن مثل من خرید کنید بی انصافی هم حدی داره طرفای ما بین 525 تا 500 بود قیمت خودتون ببینید من چقدر صرفه جویی کردم و حالا میتونم پول باقی مونده رو بزارم رو پول دوربین و یه خوبشو بگیرم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - polaris - 2011-08-27 12:31 PM

بالاخره ما هم صاحب یه 52 شدیم
هفته پیش رفتم خیابان فردوسی با 448 تومن یه آکبند گرفتم
خیلی تعریف این اسلحه رو شنیده بودم اما تا وقتی که دستت نگیری و باهاش تیر ندازی نمیدونی چه تفنگ نازنینی هست
فعلا به علت کمبود مالی دوربین رو نگرفتم گذاشتم یه دو سه بسته ساچمه باهاش بزنم و یکم رام بشه بعد پول دوربین هم که جور شد برم اگر گیر بیاد یه سنتر پوینت براش بگیرم البته با مگسک زدن هم عالمی داره
فعلا نمی خوام ببرمش بیرون یکم محیط اینجا شلوغه واسه همین بیشترین فاصله ای که میشه تو خونه باهاش زد حدود 10 متر هست که برای کار با مگسک عالیه
ان شا الله بعدش باید برم سراغ دوربین
تا اینجا که از تفنگ راضیم و باهاش هدف زنی خیلی صفا داره