شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rohamtabatabaey - 2014-01-02 12:16 AM

سلام ببخشید به نظر شما بین دو ساچمه ی جی اس بی اگزکت و باراکودا برای این تفنگ کدوم دقت مناسب تری داره و اینکه برای کالیبر 4.5ممنون از دوستان عزیز

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - royall - 2014-01-02 12:23 AM

(2014-01-02 12:16 AM)rohamtabatabaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید به نظر شما بین دو ساچمه ی جی اس بی اگزکت و باراکودا برای این تفنگ کدوم دقت مناسب تری داره و اینکه برای کالیبر 4.5ممنون از دوستان عزیز
در مورد ساچمه های 4.5 اطلاعات زیادی ندارم.
از نظر من در کالیبر 5.5 ساچمه ی باراکودا با وزن 21 گرین در فواصل بالا بهترین قدرت رو از خودش نشون میده و مناسب شکاره
و در رتبه ی بعد جی اس بی 18 که نیست و کم یاب شده و گزینه ی بعد هم جی اس بی 15 گرین.
چون قدرت 52 معدل 26 ژول هستش پس با کالیبر 5.5 بهتر جواب میده.به نظر من شما کالیبر 5.5 تهیه کنید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Assassin's - 2014-01-02 01:13 AM

سلام دوستان برام سوالی پیش اومد اینکه 52 کمر شکن نیست پس چطور لوله را تمیز میکنیدخیلی ممنون اگه پاسخ منو بدید میدونم که جای این سوال اینجا نیست ولی ببخشید سوال دومم اینکه من دیشب همین سوالو کردم ولی فرداش پستمو ندیدم حذفش هم نکرده بودم چرا؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2014-01-02 01:21 AM

(2014-01-02 01:13 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان برام سوالی پیش اومد اینکه 52 کمر شکن نیست پس چطور لوله را تمیز میکنیدخیلی ممنون اگه پاسخ منو بدید میدونم که جای این سوال اینجا نیست ولی ببخشید سوال دومم اینکه من دیشب همین سوالو کردم ولی فرداش پستمو ندیدم حذفش هم نکرده بودم چرا؟

سلام
شاید چون جای سوالت رو دست انتخاب نکرده بودی من همینجا جواب میدم اگر مدیران حس کردند لازم به پاک کردن جواب من هست پستم رو پاک کنند
تفنگ رو مسلح میکنی ولی اهرم رو بر نمیگردونی پایین از سر لوله نخ ماهیگیری وارد میکنی از محل ساچمه گذاری که اومد بیرون مقدار کمی پارچه بهش گره میزنی جوری که خیلی سخت وارد لوله نشه خیلی هم کوچیک نباشه بهش ماده پاک کننده میزنی و ادامه رو خودت هم میتونی حدس بزنیKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - royall - 2014-01-02 01:22 AM

سلام. Khansariha (48)
برای تمیز کردن لوله ی 52 فقط کافیه سلاح رو شارژ کنید تا اون قسمت ساچمه گزاری باز بشه تا به انتها ی لوله دسترسی پیدا کنید.
حالا دیگه همه ی مراحل مثل سلاح کمرشکن طی میشه. Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Assassin's - 2014-01-02 02:16 AM

با تشکر دوستان ولی موقعی که مسلح میکنی فشاری رو فنر نمیاد چون این کار یه چند دقیقه ای طول میکشه و ممکنه عمرشو کم کنه بخاطر همین میگم راه دیگه ای هم هست؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - hamidhunter52 - 2014-01-02 02:25 AM

نه عزیز دل برادر خوب شما فرض کن تفنگ رو مسلح کردی و ساچمه رو داخلش گذاشتی و چند دقیقه شلیک نمیکنی فشارش دقیقا با اون موقع یکی هست خیالت راحت فقط خیلی مراقب باش درسته 2تا ضامن داره ولی اتفاقه

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - royall - 2014-01-02 02:49 AM

(2014-01-02 02:16 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر دوستان ولی موقعی که مسلح میکنی فشاری رو فنر نمیاد چون این کار یه چند دقیقه ای طول میکشه و ممکنه عمرشو کم کنه بخاطر همین میگم راه دیگه ای هم هست؟
منم با دوست خوبمون موافقم. Khansariha (8)
خیلی فشار خاصی نمیاد.فقط سعی کنید سریع انجام بدید و سلاح رو خالی کنید.
(مراقب باشید انجام دادن سریع کار باعث نشه که کیفیت کارتون پایین بیاد.چون ممکنه روغن در لوله باقی بمونه که باعث کاهش دقت سلاح میشه و همچنین به خاطر خروج زودهنگام ساچمه از لوله باعث میشه لگدش شدید تر بشه و عمر سلاح کم میشه)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Assassin's - 2014-01-02 06:04 AM

سلام با گذشت چند سالی از تفنگ دیانا 52 موقع مسلح شدن ممکنه که انگشت قطع شه یعنی ضامنش در ره یا دیانا با کیفیته و هیچ وقت این اتفاق نمیفته؟
ضامن دیانا با کیفیته یا ممکنه بر اثر گذشت زمان خراب شه؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rohamtabatabaey - 2014-01-02 10:23 AM

سلام ببخشید دوست عزیز اینم این که (با توجه به راهنمایی شما ودوستان دیگر )چون من اکثرا قصد تیر اندازی در تابستان رو دارم و میشه گفت اصلا شکار نمیکونم مگه موردی مثلا سالی یه بار فامیلمون بیاد خونمون فصل شکار بریم شکار و یعنی سالی یه بار و اصلا هزینه ساچمه برام مهم نیس چون اکثرا میخام جی اس بی بگیرم و اگه نشد باراکودا واینم به خاطر این تصمیم گرفتم چون دوستان گفتن پرو مگنوم برا 5.5هم تا 30متر کافی ولی من بیشتر الاقه به تیر اندازی دور و با دوربین الاقه دارم حالا با توجه به اینها من چه کالیبری تهیه کنم ببخشید طولانی شد ممنون :-)