شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Don Corleone - 2013-10-30 08:14 PM

رضا جان منم یه بسته jsb exact rs 7.33 grain گیرم اومده تا حالا فرصت نشده زیاد استفاده کنم.فردا پس فردا یه گروپ ازش میگیرم ولی به نظر عالی میادKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - mirlohi - 2013-10-30 10:41 PM

با سلام.دوستان نهایت برد دیانا 52اگه تیونینگ شده باشه چند متره؟مثلا یه کبوتر جنگلی رو نهایتا توی چه فاصله ای میشه راحت انداختش؟(کالیبر5/5)آخه توی شهر ما کبوتر جنگلی فراوونه ولی از 100متری که آدم رومیبینن از روی درخت فرار میکنن!!!!!!!! بنابراین با ساچمه زن خیلی سخت میشه از فاصله دور زدشون.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingmkh - 2013-10-30 11:22 PM

(2013-10-30 10:41 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان نهایت برد دیانا 52اگه تیونینگ شده باشه چند متره؟مثلا یه کبوتر جنگلی رو نهایتا توی چه فاصله ای میشه راحت انداختش؟(کالیبر5/5)آخه توی شهر ما کبوتر جنگلی فراوونه ولی از 100متری که آدم رومیبینن از روی درخت فرار میکنن!!!!!!!! بنابراین با ساچمه زن خیلی سخت میشه از فاصله دور زدشون.

بعید میدونم حتی یا تیون بشه به 100 متر رسید تیون اصولی حدود 30% راندمان رو افزایش میده اگر 60 متر رو فاصله استاندارد 52 فرض کنیم(با ساچمه با کیفیت) با تیون به 80 متر میرسید برای این فاصله به فکر پی سی پی باشید بهتر

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - HALFMAN2010 - 2013-10-31 12:13 AM

100 متر برای پی سی پی هم زیاد هست
چون شرایط برای 100 متر باید خیلی مناسب باشه
دوربین و ساچمه و یه پی سی پی قوی که بتونه تو اون فاصله جواب گو باشه
در کل با توجه به ریسک کار احتمال زخمی شدنش خیلی بیشتر هست
از 52 و کلا فنری ها نباید انتظار بیش تر از 50 متر داشت(برای شکار)Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - danial - 2013-11-03 10:44 AM

سلام دوستان

من یک دیانا 52 قدیمی دارم که کمی مشکل داره. وقتی مسلحش میکنم و ساچمه رو میزارم تیر شلیک نمیشه و سر جاش میمونه. 4-5 بار مسلح میکنم تا تیر شلیک بشه. وقتی هم شلیک میشه قدرتش خیلیه (فنرش قویه ). ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Kalashnikov - 2013-11-03 11:43 AM

با سلام.

آقا مشكل اينكه هر دفعه دوربين رو تنظيم مي كني باز بهم ميخوره از چيست ؟

با تشكر.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-11-03 12:24 PM

(2013-11-03 11:43 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

با تشكر.
کالاش نیکوف جان سوالتون رو باید در تاپیک های مربوط به تنظیم دوربین مطرح کنید رفیق.
با این حال اگر دوربین نتونه تنظیماتش رو حفظ کنه یا ایراد از پایه هست که فیکس نشده،یا رینگها شل هستن و اگر هر دوی اینها رو چک کردی و ایراد نداشت مسلما دوربین به درد این کار نمی خوره!! البته ممکنه تفنگ هم ایراداتی داشته باشه که اون بحثش جداست.به هر حال باید بفرمایید هم تفنگ هم دوربین چیه تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

(2013-11-03 10:44 AM)danial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

من یک دیانا 52 قدیمی دارم که کمی مشکل داره. وقتی مسلحش میکنم و ساچمه رو میزارم تیر شلیک نمیشه و سر جاش میمونه. 4-5 بار مسلح میکنم تا تیر شلیک بشه. وقتی هم شلیک میشه قدرتش خیلیه (فنرش قویه ). ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

آقا این که کمی مشکل نیست...فکر کنم تفنگت واشر پیستون تعطیل کرده و یا واشر سه گل و پیستون هر دو.Khansariha (48)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - danial - 2013-11-03 12:42 PM

(2013-11-03 12:24 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-03 11:43 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

با تشكر.
کالاش نیکوف جان سوالتون رو باید در تاپیک های مربوط به تنظیم دوربین مطرح کنید رفیق.
با این حال اگر دوربین نتونه تنظیماتش رو حفظ کنه یا ایراد از پایه هست که فیکس نشده،یا رینگها شل هستن و اگر هر دوی اینها رو چک کردی و ایراد نداشت مسلما دوربین به درد این کار نمی خوره!! البته ممکنه تفنگ هم ایراداتی داشته باشه که اون بحثش جداست.به هر حال باید بفرمایید هم تفنگ هم دوربین چیه تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

(2013-11-03 10:44 AM)danial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

آقا این که کمی مشکل نیست...فکر کنم تفنگت واشر پیستون تعطیل کرده و یا واشر سه گل و پیستون هر دو.Khansariha (48)

ممنون از جوابتون . اگه ممکنه عکس واشر سه گل رو بزارین . مرسی

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - rezakaraj - 2013-11-03 12:55 PM

من به جای دکتر عکس واشر سه گل خراب و محل قرار گیری اون رو قرار میدم .شما تفنگت رو باید باز کنی تا عیبش مشخص بشه.
[تصویر: 13834705412.jpg]
[تصویر: 13834706751.jpg]

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-11-03 12:56 PM

رضا جان ممنونم الان عزا گرفته بودم عکس واشر سه گل از کجا بیارم!! امیدوارم مشکل این دوستمون حل شده باشه.Khansariha (8)