شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-10-12 07:45 PM

(2013-10-12 05:45 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگسکی که زحمت کشیدن عکسشو گذاشتین ظاهرا فلزی هست اما مال من پلاستیکی بازهم سوهان خور هست
فلز يا پلاستيك فرقي نميكنه سوهان كارش براده برداري هست ولي رو پلاستيك بدليل عملكرد سريعتر كمي بيشتر دقت كنيد

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingmkh - 2013-10-12 09:19 PM

مگسک فلزی تو بازار هست ؟ یکی بگیرم درستش کنم و مگسک فابریک رو بزارم کنار

یا اگه نیست میشه از روی نقشه سری فلزی ها پارت نامبرشو بگم برام از آلمان بیارن؟ یا اونجام الان همه پلاستیکی هستن

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-10-12 09:57 PM

دوست عزيز kingmkh
خلاصه بعد مدتي به اين نتيجه ميرسيد كه براي استفاده از ماكزيمم كارايي اسلحه بايد روش دوربين ببنديد
بنظر من بهتره بجاي اين حساسيت بخرج دادن ها از اسلحه ات لذت ببري و سعي كني مثل يه سوار كار خوب كه با اسبش سواري ميكنه با اسلحه ات كنار بياي و وسواس زياد بخرج نديدKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sabergholamian - 2013-10-12 10:09 PM

منم با اقا بهروز موافقمKhansariha (8) قیمت مگسکش کم نیستا..شما بجاش یکم بیشتر هزینه کن یه دوربین 4*32گامو بنداز روش تا 25متر گنجشکو راحتر ودقیقتر از مگسک میزنی حالا کفتر و چیزای دیگه بماندKhansariha (8)Khansariha (8) البته شاید شما توانایی مالیتون بیشتر باشه و من همینطوری گفتمKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingmkh - 2013-10-12 10:42 PM

(2013-10-12 10:09 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با اقا بهروز موافقمKhansariha (8) قیمت مگسکش کم نیستا..شما بجاش یکم بیشتر هزینه کن یه دوربین 4*32گامو بنداز روش تا 25متر گنجشکو راحتر ودقیقتر از مگسک میزنی حالا کفتر و چیزای دیگه بماندKhansariha (8)Khansariha (8) البته شاید شما توانایی مالیتون بیشتر باشه و من همینطوری گفتمKhansariha (8)

صابر جان عرض کردم برای من تیراندازی با مگسک لذت بخشتره
دوربین ظاهرا برای 52 میگن centr 3*9*32 مناسب هست حالا اگه مجبور بشم میگیرم دیگه اما مگسک و عشق داداش

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2013-10-12 11:14 PM

دوربین ظاهرا برای 52 میگن centr 3*9*32 مناسب هست حالا اگه مجبور بشم میگیرم دیگه اما مگسک و عشق داداش

[/quote]

با این حرفت موافقم.تیراندازی با مگسک یه حاله دیگه ی داره هم باعث میشه دقت تیراندازی با مگسکت بره بال هم اینکه وقتی یه تفنگ گلوله زن دستت افتاد دقیقتر بزنی.این نظر منه هرکی نظری داره دوستان به نظر من دوربین باعث میشه تیراندازی با مگسک از یادت بره.یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - صادق قرنجیکی - 2013-10-12 11:49 PM

(2013-10-12 10:42 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-12 10:09 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز ، اول تبریک من رو برای خرید دیانا مدل 52 بپذیرید. راستش من هم سر مگسک 52 خودم رو تراش دادم و به صورت خیلی صاف و باریک درآوردم ولی باز تیراندازی با این سلاح بدون دوربین حال نمیده ، چون می تونی دقت خیلی خوبی ازش بگیری ، این رو وقتی بشینی و باهاش هدفزنی کنید و لذت ببرید ، خودتون تجربه ش می کنید. ولی خوب تیراندازی بدون دوربین و استفاده از دستگاه نشانه روی خود سلاح هم لذت خودش رو داره !!!

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shahsavar - 2013-10-12 11:59 PM

این حرف رو قبول دارم . وقتی با ساچمه jsb exact 15.89 5.52 از فاصله 60 متری در نوشابه رو میزنی لذت داره . Khansariha (219) 52 با دوربین خیلی حرف واسه گفتن داره .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - kingmkh - 2013-10-13 02:31 PM

دوستان سلام

چطور میشه فهمید لوله 52 چند خان داره ؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - KRALMAGNUM - 2013-10-13 02:36 PM

(2013-10-13 02:31 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

چطور میشه فهمید لوله 52 چند خان داره ؟

علیک سلام.
دوست عزیز تفنگو در حالت مسلح بزار نه بیای مسلحش کنی بکشش تا جایی که اهنایه زیر پیستون 2 یا 3 تاش که رد شد از بالا داخل لول رو نگاه کن خاناشو بشمارKhansariha (8)