شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 52-diana 52 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 52-diana 52 (/showthread.php?tid=22)

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-10-06 01:53 PM

(2013-10-06 11:51 AM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حالا با هیچ فنری ای ( غیر از 54 / 56 ) نتونسته بودم از 60 متری در نوشابه رو بزنم اونهم از بغلش که حدود 1 سانت میشه . دیانا 52 و jsb exact 5.52 این کارو کرد . تفنگ تو 30 متر صفر بود . این قسمت قرمز رنگ رو گذاشتم روی هدف .

[تصویر: 13810475061.jpg]
ببخشید توی چه زومی بود که در حد یک میلدات پایین تر رو گرفتید؟
من روی زوم 9 تقریبا 4 میلدات پایین تر گرفتم تا تونستم هدف رو بزنم.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shahsavar - 2013-10-06 01:55 PM

از 1 میلدات بیشتره تقریبا" 2 میلدات میشه . زوم 12 بود .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - ln 1 - 2013-10-06 02:17 PM

در مورد 52 اگه قلق تفنگ دستتون بیاد تقریبا د رحد 54 دقت داره . منتها در 54 کاربر کم تجربه مثل من میتونه خیلی راحت در 50 متری هدفی به اندازه اب معدنی یک نفره بزنه ولی با 52 نیاز به تمرین و ممارست داره .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sabergholamian - 2013-10-06 02:31 PM

دوستان 52 سري 8خان بهتره يا12خان؟اصلا تفاوتي در گام خان هم دارن؟

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - shahsavar - 2013-10-06 02:39 PM

مال من 8 خان هست . ورژن 2008 و هر سری که تیراندازی کردم منو حیرت زده کرده Khansariha (219). 12 خان رو دوستانی که دارن باید نطر بدن . خصوصا" آقا مسیح که تجربه بیشتری دارند .

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - sabergholamian - 2013-10-06 02:57 PM

من هم قديما يه 35 داشتم كه 8خان بود خداييش سنگ ريزه توش ميزاشتم ميزدم حيف شد ردش كردم اما گمونم 12 خان هاي ديانا محشر باشن نمونش 35 خودم كه الان دارم_خانكشيش رو نگاه ميندازي كيف ميكني با هر ساچمه بگي دقت داره و ميشه دوربينو باهاش صفر كرد_اما8 خان ها با ساچمه هاي سرتخت بيشتر دقت دارن تا سر گنبدي_ اينو ميگم چون 52كه داشتم و 460 كه دارم8خان بود و هست و با سرتخت خيلي بهتره_دوستان 460 با پرومگنوم افتضاحه اما ساچمه سرتخت شهاب تا20متر باهاش درنوشابه ميزنم با پرو مچ كه خيلي عاليه_كاليبر ها هم4/5 هستن_ رازشون چيه من نميدونم

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-10-07 01:49 AM

(2013-10-06 02:57 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم قديما يه 35 داشتم كه 8خان بود خداييش سنگ ريزه توش ميزاشتم ميزدم حيف شد ردش كردم اما گمونم 12 خان هاي ديانا محشر باشن نمونش 35 خودم كه الان دارم_خانكشيش رو نگاه ميندازي كيف ميكني با هر ساچمه بگي دقت داره و ميشه دوربينو باهاش صفر كرد_اما8 خان ها با ساچمه هاي سرتخت بيشتر دقت دارن تا سر گنبدي_ اينو ميگم چون 52كه داشتم و 460 كه دارم8خان بود و هست و با سرتخت خيلي بهتره_دوستان 460 با پرومگنوم افتضاحه اما ساچمه سرتخت شهاب تا20متر باهاش درنوشابه ميزنم با پرو مچ كه خيلي عاليه_كاليبر ها هم4/5 هستن_ رازشون چيه من نميدونم
تا اونجایی که من میدونم تعداد خان توی دقت و سرعت تاثیری نداره.
توی سلاحی که خان بیشتری داره گام خان کم شده و اگه تعدادش کم شده باشه گام بیشتری داره.
فقط توی سلاح های با خان بیشتر چون لول اسلحه تنگ تر میشه بالطبع با ساچمه های مثلا 4.5 هم خوب میزنه ولی توی سلاح هایی با خان کم تر باید از ساچمه هایی که قطر بیشتری دارن استفاده بشه مثل 4.52.

حالا اگه اشتباه گفتم اساتید اصلاح کنن.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - daneshyar - 2013-10-08 12:15 AM

پین شکاف درجه من از اول نبود یکی 2 بار براش پین پلاستیکی انداختم ولی زود شکست.
الان چند ماهی میشه که یه ساچه هم قطرش پیدا کردم و جا زدم ول چون 2 سرش پخ نیست با چند شلیک از یه طرف درمیاد.
حالا کسی از دوستان میدونه چه پینی باید استفاده کنم که دیگه از جاش درنیاد؟

پیچ زیر قنداق دیانا 52 رو هم اگه کسی شمارش رو میدنه بهم بده برای احتیاط یدونه میخوام.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - DAGGER - 2013-10-08 12:49 AM

آقاي دانشيار
براي اون پين از يه مفتول نرم و چكش خور استفاده كنيد تا بتونيد براحتي دوسرش كمي پرچ كنيد و با دوتا سنبه زدن از دوطرف كمي پخ بشه در نمياد
پيچ زير قنداق هم يكي از جنرال ترين پيچهاي بازاره و به 6 ميليمتري معروفه ميتوني از نوع آلني هم بگيريد
نمونه رو ببر و مشابهش بگير اكثر پيچ و مهره فروشي ها دارند

RE: معرفی دیانا 52-diana 52 - Marksman - 2013-10-08 10:25 AM

پیرو فرمایش استاد عزیزم آقا بهروز عرض کنم که :
آقای دانشیار عزیز برای اون پین می تونید از یه میخ یا میخ پرچ استفاده کنید ولی دقت کنید برای پرچ کردن سر آزادش خیلی با احتیاط بهش ضربه بزنید.این شکاف درجه ها جنسشون طوریه که به آسونی ترک ریز بر میدارن و بعدا با تحمل لگد و شوک فنر امکان شکستنشون زیاده.این بلا سر خودم اومده و بابت همین 140000 تومن خرج رو دستم موند.خیلی احتیاط کنید.Khansariha (8)