شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اولین دوره مسابقات field target قهرمانی کشور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بنچ رست و فیلد تارگت (/forumdisplay.php?fid=140)
+--- انجمن: مسابقات فیلدتارگت (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- موضوع: اولین دوره مسابقات field target قهرمانی کشور (/showthread.php?tid=2192)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: اولین دوره مسابقات field target قهرمانی کشور - صادق قرنجیکی - 2016-01-07 07:56 AM

از لطف دوستان سپاسگزارم و هدف هم تقسیم شادی با دیگر دوستان هست ، لطفا برای تشکر از ارسالها از گزینه سپاس و تشکر پایین پستها استفاده کنید. ممنون

نقل قول : صادق خان فقط اگه امکان داره مارک و مدل اسلحه دوستانی که در رتبه های برتر مقام کسب کردن رو ذکر بفرمائید.
دوست عزیز ،
رتبه اول آقا مسیح با تفنگ مدل FX T12 کالیبر 22. و دوربین Hawke 8.5-25*42 SW ،
رتبه دوم آقا حمید با تفنگ مدل BSA Buccaneer کالیبر 22. و دوربین ایشان رو نمی دونم!؟
رتبه سوم خودم با تفنگ مدل AA S200 sporter کالیبر 177. و دوربین Hawke 8.5-25*42 SW ،

RE: اولین دوره مسابقات field target قهرمانی کشور - Armini - 2016-01-07 07:07 PM

جناب قرینجیکی .به شما ودوستانی که در این مسابقه شرکت کردند خسته نباشید میگم . مشخص است که مسابقه ی خوبی بوده . اگر لطف کنید اسامی تمام دوستانی که در مسابقه شرکت کردند بگزارید تا ما هم اشنایی اندکی با این عزیزان را داشته باشیم .سپاس گذلرم

RE: اولین دوره مسابقات field target قهرمانی کشور - shat - 2016-05-22 02:29 AM

درود خدمت اعضای محترم وگرامی کمیته فیلد تارکت
دوستان من ،
میخواستم بدونم که امسال به خواست خداوند یکتا زمان برگزاری مسابقات کی هست
امیدوارم با مدیریت زمان این دوره تو فصل بهار یا تابستان باشه و ترجیحا اخر هفته ای برنامه ریزی بشه که تعطیلاتی پس یا پیشش باشه تا دوستانی که از راه دور قرار تشریف بیارن مشکلی نداشته باشن
و همچنین اگه امکانش باشه که حداقل 2/3 ماه زودتر حدود زمان برگزاری مسابقات اعلام بشه فوق العاده عالی میشه
به نظر من اینطوری انگیزه برای شرکت در مسابقه و امادگی بالا میره
موفق باشید

RE: اولین دوره مسابقات field target قهرمانی کشور - garshasb - 2016-05-23 10:08 AM

(2016-05-22 02:29 AM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من ،
امیدوارم با مدیریت زمان این دوره تو فصل بهار یا تابستان باشه و ترجیحا اخر هفته ای برنامه ریزی بشه که تعطیلاتی پس یا پیشش باشه تا دوستانی که از راه دور قرار تشریف بیارن مشکلی نداشته باشن
و همچنین اگه امکانش باشه که حداقل 2/3 ماه زودتر حدود زمان برگزاری مسابقات اعلام بشه فوق العاده عالی میشه
موفق باشید

سلام
دوست عزیز دومین دوره هم اطلاع رسانی شد بعد تیراندازان ثبت نام کردند و در روز مقرر یعنی 16 اردیبهشت هم برگزار شد!!
یک سری به تاپیک دومین دوره بزنید در جریان مسابقه قرار خواهید گرفت.

RE: اولین دوره مسابقات field target قهرمانی کشور - shat - 2016-06-17 07:58 PM

(2016-05-23 10:08 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-22 02:29 AM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من ،
موفق باشید

سلام
دوست عزیز دومین دوره هم اطلاع رسانی شد بعد تیراندازان ثبت نام کردند و در روز مقرر یعنی 16 اردیبهشت هم برگزار شد!!
یک سری به تاپیک دومین دوره بزنید در جریان مسابقه قرار خواهید گرفت.

Khansariha (226) چقدر حیف شد خیلی دوست داشتم امسال تو این مسابقه شرکت کنم
به خواست خداوند یکتا اگه عمری باقی بود سال اینده
امیدوارم سالهای اینده با برنامه ریزی مدیران و دستندرکاران محترم زمان صابتی داشته باشه تا همچین مواردی پیش نیاد
صادقانه بگم قلبا به شما دوستان اعتماد دارم و احساس میکنم در اینده این رشته حرفهای زیادی برا گفتن داشته باشه
به امید اون روزاKhansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (219)