شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دفترچه شناسایی شکارچیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: دفترچه شناسایی شکارچیان (/showthread.php?tid=2183)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - talebeamoli - 2015-11-17 08:34 PM

دوستان زیاد به حرف این محیط زیستس ها اعتماد نکنید

من دو سال قبل برای گرفتن دفترچه شناسایی به اداره محیط زیست شهرمون مراجعه کردم

وقتی گفتم برای چی اومدم سریعا یکی شون گفت نه آقا نداریم.....

یکی دیگه از کارمندا که گویا نازه اومده بود سرکار و از کمو کیف ماجرا خیلی آگاه نبود بلند گفت
ا آقا صبر کن دفترچه داریم ایناهاش ایجاست.....
بعد هم همکارش با نگاه تلخ و سرد و .... برگشت همکارش رو نگاه کرد.....

گفتم حتما اشتباه شد بعد که رفتم اتاق رییس دفترچمو امضا کنه دیدم یه جوری با یه لبخند مرموز (انگار که تو دلش گفت ای پدرسوخته باالاخره کار خودتو کردی....)
نگام کرد
منم خیلی معذب بودم دفترچه رو گرفتم سریع زدم بیرون تا بهونه نکردن پسش نگرفتن
خخخخخخخخخخخخ

به این جماعت اعتماد نکنید دوستان از ما گفتن

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - asman - 2015-11-17 08:51 PM

جای تاسف داره

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - yahyarav - 2015-11-17 09:00 PM

سلامKhansariha (8)
بنده هم حرف دوست عزیزجنابtalebeamoliراتاییدمیکنم خدایی،نبایدبهشون اعتمادکرد،پارسال چندباری به محیط زیست مراجعه کردم،بیش ازده بارهم بهشون زنگ زدم واسه دفترچه،که گفتن دفترچه نداریم،امایکی ازهمکاران بنده،که اونجاآشناداشت واسه خودش گرفته بودKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - talebeamoli - 2015-11-17 09:04 PM

کار از تاسف و غم و اندوه گذشته جناب آسمان عزیز و yahyarav عزیز

بنده به شرافتم قسم میخورم که این موضوع حقیقت داره

یعنی سخت بودن چاپ کردن چند برگه کاغذ کاهی بی کیفیت و فروختنش به قیمت پنج هزار و پانصد تومان.......

من واقعا دیگه حرفی برای گفتن ندارم

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - smostafam - 2015-11-17 09:47 PM

با تمام حرفهای دوستان استان خوزستان پروانه برای تمامی افراد صادر میکند و دفترچه را بعدا میدهد.
پرچم استانمون خوزستان تا ابد بالاست.Khansariha (256)

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - bettles - 2015-11-18 12:07 AM

درسته...... اهواز پروانه شکارو بدون دفترچه شناسایی شکارچی میده........ دم اهواز گرم........ اما هواش گرم نباد....... با اینکه پنجره اتاقم بازه اما هنوز راضیم نمیکنه......

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - asman - 2015-11-18 07:13 AM

دم کارمندای خوزستان واهواز گرم که بدون دفترچه پروانه رو میدن
ایول

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - garin - 2015-11-18 10:03 AM

با سلام
لرستان هم بدون دفترچه پروانه میدن
پول پروانه رو میگرن رسید میدن میگن موقعی دفترچه اومد بیاید بگیرید
ولی برا اشناهای خودشون هست یکی دفترچه با تاریخ 94.8.17 گرفته بود

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - Huntsman - 2015-11-18 10:06 AM

من که بعید میدونم نیت خیری برا کارشون داشته باشن ، یا در اثر فشارهای شکارچیا و تماس های مکرر اونهاست و ترس از پیامدهای احتمالی که هر یک هفته
تاخیر بی مورد در صدور پروانه میتونه به همراه داشته باشه ، با توجه به تعداد زیاد شکارچی در خوزستان
ازون ور چرا یه همچین فرصتی برا کسب درامد رو از دست بدهند با توجه به اینکه در اهواز حدودا 30 درصد هم هزینه اضافه تر گرفته میشه و کار رو به دفاتر پیشخوان سپردن . حتما بخشی ازین پول میشود هزینه اضافه کاری کارمندا و ....
درکل کار خوبیه حالا با هر نیتی .

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - alienali - 2015-11-18 11:54 AM

(2015-11-18 12:07 AM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته...... اهواز پروانه شکارو بدون دفترچه شناسایی شکارچی میده........ دم اهواز گرم........ اما هواش گرم نباد....... با اینکه پنجره اتاقم بازه اما هنوز راضیم نمیکنه......

به بادی نمیدن مثل اینکه