شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دفترچه شناسایی شکارچیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: دفترچه شناسایی شکارچیان (/showthread.php?tid=2183)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - arali - 2016-10-11 09:31 PM

سلام عليكم.چندی در حسرت خرید تفنگ بادی بودم.سالها در حسرت داشتن تفنگ ساچمه زنی.و مدام در حسرت یک شکار خوب.چند سال هم هست در حسرت پروانه شکار و دفترچه شناسایی شکارچی.

خدایا این حسرتها را از ما نگیر.چون اگر همه چیز مهیا و در دسترس باشه انسان امید به آینده را از دست میده.

انشاالله سال آینده به همه پروانه شکار و دفترچه شناسایی شکارچی میدهند.این هم امید ما تا سال آینده.

تازه امیدوارم سال آینده شکارگاههای خصوصی هم آماده بهره برداری بشوند.این هم یک امید دیگر.

Khansariha (88)

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - akkara - 2016-10-14 01:06 PM

سلام تو قزوین دفترچه رو باید از طریق پست اقدام کنی اعتبار دفترچم تمام شده بود ۴۰ روز پیش اقدام کردم ۲۰ روز طول کشید بیاد

دفترچه شناسایی شکارچیان - Alighazvini - 2017-09-30 03:33 PM

سلام عزیزان
اگه قراره واسه تفنگ بادی 5.5 پروانه صادر نکنن، چرا پس دفترچه شناسایی شکارچیان بهش میدن ؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره توضیح بدن. ممنون

فرستاده شده از HUAWEI SCL-U31ِ من با Tapatalk