شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دفترچه شناسایی شکارچیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: دفترچه شناسایی شکارچیان (/showthread.php?tid=2183)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - MAZ - 2016-06-20 02:43 PM

باسلام
بالاخره امروز بعد 2 سال رفت آمد دفترچه گرفتم قیمتش هم تغیر نکرده همان 5500 تومن مدارک مورد نیاز جواز اسلحه کپی جواز یک عکس و فیش بانکی جا داره تشکر ویژه کنم از جناب میرلوحی عزیزKhansariha (8)
[تصویر: -Copy.jpg]

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - asman - 2016-06-20 07:45 PM

مبارکه
بچه کدوم استانید ؟

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - mortezazadeh - 2016-06-20 07:54 PM

مبارك باشه انشاالله در شكار قانون مند واصولى تمام علاقمندان به شكارورزشى مشاركت داشته باشند وجوابى به هياهو سالارى مخالفان شكار باشه كه درعمل براى حيات وحش هيچ كار مثبتى انجام ندادند

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - MAZ - 2016-06-20 08:34 PM

خیلی ممنون از لطف دوستان بنده ساکن شهر اصفهان هستم.

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - garin - 2016-06-20 09:27 PM

باسلام
امروز زنگ زدم برا دفترچه یه اشنا اونجاست گفت هنوز نیاوردیم ولی خبرهای خوشی راجع به پروانه شکار امسال داشت وگفت هم زودتر وبهتر از پارسال هستش

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - sepidar - 2016-06-21 07:55 AM

با سلام
از دوستان کسی میدونه به pcp هم دفترچه شکار میدن یا نه ؟

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - mortezazadeh - 2016-06-21 02:40 PM

خير دوست عزيز اقاى تيمورى رييس دفتر شكار وصيد در مصاحبه اى اين مطلب رو اعلام كردند،البته به نظر بنده با توجه به حجم بالاى كاربران اين سلاحها اين موضوع بايد موردبازبينى قرار بگيره،چون محدوديت بدون منطق خودبه خود باعث تخلف ميشه
من نميدونم چرا سازمان محيط زيست ميخواهد راههاى ازمايش شده كشورهاى ديگه رو درمورد مديريت شكار دوباره با ازمون وخطا دوباره امتحان كند؟در غرب تمام اين نظريه هاى خلق الساعه در مورد شكار را سألها پيش ازمودند ودر نهايت به شكار به عنوان واقعيت بى چون وچرا براى حفاظت از تنوع زيستى رسيدند، اما ما در ايران هرروز يك ايده رو بدون تامل ومطالعه أجرايى ميكنيم ،يعنى ميخواهيم چرخ رو از اول اختراع كنيم،روى سخن بنده با سازمان محيط زيست است :بزرگواران اندك حيات وحش اين كشور تحمل طرحهاى خلق الساعه شما رو ندارد،يك روز شكار را ممنوع ميكنيد ديگر روز شكارچيان را جانى ميخوانيد ووقتى از امار وحوش سؤال ميشود هزار دليل براى كاهش انها مياوريد،دركجاى دنيا در عصر حاضر براى يك قوچ سينه محيط بان وشكارچى دريده ميشودوخانواده ها يتيم ميشوند؟اگرتوان اجرايى وتكثير وفروش پروانه وإيجاد شكارگاه خصوصى مثل ساير نقاط دنيا رانداريد ،بجاى مقصر جلوه دادن اين وان وشيطنت هاى رسانه اى ،صادقانه بفرماييد. نه اسمان ريسمان بهم ببافيد،فراموش نكنيد در دنياى ارتباطات نمي توان حقايق راكتمان كرد
البته متن فوق ارتباطى به پاسخ سوال دوستمون نداشت .

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - homa - 2016-07-11 07:36 PM

دوستان سلام Khansariha (48)
بی خبر موندیم از توزیع دفترچه ها!
دوستان مطلع اطلاع رسانی کنند از استانهای مختلف به ویژه مازندران Khansariha (290)
با تشکر

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - samani - 2016-07-11 08:16 PM

دوستان عزیز من با دفتر صید و شکار تهران صحبت کردم
مطلبی که گفتند رو نقل قول میکنم
گفتند دفترچه توزیع شده اما بستگی به پیگیری استان مربوطه داره و اگه بیان تقاضا بدن دفترچه تحویل میگیرند اما تا جایی اطلاع دارم فعلا اصفهان دفترچه گرفتند و به شکارچی ها دادند اما کم کاری از مسیولین مربوطه تو محیط زیست استانهاست که تقاضا برای دفترچه نمیدن حالا چه علتی داره خدا داند
متاسفانه هر شخصی میتونه تو هر مقامی تصمیمات شخصی بگیره و اعمال کنه
کاش میشد سیستم بازرسی درستی بود و این کم کاری ها رو رسیدگی میکرد

RE: دفترچه شناسایی شکارچیان - mik - 2016-07-11 10:37 PM

سلام
کرمان هم توزیع شد(یا هنوزم داره میشه )من خودم هفته پیش گرفتم البته دوستان گل کرمانی خودشون داخل تاپیک مربوط به بچه های کرمان اطلاع رسانی کردن .اونجوری هم که معلوم بود امسال قراری بر دادن پروانه نیست.