شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات شما برای ساچمه مناسب - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: مطالب علمی و تجربی تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- موضوع: تجربیات شما برای ساچمه مناسب (/showthread.php?tid=216)

RE: تجربیات شما برای ساچمه مناسب - hamidhakami - 2013-08-24 09:15 PM

با سلام. دوست عزیز ساچمه مورد نظر 21/14 گرین است و قیمت هم ( یکماه پیش) 60 تا 65 تو فردوسی فروش میرفت.

RE: تجربیات شما برای ساچمه مناسب - MARI - 2013-08-26 09:29 AM

سلام.دوستان بین ساچمه سرگنبدی و نوک نیز کدام برای شکار بهتره.کدوم سرعت بیشتری داره.

RE: تجربیات شما برای ساچمه مناسب - صادق قرنجیکی - 2013-08-26 09:49 AM

(2013-08-26 09:29 AM)MARI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان بین ساچمه سرگنبدی و نوک نیز کدام برای شکار بهتره.کدوم سرعت بیشتری داره.
اصولا ساچمه های نوک تیز مثل باراکودا اچ و ان و مگنوم شرکت گامو برای مصارف شکار تولید شده و بروی بسته های آنها هم ذکر می شود ولی سرگنبدی ها به دلیل دقت بیشتر و بالستیک بهتر مصرف فیلد تارگت و هدفزنی دارند. من تجربه شکارهام معمولا با سرگنبدها به خاطر دقت بیشتر آنها در مسافت های بالای 40 متر با سلاح پی سی پی هستش ، این برمی گرده باز به مدل سلاحی که استفاده می خوایین بکنین ( فنر پبیستون و چه مدلی ؟ - پی سی پی بودنش ) و همینطور ساچمه مورد نظرتون ؟ که ذکر نکردین ؟
Khansariha (8)

RE: تجربیات شما برای ساچمه مناسب - MARI - 2013-08-26 10:01 AM

ممنون از توضیحات.منظورم این هست که کدام یک نفوذ بیشتری داره و درصد کشندگیش بیشتره.مثلا در یک ساچمه که از یک کارخانه هستن با یک وزن و کالیبر در نوع سرگنبدی و نوک تیزش کدام سرعت بیشتر و کدام دقت بیشتری داره.Khansariha (8)

RE: تجربیات شما برای ساچمه مناسب - MARI - 2013-08-27 04:00 AM

(2013-08-12 11:25 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه ساچمه هاي عجيب و غريبي تو دنيا هستن!
به عبارتي مشابه ود و اسلاگ در ابعاد مينياتوري كاليبر 5.5
قلم مخصوص براي لودينگ داره
Sussex Arms .22 SABO Pellet
[تصویر: sa2.jpg_thumbnail1.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Kern_022.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Korb_022.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Kegel_022.jpg]
[تصویر: Sussex_Sabo_Upside_022.jpg]

آقا میشه بگی این ساچمه روی تفنگ های خان دار هم جواب میده یا نه.از این ساچمه تو کدوم کشور ها هست.Khansariha (8)

RE: ساچمه معمول شما؟ - AREF . H . V - 2013-08-30 01:18 PM

سلام دوستان و اساتید من از ساچمه های نخجیر نوک صاف . نوک تیز استفاده میکنم که نوک پهنش رو بیشتر میپسندم .واقعا کیفیت خوبی دارن . بوسیله ی ساچمه نخجیر با تفنگ بادی چینی . تو۵۵متر بدون دوربین جا نوشابه ای میزنم . گر چه دقتو باید با گروپ گیری تعیین کرد . قیمت نوک تیزش ۳۰۰۰ تومان و نوک صافش فک کنم ۲۵۰۰ باشه . به نظرم بهترین ساچمه تو ایرانه . نظر من اینه . نوک پهنشو بیشتر برا شکار استفاده میکنم . تخریب بیشتری داره کالیبرشم ۴/۵. ببخشید که پر حرفی کردم . مخلص همه .

RE: ساچمه معمول شما؟ - rezamohammadi - 2013-08-30 01:29 PM

سلام
من واسه 470 از دیابلو استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم از این ساچمه.

RE: ساچمه معمول شما؟ - AREF . H . V - 2013-08-30 01:32 PM

دوست عزیز کالیبرش چیه . ؟Khansariha (48)

RE: ساچمه معمول شما؟ - rezamohammadi - 2013-08-30 01:38 PM

(2013-08-30 01:32 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کالیبرش چیه . ؟Khansariha (48)

دوست عزیز کالیبرش 5/5 هستش Khansariha (48)

RE: ساچمه معمول شما؟ - shahsavar - 2013-08-30 01:40 PM

من هم معمولا" زیاد ساچمه نمیخرم ولی بهترینشو میخرم The Best or Noting. ساچمه ای هم که استفاده میکنم اینها هستند و روی 52 من بسیار عالی جواب دادن .

[تصویر: 13778573561.jpg]